Warcabiści horynieccy z medalami

10.03.2024r. zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 100 polowych, a ostatnim turniejem była gra błyskawiczna, w której zdobyliśmy kolejne 𝟒 𝐦𝐞𝐝𝐚𝐥𝐞. 🔥
𝐊𝐫𝐳𝐲𝐬𝐳𝐭𝐨𝐟 𝐖𝐨𝐣𝐭𝐲𝐬𝐳𝐲𝐧 zajął 𝟐 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞🥈w kategorii juniorów do lat 10
𝐊𝐚𝐭𝐚𝐫𝐳𝐲𝐧𝐚 𝐏𝐢𝐬𝐚𝐫𝐬𝐤𝐚 zajęła 𝟏 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞🥇w kategorii juniorek do lat 19
𝐊𝐥𝐚𝐫𝐚 𝐊𝐨𝐫𝐧𝐚𝐠𝐚zajęła 𝟐 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 🥈w kategorii juniorek do lat 19
𝐃𝐚𝐰𝐢𝐝 𝐁𝐚𝐬𝐳𝐧𝐢𝐚𝐧𝐢𝐧 zajął 𝟏 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞🥇w kategorii juniorów do lat 19
𝐌𝐢ł𝐨𝐬𝐳 𝐋𝐮𝐝𝐰𝐢𝐤 i 𝐒𝐳𝐲𝐦𝐨𝐧 𝐔𝐫𝐛𝐚𝐧 w swojej kategorii zajęli 19 i 24 miejsce, 𝐓𝐨𝐛𝐢𝐚𝐬𝐳 𝐃𝐨𝐛𝐫𝐨𝐰𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢 uplasował się na 10 pozycji wśród juniorów do lat 13, a 𝐉𝐚𝐤𝐮𝐛 𝐏𝐚𝐩𝐢𝐞𝐫𝐧𝐢𝐜𝐤𝐢 tym razem zajął 5 miejsce w kategorii juniorów do lat 16.
W grze błyskawicznej okazaliśmy się być najlepsi i wracamy ze złotem w klasyfikacji medalowej.🥇
Łącznie z Mistrzostw przywozimy 𝟏𝟐 𝐦𝐞𝐝𝐚𝐥𝐢 🔥co jest dla nas bardzo dobrym wynikiem.
09.03.2024r. rozegrały się Mistrzostwa Polski Juniorów w warcabach 100-polowych w grze aktywnej. Po zaciętej walce możemy cieszyć się kolejnymi 𝟒 𝐦𝐞𝐝𝐚𝐥𝐚𝐦𝐢 naszych zawodników.🔥
𝐉𝐚𝐤𝐮𝐛 𝐏𝐚𝐩𝐢𝐞𝐫𝐧𝐢𝐜𝐤𝐢 zajął 𝟑 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞🥉w kategorii juniorów do lat 16
𝐊𝐥𝐚𝐫𝐚 𝐊𝐨𝐫𝐧𝐚𝐠𝐚 zajęła 𝟏 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 🥇w kategorii juniorek do lat 19
𝐊𝐚𝐭𝐚𝐫𝐳𝐲𝐧𝐚 𝐏𝐢𝐬𝐚𝐫𝐬𝐤𝐚 zajęła 𝟑 𝐦𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞🥉w kategorii juniorek do lat 19
𝐌𝐢ł𝐨𝐬𝐳 𝐋𝐮𝐝𝐰𝐢𝐤 i 𝐒𝐳𝐲𝐦𝐨𝐧 𝐔𝐫𝐛𝐚𝐧 w kategorii do lat 10 uplasowali się na 10 i 11 pozycji, 𝐓𝐨𝐛𝐢𝐚𝐬𝐳 𝐃𝐨𝐛𝐫𝐨𝐰𝐨𝐥𝐬𝐤𝐢 zajął 6 miejsce w kategorii juniorów do lat 13, a 𝐃𝐚𝐰𝐢𝐝 𝐁𝐚𝐬𝐳𝐧𝐢𝐚𝐧𝐢𝐧 zajął 5 miejsce w kategorii juniorów do lat 19.