Robert Serkis rozpoczyna kampanię wyborczą

W niedzielę w horynieckim GOKu Robert Serkis z ekipą rozpoczął kampanię wyborczą. Poniżej odezwa i źródła do zapoznania się kandydatami do Rady i program.
Szanowni Państwo!
Dzięki Państwa głosom w 2018 roku zostałem ponownie wybrany na zaszczytną funkcję Wójta Gminy Horyniec-Zdrój, a kandydaci z naszego komitetu wyborczego zostali radnymi. Zgodna i rzeczowa współpraca w Radzie Gminy zaowocowała realizacją wielu oczekiwanych od lat inwestycji. Podstawą rozwoju było aktywne i skuteczne pozyskiwanie środków 💸 zewnętrznych. W mijającej kadencji na realizację naszych planów i zamierzeń wydaliśmy łącznie REKORDOWĄ kwotę 7️⃣0️⃣ MILIONÓW ZŁOTYCH! Spełniliśmy obietnice wyborcze! Sukcesów na różnych płaszczyznach było jednak znacznie więcej i w najbliższym czasie będziemy o nich przypominać.
Przed nami kolejne pięć lat, które będą czasem intensywnej pracy nad rozwojem naszej pięknej gminy. Stajemy przed wieloma wyzwaniami, ale również bogatymi możliwościami, które chcemy wykorzystać w pełni. Nasz Program Wyborczy na najbliższe lata to rezultat analizy potrzeb społeczności lokalnej, głosu mieszkańców oraz naszych własnych doświadczeń. Jest to plan działań, który ma na celu kontynuację rozpoczętych inwestycji, dalszą poprawę infrastruktury oraz dbałość o dobro naszej społeczności.
Z podsumowaniem kadencji, kandydatami naszego komitetu ubiegającymi się o mandat radnych Rady Gminy oraz zamierzeniach na kolejne lata możecie zapoznać się na stronie: https://robertserkis.pl
*