Regulamin i @Kontakt

Regulamin strony horyniec.info

© Strona horyniec.info to strona społeczna i przede wszystkim prywatna NIEBIZNESOWA. Administrator (Grzegorz Ciećka) nie pobiera żadnych opłat za ogłoszenia i jest otwarty na współpracę promocyjną.

Dla firm obowiązywać będzie zasada – jeżeli wspierasz organizacje społeczne, to masz furtkę do ogłoszenia się na stronie. Szczegóły współpracy najlepiej przez email: horyniecinfo@gmail.com – uważam, że firmy niebiorące udziału w życiu społecznym regionu są mniej użyteczne lokalnie, niż te co biorą udział, stąd warto je wspierać.

W przypadku wyborów – ogłoszenia i reklamy wyborcze będą selekcjonowane. Głównym czynnikiem selekcji będzie też jakość materiałów. Jeżeli komuś nie chce się zrobić porządnego materiału promocyjnego, to nie powinien nawet szukać miejsca na reklamę. Wszelkie ogłoszenia i reklamy oceniane będą do publikacji pod kątem ESTETYKI. Jeszcze raz tu zaznaczę, jeżeli ktoś nie chce robić porządnej promocji, niech sobie odpuści, szkoda czasu i pieniędzy. Tutaj też ważny jest czynnik społeczny, ludzie, którzy nigdy nic dla społeczeństwa nie zrobili, od społeczeństwa (ode mnie jako administratora też) nic nie dostaną.

Za komentarze na stronie nie mogę wziąć odpowiedzialności, jeżeli ktoś czuje się urażony, proszę o kontakt, usuniemy. Wychodzę z założenia, że Internet jest swobodnym miejscem do wyrażania swoich opinii, czas komuny już minął i cenzura, oraz pseudonietykalność osób na publicznych stanowiskach też. Stanowiska pochodzące z wyboru społecznego nie są sposobem na nietykalność i wieczne pochwały, odwrotnie, są sposobem na budzenie u innych skrajnych emocji. Kto się pcha na jakikolwiek stołek, musi się liczyć z tym, że będzie opluwany. Jedna opinia w internecie nie oznacza, że od tego miejsca zaczyna się lawina zła, to oznacza, że setki osób o czymś takim plotkuje i będzie plotkować. Osoby zamieszczające komentarze mogą być pewne, że będą one „wisieć” na stronie, zostaną usunięte tylko z jednego powodu – jeżeli łamią prawo, i ktoś dotknięty opinią do tego mnie zmusił, mimo iż znamion łamania prawa nie ma.

Komentarze nie na temat, będą kasowane OD RAZU. Osoby mające jakiś osobisty uraz, są proszone o rozładowania napięcia w inny sposób, niż wyżywania się pisemnie i anonimowo.

 Szczegółowe informacje na temat regulaminu Forum TUTAJ

Oto kontakt do mnie:

mail: horyniecinfo@gmail.com

fb: www.facebook.com/ORBAD