Komitet Powiatowa Inicjatywa Wyborcza zarejestrowany – będzie batalia o powiat przez nowe siły!

Kolejnym oficjalnie zarejestrowanym komitetem z terenu powiatu lubaczowskiego została Powiatowa Inicjatywa Wyborcza. Komitet ten tworzony jest przez społeczników, przedsiębiorców i działaczy lokalnych ziemi lubaczowskiej, wspierany przez zwolenników Koalicji Obywatelskiej, Lewicy oraz społecznych aktywistów z powiatu lubaczowskiego. Inicjatywa ma na celu stworzenie alternatywy dla dotychczas rządzących sił partyjnych i umożliwienie wejścia do samorządu działaczom społecznym, którzy doskonale znają problemy powiatu.
Powiatowa Inicjatywa Wyborcza jest otwarta na kandydatów do rad. Pomysłodawcy komitetu mają ofertę dla tych, co chcą się zaangażować w działania w samorządzie:
„Jeśli chcesz kandydować do rady powiatu czy rady gminnej i nie masz komitetu, zgłoś się. Napisz email na: powiatowainicjatywa@gmail.com, opracuj swoją krótką biografię i wskaż, gdzie chcesz startować. Po weryfikacji skontaktujemy się i przedstawimy naszą propozycję oraz możliwości.”
Więcej informacji i oficjalne ogłoszenia znajdują się na stronie Facebook komitetu, gdzie zaprezentowane zostaną po rejestracji kandydatów twarze Inicjatywy oraz innowacyjny program rozwoju powiatu.  https://www.facebook.com/PowiatowaInicjatywaWyborcza