Zapiski z czasów epidemii – opisz historię!

Na naszych oczach tworzy się historia! Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, niezależnie od wieku, do konkursu na pamiętnik „Zapiski z czasów epidemii”.

Opisz nam zmiany, które zaszły w Twoim otoczeniu w związku z pandemią koronawirusa: w codziennych obowiązkach, w pracy i w szkole, w robieniu zakupów, w kontaktach z rodziną i ze znajomymi, w przeżywaniu Świąt, w realizacji Twoich zainteresowań i pasji oraz w każdej innej sferze Twojego życia.

Podziel się z nami spostrzeżeniami i obawami, abyśmy wspólnie mogli stworzyć świadectwo naszych czasów! Zdecyduj, czy stworzysz pamiętnik, dziennik czy inną formę relacji. Jeśli chcesz, dołącz do tekstu fotografie lub rysunki, które będą uzupełnieniem Twoich przemyśleń.

Objętość pamiętnika nie jest regulaminowo określona, ale zależy nam aby było to nie mniej niż 10 i nie więcej niż 20 stron pliku tekstowego. Prosimy o jego przesłanie w formie elektronicznej na adres: sekretariat@pckl.pl, w tytule wiadomości wpisując „Zapiski z czasów epidemii”.

Wraz z pamiętnikiem należy przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych – osobno dla osób dorosłych oraz tych, które nie ukończyły 18. roku życia (poniżej do pobrania).

Najciekawsze pamiętniki zostaną opublikowane w formie książkowej! Na autorów trzech najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe, o których wysokości poinformujemy już wkrótce!

Więcej info na stronie PCK – www.pckl.pl