Rajd pojazdów zabytkowych już w sobotę 19 sierpnia

Czy marzyłeś o podróży w czasie do złotej ery motoryzacji? Teraz masz najlepszą okazję! W dniu 19 sierpnia spotykamy się w Łówczy, aby uczcić pamięć legendarnego Alfreda Liptaya – ostatniego właściciela Łówczy, oraz majątku w Nowym i Starym Bruśnie, który kochał motoryzację i aktywnie startował w wyścigach samochodowych. Był właścicielem Bugatti T44. Podobny do tego model T40 z 1928r będziecie mogli zobaczyć na żywo w Łówczy i na mecie rajdu pod pałacem w Narolu.
Jednak rajd to nie tylko okazja do zobaczenia klasyków. Ma również głębszy cel – pokazać historię w jej najbardziej urokliwym wykonaniu oraz zainteresować mieszkańców naszej okolicy tym fascynującym światem. Zapraszamy wszystkich miłośników starej motoryzacji. Bardzo mile widziane samochody i motocykle wyprodukowane przed 1945r. Nie wahaj się, jeśli masz własny zabytek – przyprowadź go ze sobą! Zapewniamy, że to będzie dzień pełen podróży i nostalgii. Dołącz do nas i pozwól, żeby rajd zabrał cię w podróż do przeszłości, w magiczny świat klasycznych pojazdów i obudził w tobie ducha motoryzacji.
Zadanie sfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Operatorem zadania publicznego jest Stowarzyszenie Samorządów Euroregion Roztocze. Dzięki dofinansowaniu udział w rajdzie jest bezpłatny.
Żeby zgłosić się do udziału w rajdzie, skontaktuj się z organizatorami:
Rysiek Krawczyk
Tel.: 502 635 917
Adres e-mail: r_krawczyk@interia.pl
Wszystkich chętnych do obejrzenia zapraszamy na miejsce startu i mety!
Szczegóły programu wkrótce.