Wystawa o Januszu Burku już 8 grudnia!

Serdecznie zapraszamy na wystawę „Dziedzictwo utrwalone. Rzecz o Januszu Burku”, której otwarcie odbędzie się w niedzielę 8 grudnia 2019 r. w budynku muzealnym przy Zespole Cerkiewnym w Radrużu o godzinie 15.00.

W tym roku mija dziesiąta rocznica śmierci Janusza Burka, regionalisty, artysty i pedagoga. Przygotowywana wystawa będzie wspaniałym miejscem do spotkania z nieobecnym już wśród nas pasjonatem, miłośnikiem ziemi lubaczowskiej i horynieckiej, których to piękno uwieczniał na swoich obrazach, szkicach, zdjęciach.

źródło: Muzeum Kresów w Lubaczowie

9 odpowiedzi na “Wystawa o Januszu Burku już 8 grudnia!”

  1. boi się boi, admin siadł na laurach bo rodzina zaczęła pracować w strukturach gminnych to cicho szaaaaa…..

    1. A czego tu się bać? Portal w większości prowadzę teraz ja (Krystian), a sprawa pomników nabierze dopiero pędu na sesji 3 grudnia gdzie zapewne pójdzie pod głosowanie.

      1. Pomniki to tylko historia .Moje pytanie brzmi kiedy nasza Pani poseł zajmie się ustawa o odszkodowania za zbrodnie UPA w naszym regionie bo P IS na razie wysyła naszych żołnierzy do szkolenia następców Bandery ?

  2. Your comment *bo w sumie to może to są ważniejsze sprawy i tylko mało kto ma odwagę o tym powiedzieć

  3. I chyba najważniejsze to żeby w końcu każdy doczekał swojego orderu stop

  4. i może uzupełnię, że tak w sumie to działka artystyczna chyba zawsze łączy ludzi i czasem tylko jest niezrozumiałym propagandowym miszmaszem i na to szary człowiek nic nie może

Możliwość komentowania została wyłączona.