Zrzutka na film o kamieniarce bruśnieńskiej – tylko na tej zrzutce do nabycia książka o kamieniarce!

Na stronie internetowej zrzutka.pl dostępna jest zbiórka internetowa na film „Kamienne oblicze Roztocza”. Tematyka filmu będzie się obracać wokół tematu kamiennych krzyży bruśnieńskich.

Nie będzie to film naukowy, na temat cmentarzy, różnego rodzaju rzeźb czy geologii, ale większą uwagę zwrócimy tutaj na ludzi związanych z tym tematem. Unikalnym elementem filmu będzie pokazanie, jak rozwijała się kamieniarka bruśnieńska przez pryzmat oka Grzegorza Ciećki, podwójnego stypendysty Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w zakresie badania i inwentaryzacji kamieniarki bruśnieńskiej i autora strony z inwentaryzacją: kamiennekrzyze.pl Poniżej link do zrzutki.

Szczególną nagrodą dla wpłacających, jest niezwykła książka „Kamienne krzyże bruśnieńskie – unikatowe zjawisko na skalę światową” – jaką można zdobyć wpłacając minimum 17 zł. 40 stronicowa książka do nabycia tylko poprzez zrzutkę, nigdzie indziej jej nie można znaleźć. Nakład 200 egz.

https://zrzutka.pl/z/kamienneobliczeroztocza

Stan na godzinę 12:00 – 2 marca – 19% zebranych środków po 16 godzinach od uruchomienia zrzutki i zarezerwowanych zostało już około 50 egz. książki.