Regulamin strony horyniec.info

© Strony horyniec.info, dzikaziemia.info oraz powiatlubaczowski.eu są stronami społecznymi i przede wszystkim prywatnymi NIEBIZNESOWYMI. Administrator (Grzegorz Ciećka) nie pobiera żadnych opłat za ogłoszenia i jest otwarty na współpracę promocyjną.

Dla firm obowiązywać będzie zasada – jeżeli wspierasz organizacje społeczne, to masz furtkę do ogłoszenia się na wymienionych stronach. Szczegóły współpracy najlepiej przez email: horyniecinfo@gmail.com – uważam, że firmy niebiorące udziału w życiu społecznym regionu są mniej użyteczne lokalnie, niż te co biorą udział, stąd warto je wspierać.

W przypadku wyborów – ogłoszenia i reklamy wyborcze będą selekcjonowane. Głównym czynnikiem selekcji będzie też jakość materiałów. Jeżeli komuś nie chce się zrobić porządnego materiału promocyjnego, to nie powinien nawet szukać miejsca na reklamę. Wszelkie ogłoszenia i reklamy oceniane będą do publikacji pod kątem ESTETYKI.

Za komentarze na stronie nie mogę wziąć odpowiedzialności, jeżeli ktoś czuje się urażony, proszę o kontakt, usuniemy. Wychodzę z założenia, że Internet jest swobodnym miejscem do wyrażania swoich opinii, czas komuny już minął i cenzura, oraz pseudonietykalność osób na publicznych stanowiskach też. Stanowiska pochodzące z wyboru społecznego nie są sposobem na nietykalność i wieczne pochwały, odwrotnie, są sposobem na budzenie u innych skrajnych emocji. Kto się pcha na jakikolwiek stołek, musi się liczyć z tym, że będzie opluwany. Jedna opinia w internecie nie oznacza, że od tego miejsca zaczyna się lawina zła, to oznacza, że setki osób o czymś takim plotkuje i będzie plotkować. Osoby zamieszczające komentarze mogą być pewne, że będą one „wisieć” na stronie, zostaną usunięte tylko z jednego powodu – ktoś dotknięty opinią do tego mnie zmusił.

Komentarze nie na temat, będą kasowane OD RAZU. Osoby mające jakiś osobisty uraz, są proszone o rozładowania napięcia w inny sposób, niż wyżywania się pisemnie i anonimowo.

 Szczegółowe informacje na temat regulaminu Forum TUTAJ

Oto kontakt do mnie:

mail: horyniecinfo@gmail.com

fb: www.facebook.com/ORBAD