Wyniki wyborów do Europarlamentu – Horyniec na końcu listy z poparciem dla PiS

Wczorajsze wybory do Europarlamentu zakończyły się sukcesem Prawa i Sprawiedliwości. Województwo Podkarpackie wykazało największe poparcie w kraju dla tego komitetu. Tak samo było w naszym powiecie. Ciekawym natomiast jest duży dysonans w rozkładzie głosów w poszczególnych gminach. Największe poparcie PiS dostało w gminie Wielkie Oczy – aż 76.77%! Najmniejsze w samym mieście Lubaczów – „tylko” 55.26%. Horyniec uplasował się na przedostatnim miejscu – 63.48%. Wywnioskować z tego można jedno – w gminach gdzie PiS nie przejął władzy w wyborach samorządowych nadal utrzymuje się „niskie” poparcie. Jeśli nic drastycznego nie pojawi się na scenie politycznej podobny scenariusz wyników możemy zobaczyć w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Poniżej tabelka z ilością głosów oddanych na dany komitet wraz z procentowym przeliczeniem głosów w gminie Horyniec-Zdrój.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 015 63,48%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI 380 23,76%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY 84 5,25%
KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA 49 3,06%
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 40 2,5%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT – KOALICJA 16 1,00%
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS 15 0,94%

108 odpowiedzi na “Wyniki wyborów do Europarlamentu – Horyniec na końcu listy z poparciem dla PiS”

 1. Ha ha ha ………. chyba obłudnicy w sutannach słabo przekonywali zaściankowy ciemnogród lub kandydaci PIS z BOGATĄ przeszłością okazali się wydmuszkami. Nawet jałmużna dla emerytów nie kupiła coraz częściej używających mózgów do myślenia mieszkańców gminy Horyniec .

  1. bo może dodam, że niewiele rozumiem z czego tu się cieszyć i jedno tylko mi przychodzi do powiedzenia, że sukienkowych to mało kto w ogóle słucha i tylko się odfajkowuje obecność na liście wyborców i wrzuca się tam , że jakiś głos coś jakby się wrzuca i mało kto rozumie chyba na kogo tak właściwie głosuje, bo czy ktoś w ogóle cokolwiek rozumie i od razu tu powiem, że jeżeli chodzi o mnie to niewiele rozumiem, ale oczywiście mogę zabrać głos w dyskusji i mieć poczucie, że poprzez moje nierozumienie różnych spraw mam wpływ na przebieg procesu wyborczego reasumując, każdy głupi może wrzucić głos do urny wyborczej i chyba na tym polega ta równość, bo głosują również ci co są mądrzy i rozumieją o co chodzi w tym wyborczym biegu na urny wyborcze i tu dodam może , że frekwencja przy urnach jakby marna troszeńkę, chyba ludziska do kościoła w tę niedzielę nie poprzychodzili, ale może znowu czegoś nie rozumiem

  2. Odezwał się oświecony weteran komuny. Masz przerośnięte ego. To się leczy. A w waszych kręgach leczy się takich jak Ty przy pomocy waszej ukochanej eutanazji.

   1. Ciemnogrodzianin już w samym NICKU określiłeś się kim jesteś. To właśnie komunistyczna PZPR zmieniła nazwę na PIS tylko do ciebie jeszcze to nie dotarło . Towarzysze obiecują gruszki na wierzbie a głupole biją brawo i głosują na marchewkę , która wnet zamieni się w kij !!!

    1. Weteranie wytłumacz mi jedną sprawę. Plujesz na PIS upatrując w nim wszelkie zło, a tymczasem prosisz Panią Teresę Pamuła, o interwencję w sprawie syna. Bardzo Ci współczuję i kibicuję i będę się modlił, żeby Twój syn był zdrowy. Ale czy to nie jest z Twojej strony przewrotne? Najpierw plujesz jadem, a teraz prosisz o pomoc osoby, na które wcześniej plułeś?

     1. Pafnucy pluję na PIS bo nie podoba mi się ich bratanie z sukienkowymi dewiantami ,którzy drążą jak mogą budżet państwa który można przeznaczyć np. na służbę zdrowia w której już jest tak namieszane że doktorki sami nie wiedzą gdzie i za co mają brać pieniądze. Pani Teresa skoro tak się zobowiązuje do pomocy puki co nic jeszcze nie zrobiła. Moja prośba jest wybiegiem czy jej obietnice to kiełbasa wyborcza czy właściwe jak na polityka przystało służba dla społeczeństwa. Syna będą leczyć najlepsi specjaliści wojskowi w Klinice na Szaserów w Warszawie a temu gnojowi z Rzeszowa zrobię reklamę gdzie się da. Ta banda żłobów w kitlach gdyby zapłaciła za studia tak jak w USA to miałaby większy szacunek do pacjenta i nie wyciągałaby ręki po kasę od każdego. Im zawsze jest mało jak sukienkowym i politykom , którym to się należy. Była premier jak pluła na UE i wyrzuciła unijne flagi z gabinetu a teraz ja świnia pcha się do unijnego koryta. Przepraszam za słownictwo , ale ostatnie wydarzenia mnie do tego zmusiły

    2. Weteranie komuny. Jestem z Ciemnogrodu i jestem z tego dumny. Ty jesteś z KODu i musisz się wstydzić, bo inteligencja nie idzie w parze z Twoimi idolami.
     Nie jestem wyborcą PIS, bardzo się pomyliłeś. Moja odpowiedź wynika z tego w jaki sposób Ty traktujesz innych ludzi. I do tego się odnosi, a nie do wyniku i głosowania na PIS. Próbujesz uchodzić za wykształconego i inteligenta, a wyszedł z Ciebie wykształciuch i leming. I na koniec powiem Ci że nie wygracie następnych wyborów, bo nie macie nic do zaoferowania wyborcom. Samym obrażaniem ludzi i zakłamywaniem rzeczywistości nie zdobywa się uznania. Ale skoro innych traktuje się jak bydło, to takie są tego efekty. Wyginiecie jak dinozaury 😀 jak powiedział pewien 'Klasyk”.

 2. i jedno co można w tej sytuacji to pogratulować partii rządzącej, której nikt i nic nie przeszkadza w zwycięskim pochodzie w zdobywaniu zaufania społecznego i niektórzy niestety nie mają tyle szczęścia przy urnach wyborczych, ale walka ciągle trwa o to kto pokona machinę wyborczą stworzoną przez ludzi, którzy rozumieją wszystko i wszystkich

 3. i tu może warto też zobaczyć wynik opozycji koalicyjnej, która swoim wynikiem wyborczym może też powiedzieć, że należą się jej gratulacje i tu poza wszelką dyskusja bowiem stanowi fakt to, że koalicja nie miała za sobą nic oprócz bezpłatnego czasu antenowego w ramach wyborczego spotu reklamowego i mówienie i czekamy jeszcze na sprostowanie wyników frekwencji, że w naszej gminie jest najwyższy odsetek ludzi, którzy po oddaniu głosu do urny wyborczej potem idą do kościoła

  1. Milusia, przecież KE miała ciągłą akcję w TVN, TVN24 i sporo w Polsacie. PIS głównie w TVP, natomiast taka Konfederacja nigdzie, Kukiz – trochę w TVP. I nie bajerujmy ludzi że na wsiach mają dostęp tylko do TVP. Wszędzie ludzie mają TVN i POlsat, oraz większą ilośc talerzy z Polsatu czy TVN. To samo tyczy się internetu. Jest wszędzie. W Werchratej, w Prusiu, Horyńcu, Radrużu, nawet w Niwkach.
   KE nie ma co gratulować, bo w przeciwieństwie do Zjednoczonej Prawicy jak to PIS nazywa swój skład, tam nie ma ludzi o podobnych poglądach, ani na gospodarkę, ani na sprawy socjalne, ani na rolnictwo, ani na ekonomię. Tam jest tylko AntyPIS. AntyPIS, AntyPIS i nic więcej. Gdyby tak rozdzielić głosy to prawdopodobnie PSL miałby poniżej 5%, komuchy także, Nowoczesna też. A dla PO może zostało by z 15%. Więc jaki tu sukces jak traci się ilość mandatów i na własnym garbatym grzbiecie Grzegorz z Chetyna wprowadza samych komunistów. Wyciągnął ich z szafy (patrz Miller, Cimoszcze).

   1. bo może czegoś nie zrozumiałam w tego telewizyjnego przekazu, ale czasami oglądam i tu i tam wiadomości i jedno co mi dało do myślenia to, że wiadomości to jest taki program, znaczy chodzi mi o to, że to nie są relacje z jakiegoś wydarzenia tylko tu działa czyjaś siła wyobraźni, żeby nacisk położyć na te, a nie inne wiadomości i tu wszystkie telewizje jakby były podpięte do tego samego światłowodu i wszystkie stacje telewizyjne mówią o tym samym i gdzie by włączył ten program pt.: Wiadomości to wszędzie podobny zestaw i może do mnie jeszcze nie dotarło, że jak jedna partia rządzi to jest tylko jedna telewizja i jak zwał tak zwał, byle by się dobrze wiodło naszym i wszędzie wszechwładna obłuda, że jest jakaś stacja telewizyjna, która może powiedzieć i pokazać swoje widzimisię i może jeszcze nie wszyscy rozumieją zasady wojny hybrydowej

    1. Dalego masz dostęp do Internetu i możesz korzystać z tego dobrodziejstwa. Nie musisz oglądać TV aby mieć wiedzę i własne zdanie. Są książki, są sympozja naukowe, są spotkania rożnych grup i instytucji. Jest wiele możliwości. A nie tylko, tyłek na kanapie przed TV.
     Różnica w TV pomiędzy rządami PO i PIS jest taka, że za PO tubą rządową był: TVN, Polsat, TVP
     W przypadku rządów PIS, tubą jest tylko TVP. Choćby z tego powodu jest ciut lepiej.

     1. tak w zasadzie to ja ciągle tu o frekwencji mówię i o tym, że na płocie kościoła widać nekrologii, a w kościele kilkanaście gołąbków z trzeciej klasy i chyba już niezadługo będzie tylko jeden sklep u nas i tyle jest warty ten cały szlam wyborczy i tylko sobie można smrodu narobić i nic poza tym

   2. i jeżeli wynik wyborczy koalicji nie jest sukcesem to w takim razie czekamy na wybory parlamentarne i wtedy zobaczymy kto komu miesza w garnkach wyborczych na cudzy koszt i jedno tylko może w tym wszystkim zastanawiać, że z każdą kampanią wyborczą chyba coraz bardziej widać jak zmierzamy do raju i tylko nam migają przed oczami te kolorowe kropki na mapie pogody i raczej mało kto patrzy na szczegóły, żeby góra z dołem się zgadzała, bo nikt nie chce zobaczyć w swoich papierach żółtego koloru i może nawet i każdy trochę czuje się czasami wariatem, ale tylko czasami i mało kto komu ma odwagę powiedzieć, że wyniki wyborów to efekt działania efektu cieplarnianego, bo w cieple lepiej głosy się namnażają, prawie tak samo jak różne teorie spiskowe przeciw kościołowi i tak zmierzamy do hybrydy, czyli skrzyżowania wyborów i mszy świętej i co z tej hybrydy wynikło to już chyba raczej wszyscy zauważyli i niektórym jakoś jednak chyba zabrakło wyobraźni, żeby zobaczyć raj, bo większość z nas żyje jeszcze w poczuciu, że ciągle toczy walka dobra ze złem, jedyna słuszna partia to jest uosobienie ciężkiej pracy i pieniędzy, które się nam po prostu należały i tu był cytat, i tak właściwie to chyba mało kto zauważył, że walka dobra ze złem już skończona i teraz trzeba zaczynać wszystko od początku i zjeść ten zakazany owoc hakerskiego sprytu i od nowa ustalić, gdzie jest dobro, a gdzie zło i od nowa zacząć walczyć i ogólnie to proponuję zastanowić się co będzie kiedy hybryda okaże się zwykłą wydmuszką wyborczą i zanim okaże się, że za chwilę trzeba będzie przepraszać naszych świętych patronów w czasie antenowym na wybory do naszego parlamentu

 4. Ja cieszę się z takich wyników wyborów. One pokazują jakim poparciem cieszy się obecna władza. Choć według weterana ponad 63% procent mieszkańców naszej gminy to głupi zaściankowy ciemnogród bezkrytycznie popierający PIS i ślepo słuchający sukienkowych, którzy jako obłudnicy, myślą tylko o sobie.

  1. Pafnucy nie siej fermentu. 65% głosów na PIS spośród tych co poszli na wybory a nie z liczby mieszkańców. Nie znasz ordynacji wyborczej czy jesteś zwykłym prowokatorem ?

   1. Nie głosujący nie mają racji. Skoro nie poszli na wybory tzn że zgadzają się z werdyktem. Proszę nie zakłamywać rzeczywistości panie weteran. Nie znasz zasad demokracji czy jesteś prowokatorem? Nieobecni się nie liczą. Znasz to Pan?

    1. Ciemnogrodzianin użyj do myślenia szarych komórek jak je posiadasz. Ile osób liczy gmina a ile poszło na wybory ? To jaka to jest większość.Dlaczego nie ma głosowania na daną osobę jak w senacie tylko na partię ? Dlaczego PIS boi się zmiany ordynacji wyborczej ? Ja bym poszedł w kierunku kandydatów na których wyborcy nie chcieli głosować i dlatego nie poszli na wybory. PIS do swych szeregów przyjmuje wszystkie szumowiny społeczne z dyskusyjną przeszłością a przychylnych prezesowi i sukienkowym . Obiecuje gruszki na wierzbie np. program KROWA 500 , który do tej pory nie był konsultowany z UE a ciemnogród to łyka to o jakiej demokracji rozmawiamy ?

     1. O takiej demokracji mówię, o jakiej Twoja tępa makówka nie ma pojęcia. To co piszesz jest żenujące i świadczy o tym że masz niskie IQ, bo nie pojmujesz prostych rzeczy o których piszę. Siedzieliście u żłoba od 1989 roku, dlaczego nie zrobiliście tego czego teraz żądasz? Gdzie piesku wtedy byłeś? Czemu nie szczekałeś?Wystarczyła tuskowa ciepłą woda w kranie? Gdzie wtedy protestowałeś? Siedziałeś cicho i robiłeś „laskę” rządzącym, tylko teraz nagle wszystko Cię boli. KODziarstwo to choroba, niestety nieuleczalna. Zajmij się rodziną, przyjaciółmi (wątpię czy ich masz) bo za dużo jadu w Tobie, żyłka Ci pęknie i najśmieszniejsze będzie to że do dołu odprowadzi Cię ksiądz. Taki to będzie chichot historii Twego życia.
      Na szczęście jesteś w mniejszości (wybory pokazały) i fajnie że ból tylnej części ciała jest u Ciebie wielki. Miło się Ciebie czyta, to rozkosz dla oczu jak słuchanie jęków w TOK FM dla ucha. Przykro mi też że ksiądz Cię rzucił i masz problemy emocjonalne.

  2. Pafnucy twierdzisz że sukienkowi nie są obłudnikami to jak wytłumaczysz mi zapewnienia kardynała GLEMPA że katecheci uczący w szkołach nie będą pobierać uposażenia ! OBŁUDA czy TAJEMNICA WIARY !!!

   1. Z tego co pamiętam, a w roku 1990 kiedy religia wróciła do szkół uczyłem w szkole, kardynał Glemp mówił, że katecheci nie będą pobierać pensji przez bodajże przez trzy lub cztery lata, a nie nigdy. W takim razie może i Ty pracuj za darmo! Przecież bycie żołnierzem to misja i powołanie. Nawet wtedy gdy jako najemnik jesteś w innym kraju.

    1. Tak myślałem że jesteś sukienkowym mieszaczem w ludzkich sumieniach na siłę wtrącającym się do ludzkiego życia. Na siłę zmuszacie ludzi do chrztu a tym samym przyjęcia tej zakłamanej wiary wciskając kit o wiecznym zbawieniu. Ile lat miał Chrystus jak przyjął chrzest ? Nie wspomnę już o pedofilii za którą wieszałbym was za przyrodzenia na wrotach kościoła . Do czego jest potrzebna działalność toruńskiego naciągacza, którego nie wiadomo kto i kiedy wyświęcił na księdza. Wyliczać można wiele . Jak myślicie że wrócą czasy PANA WÓJTA I PLEBANA to prędzej Watykan runie tak jak katedra francuska. Stare zboki weźcie się do roboty a nie polityki i mieszania ludziom w głowach. Przeproście i wypłaćcie odszkodowania ludziom którym skrzywiliście psychikę swoją chorobą psychiczną. JAK BÓG ISTNIEJE TO NA PEWNO ZROZUMIE MOJE SŁOWA. Nigdy nie byłem najemnikiem a przede wszystkim nie opowiadałem ludziom bajek w zamian za beztroskie wygodne życie. Jak znajdę to odtworzę ci słowa Glempa , którego przechytrzyliście swoją pazernością i współpracą z każda szują byleby nie stracić wpływów. MAMONA jest waszym BOGIEM a nie dbałość o ludzkie szczęście !!!

     1. Strasznie mi Ciebie szkoda stary trepie. Znam wojsko i jeżeli miałeś z nim do czynienia to już to wszystko wyjaśnia.
      W jaki sposób ksiądz się miesza do Twojego życia? Mieszkacie razem?
      Kto każe komu chrzcić na siłę? Nie chodzę do kościoła to nie jestem ochrzczony – proste. Chrystus miał około 30 lat jak został ochrzczony, co to ma do rzeczy? Miej pretensję do swoich rodziców, mogli dać Ci wybór jak już osiągniesz trzydziestkę. Ja za każdą pedofilię bym wieszał, Ty tylko pewnej grupy społecznej. A zapomniałeś jak wielu pedofilii jest wśród nauczycieli i wychowawców, trenerów. Ale skoro widzi się świat tylko przez pryzmat telewizji TVN to się nic nie wie. Spokojnie – Watykan przeżyje Ciebie i wiele pokoleń po Tobie, musisz się z tym pogodzić. Katedra Notre Dame, bo pewnie o niej piszesz, nie runęła. Stoi. Przynajmniej dzisiaj rano ją widziałem. Sam jesteś starym zbokiem a wmawiasz to innym. A wiesz skąd o tym wiem? Nie powiem Ci. Bóg na szczęście istnieje i jest cierpliwy, dla takich jak Ty także ma miłosierdzie, jeszcze będziesz o niego wołał.
      A teraz na sam koniec. Weź skończ pisać bo się błaźnisz. Tak sfrustrowanej osoby dawno nie czytałem. Po ludzku żal mi Ciebie. Wszędzie widzisz podstęp i samych złych ludzi. Wyjdź przed dom, spójrz innymi oczyma na świat, zobacz ilu szczęśliwych ludzi wokół, jaka ładna pogoda. Ciesz się życiem bo jest krótkie, a skoro w Boga nie wierzysz (wiem zaraz będziesz pouczał że w Boga tak, ale nie w kościół) to tym bardziej carpe diem bo przez palce Ci przeleci w jadzi i żółci jaka się z Ciebie wylewa, Szczęść Boże Tobie stary trepie!

     2. Aż mnie zamurowało! Do tej pory nie wiedziałem kim jestem. A tu taka niespodzianka. Wystarczyło „logiczne” myślenie weterana, żebym odkrył swoją tożsamość. Teraz tylko muszę rozwiązać kolejną wątpliwość: czy jestem biskupem czy może arcybiskupem. Weteran pomożesz? Co za wspaniałe domysły 🙂 Nigdy nie byłeś najemnikiem? A jak nazywa się ktoś, kto zaciąga się do armii za pieniądze? Byłeś tam dla idei?

     3. Znalazłeś już te słowa Glempa o pensjach katechetów? Jestem ich ciekaw.

    2. Pafnucy cz 1 jak kościół z butami wlazł w nasze wolne życie :polskiateista.pl/kategorie-aocc/religia-w-szkolach/
     Ciąg dalszy nastąpi !

    3. Pafnucy cz. 2 krętactw kościoła wyborcza.pl/1,76842,8527495,Za_zamknietymi_drzwiami.html

     1. Koleś powoływanie się na ateistów i wyborczą ma się tyle do prawdy co gazeta ruska Prawda do prawdy. To tak jakbym dyskutując z Tobą powoływał się na Gościa Niedzielnego, czy Niedzielę. Ty tego nie czytasz, a to co mi proponujesz do czytania to z zasady gówna się nie tykam.

 5. bo chyba o jednym, że wyniki wyborów jakoś w tym roku rozjechały się chyba dość wyraźnie z wynikami sondażowymi i z tego co pamiętam zwykle sondaże były miarodajne i dawały wyraz rzeczywistego wyboru, a tym razem moje odczucia są takie, że coś tu jest w tym wszystkim nie tak i tu można uruchomić całą machinę wyobraźni na wytłumaczenie sobie, w którym miejscu jest nie tak i dojść do wniosku, że jak zwykle pełno obłudników, którzy trzymając w ręce kartkę wyborczą co innego myślą, co innego mówią, a potem komisja wyborcza jeszcze co innego zobaczy, a co innego napisze i gdzie to ci obłudnicy są to tylko Bóg wie i jedno jest pewne demokracja ma się dobrze i nikt pis-owi nie odebrał demokracji, a wręcz odwrotnie jeszcze demokracja dołożyła pis-owi parę mandatów wyborczych do zasiadania w Europie

 6. Pafnucy wpisz do WIKIPEDII słowo NAJEMNIK i przeczytaj ze zrozumieniem. Najemnicy grasowali między innymi w byłej Jugosławii gdzie mordowali i grabili całe wioski. Ja byłem na misjach w ochronie pokoju i nikogo nie zamordowałem. Tym się różni najemnik od żołnierza misjonarza PUSTAKU !!!

  1. Nazwanie mnie „pustakiem” przez Ciebie to dla mnie komplement. Ubliżać potrafią tylko osoby, które nie mają argumentów do dyskusji lub są po prostu chamami.

   1. Pafnucy to wiesz w końcu jaka jest różnica między najemnikiem a żołnierzem pokoju czy nie potrafisz przyznać się do manipulacji .W dalszym ciągu nazywasz mnie chamem. Nie wiem czego uczyłeś dzieci w szkole bo po twojej przyjaźni z KK mogę obawiać się najgorszego. Pułkownik Mazguła mówi prawdę i wykonuje rozkazy przełożonych czego nie można powiedzieć o twoich kolegach dewiantach w sukienkach , którzy nie wykonują rozkazów papieża !!!

    1. Weź okulary, zacznij oddychać i postaraj się czytać moje posty ze zrozumieniem, może Ci się w końcu uda. I spróbuj trochę inaczej myśleć. Wyjdź ze swoich standardów myślenia bo swoje myślenie masz bardzo wąskie i tylko ciągle jedno i to samo. Nie nazwałem Cię chamem, tylko napisałem, że „Ubliżać potrafią tylko osoby, które nie mają argumentów do dyskusji lub są po prostu chamami”. A Ty nazwałeś mnie pustakiem, czyli mi ubliżyłeś. Poza tym gdy słucham Twojej retoryki i toku myślenia, to przypominają mi się stare czasy. I myślę, że osoby takie jak Ty i pułkownik Mazguła chętnie byście mnie wsadzili do więzienia za to, że myślę inaczej niż Wy. Gdybyś żył w latach 40 czy 50-tych chętnie byś wstąpił do LWP i zwalczał reakcyjne podziemie. I tak na koniec mam pytanie. Za swoje misje wojskowe wziąłeś pieniądze? zgłosiłeś się sam czy Cię przymuszono? czy byłeś tam tylko i wyłącznie z umiłowania pokoju i jako ideowiec nie wziąłeś ani grosza?

     1. Pafnucy za udział w misjach postawiłem sobie dom i kupiłem samochód.W życiu nikt nie dał mi niczego za darmo. Sam poświęceniem i pracą doszedłem do tego co mam. Jak wy bawiliście się na prywatkach to ja swoje młode lata spędziłem na służbie i ćwiczeniach poligonowych , oraz misjach. To jest mój zawód i nie myl mojego chleba z obłudnikami w sutannach , którzy mają zapewnione wszystko do życia , niezłą kasę od państwa nie płacąc należnych podatków. Nauczyciele tez mają wszystko i jeszcze narzekają. Ciekaw jestem czy zapłaciłeś podatek za korepetycje i czy miałeś coś mądrego do przekazania młodzieży poza ideologią obłudnego KK !

     2. Ja też ciężko pracowałem. Za ponad 30 letnią pracę, dzięki znajomościom z sukienkowymi i dzięki PIS, który wspieram jak mogę mam kilka apartamentów, dwa maybachy, helikopter, żonę i troje dzieci z żoną, trzy kochanki i dwóch kochanków, pięcioro nieślubnych dzieci i tyle różnych rzeczy, że sam nie wiem ile tego mam. Możesz zazdrościć 🙂

 7. Ciemnogrodzianin poczytaj sobie w internecie posty Pułkownika MAZGUŁY jak ocenia takich frajerów jak Ty i cały ten PISowsko kościelny katotaliban !!! W Irlandii też było 95% katolików. Jak przejrzeli na oczy to zostało tylko 5% . Europa wstaje z kolan i początek czarnej mafii jest już bliski !!!

  1. Pułkownik Mazguła to ten, który nie wykonuje rozkazów przełożonych? Rzeczywiście „prawdziwy żołnierz”. On by pewnie chciał utrwalać jeszcze władzę ludową.

   1. Pafnucy poczytaj sobie lepiej o biskupie flaszce. Ten też jest oficerem i przede wszystkim biskupem oraz częstym gościem agencji towarzyskich i nie tylko. Nadmieniam że Watykan do papieża Franciszka popierał seks z małoletnimi w wieku od 12 lat !!! WATYKAŃSKIE ZBOKI I WIELKA TAJEMNICA WIARY !!!

   2. Pafnucy dlaczego w rejestrach sądowych nie ma pedofili w sutannach ???

   3. Pafnucy coś na czasie o twoich kolegach : chttps://gazetawroclawska.pl/setki-ofiar-ksied…/…/c1-14171301h

    1. Ale zioniesz nienawiścią. Tak tylko dodam, że Żołnierze Niezłomni (napisałeś o nich Chwała Bohaterom) to wspaniali patrioci, najczęściej ludzie głęboko wierzący, praktykujący swoją wiarę i mocno związani z Kościołem, walczący z komunizmem i tymi, którzy tę ideologię narzucali siłą ludziom. Takich Żołnierzy Niezłomnych zwalczali, osadzali w więzieniach i zabijali po okrutnych torturach tacy ludzie jak gen. Jaruzelski, gen. Świerczewski, Moczar i inni. A ich spadkobiercami są takie miernoty jak pułkownik Mazguła i inni, do których chyba też trzeba i Ciebie zaliczyć.

     1. Pafnucy dla mnie słowo żołnierz to obrońca ojczyzny i na rozkaz ma zabijać . Jak to się ma do dekalogu sam sobie dopowiedz. Niestety w rękach polityków słowo żołnierz nieraz musi się kojarzyć z zabójcą tak samo jak w imię wiary robili to TWOI koledzy w sutannach. Nawet w BIBLII jest mowa o zabijaniu w imię wiary i nienawiści do innowierców. Ile ofiar poniosły działania świętej inkwizycji ? Pytam się jakim prawem ??? Podsumowując moja wypowiedź żołnierz w rękach nieodpowiednich polityków jest maszyną do zabijania w imię wiary lub zdobycia przestrzeni życiowej psychopatycznych polityków !!!

     2. Weteran mojego dziadka zabili Niemcy w czasie okupacji. Dlatego, że wykonywali rozkazy. Naziści tłumaczyli się w Norymberdze, że nic złego nie zrobili. „My tylko wykonywaliśmy rozkazy”. Polscy oficerowie zginęli w Katyniu z rąk morderców, którzy tylko wykonali rozkaz Stalina. Oficerowie LWP i ZOMO też tylko wykonywali rozkazy. Ja w czasie studiów byłem zatrzymany i przesłuchiwany przez super grzecznych milicjantów bo oni dostali rozkaz, by „grzecznie” przesłuchiwać złapanych w czasie demonstracji studentów w Krakowie. Widzę, że masz podobne (komunistyczne i poddańcze myślenie) tylko wykonujesz rozkazy. Może byłbyś zdolny strzelać do robotników i studentów, bo taki byłby rozkaz.

  2. bo może jeszcze raz powiem, że niewiele rozumiem o czym my tu sobie rozmawiamy, że chyba najbardziej chodzi o to, że każdy chce mieć swoją „najmojszą” rację, żeby każdy sobie udowodnił, żeby jego 5% jest najważniejsze i zauważyć, że wyniki wyborów tak ogólnie to trudno powiązać obecnie z czymkolwiek i jak poznać to, czy wyborcy już przejrzeli na oczy to się można tu zastanawiać i dojść do wniosku, że nie trzeba daleko szukać wystarczy pojechać na Czechy i tam zobaczyć swoje 5% i obejrzeć parę czeskich filmów i zadać sobie pytanie, o co tu z ta wiarą chodzi i skąd ten katolicyzm do Polski doszedł i chyba jakoś tak z południa i z zachodu do nas dotarł i no, ludzie trzymajcie mnie teraz, bo nie wytrzymam na te tu dywagacje i na te nowe trendy religijne, które teraz do nas z tego południa i zachodu przychodzą i teraz będą nam robić kurację na oczy i nas ustawiać na nową religię dvbt, czy coś jakoś tak i bronić tych tych takich tam pedałofilów i tego typu religie miłości bliźniego i żeby już od maleńkości dzieci wychowywać do tej pedałofilskiej religii i do tego trzeba zniszczyć opinię kościołowi katolickiemu i są ludzie, którzy nie mają skrupułów, żeby swoje 5% osiągnąć

   1. Milusia dlaczego papież tego obłudnego kościoła katolickiego nakazał zmowę milczenia w sprawie pedofilii księży ???

    1. Dlaczego w wojsku tuszujecie gejostwo i gwałty na żołnierzach kobietach? Dlaczego tuszujecie samobójstwa i wszechobecną wśród żołdaków przemoc domową oraz wykorzystywanie seksualne własnych dzieci?

     cchttps://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/zolnierz-zgwalcil-16-latke/vmydzg1
     cchttps://dziennik-polityczny.com/2019/02/18/lubelskie-23-letni-zolnierz-zgwalcil-trzy-nastolatki-wstrzasajace-szczegoly/

     Internet jest pełny wybryków kolesi co nie wyrośli z harcerskich spodenek i dalej bawią się w wojsko. Do roboty się weźcie nieroby co żyjecie na nasz koszt i jeszcze ciepłe emeryturki dla przerośniętych tłuszczem żołdaków w wieku produkcyjnym. Jesteście ostatnimi osobami które kościołowi coś powinny zarzucać.

     1. Ciemnogrodzianin internet wrzy zwłaszcza po filmie braci Sekielskich o twoich kolegach w sukienkach , którzy powinni być wzorem do naśladowania a okazują się żałosnymi zbokami żyjącymi na garnuszku ciemnogrodu. https://wiadomosci.onet.pl › Świat › Watykan

  3. Mazguła nie jest godny aby go nazywać pułkownikiem. To człowiek, który plami honor polskiego żołnierza. To KODziarz, czyli anty Polak. Szkolony za sowieckie pieniądze, wszak był aktywny w PZPR. Jeżeli się powołujesz na takie miernoty to źle świadczy o Tobie. Bardzo źle. Ale fajnie ze się w końcu tu określiłeś, Ty nie jesteś żadnym racjonalnym dyskutantem lecz zwykłym zaprzańcem, który nie potrafi się pogodzić z wynikiem wyborów. Dla Ciebie i Mazguły nas najlepiej było by rozjechać czołgami, najlepiej sowieckimi, Ten zasraniec na którego się powołujesz powiedział to: „A sam stan wojenny? Czy oprócz tego, że byli ludzie internowani, to – oczywiście, nie powiem, były tam jakieś bijatyki, były tam jakieś ścieżki zdrowia – ale generalnie rzecz biorąc najczęściej jednak dochowano jakiejś kultury w tym całym zdarzeniu. Ja przeżyłem już stan wojenny, byłem dorosłym oficerem i nie pamiętam, żeby na ulicach działy się jakieś dziwne rzeczy, jakieś szczególne prześladowania i tak dalej”- mówił pułkownik Adam Mazguła do esbeków zebranych przed Sejmem 5 grudnia 2016 roku. Napluł na ofiary, m.in. Księdza Świętego Popiełuszkę, księdza Suchowolca i wielu innych. Oczywiście dla Ciebie to nie ważne. Jak dla każdego szowinisty. Bo to przecież ksiądz był.
   I wszystko jasne. Maski opadły. Ty srałeś w pampersy w stanie wojennym, więc dla Ciebie to idol. Tysiące ludzi wtedy kiedy Mazguły zajmowały się biciem ludzi,walczyło o wolną Polskę żebyś mógł w niej żyć i pobierać 500+ hipokryto i tylko kościół pozwolił Polsce przetrwać, dlatego tak na niego plujecie. Dlatego tak Wam przeszkadza, bo pokrzyżował Wam ruskie plany zniszczenia Polski.

   1. Ciemnogrodzianin poczytaj sobie ile ofiar ma na sumieniu kościół ze świętą inkwizycją hipokryto ! Dlaczego watykańskie zboki nie chcą rozliczać kolegów gwałcących dzieci . Ci którzy powinni dawać przykład społeczeństwu godnego życia okazują się chorymi psychicznie zbokami i mam nadzieję ze już wkrótce znikną z naszego życia jak w Irlandii. Europa wstaje z kolan na których klęczała przed tymi pajacami. Widać jak sam jesteś przesiąknięty ideologia katotalibanu i wspierasz tych wypasionych zboków w dziwacznych sukienkach . Gdyby nie KK to PIS podzieliłoby los PSL. Ładują ile się da kasę do toruńskiego przekręta , którego nie wiadomo kto zrobił księdzem i dlatego jeszcze są przy korycie .Myślisz że te kościelne miernoty co pojechały do parlamentu unijnego bez znajomości języka i doświadczenia coś zrobią dla polski poza zapewnieniem sobie godnej emerytury to jesteś głęboko w czarnej dupie. Jak myślisz jakim cudem ojciec prezesunia jako były oficer AK po wojnie został rektorem politechniki warszawskiej bez donoszenia do komunistycznych władz ! Jesteś tak samo zakłamany jak większość tych patriotów i zbawców ojczyzny. Pieniądze z funduszu kościelnego powinny być przekazane na służbę zdrowia żeby leczyć takich głupoli jak Ty !!!

    1. Ile ofiar ma na sumieniu ta inkwizycja? Ile ofiar ma w Polsce? Tylko fakty a nie „fakty i mity”. Dlaczego zboki wojskowe nie chcą ujawniać patologii we własnych szeregach? Ile ofiar jest wśród zaszczutych żołnierzy? Ilu się powiesiło a ilu zastrzeliło? Wszystko tuszowane. Pedalstwo w armii to norma. Każdy to wie. Jesteś przesiąknięty chorą nienawiścią do konkretnej grupy ludzi i wszystkich mierzysz jedną miarą, za to innych pomijasz. Zatem jesteś szowinistą. Powiedz w jakim języku biegle mówi Kopacz i reszta kliki z KE, a w jakim twój kochanek Mazguła? Bo w rosyjskim to na 100%.
     Pieniądze jakie idą na nikomu niepotrzebne tzw pokojowe misje powinny być przeznaczone na rozwój gospodarki a nie dla was darmozjady. A głupolem to sam jesteś ponieważ szczekasz i plujesz naokoło, a to nie godne normalnego człowieka. Takich jak Ty to my żeśmy w wojsku ciurami nazywali. Całą służbę biadolili na wszystko i wszystkich dookoła, ale takim Mazgułom to się po mydło w łaźni schylali. Tfu! Jesteś pełnym nienawiści podłym człowiekiem. Idź się pomódl do buddy albo kij wie kogo o rozum dla siebie to i coś dla Twojej rodziny dobrego z tego wyjdzie. Szkoda że Polska jest pełna idiotów o Twoich poglądach, to przez takich ludzi jest jak jest i nie możemy się wygramolić z tego syfu. Idole Mazguła, Kopacz, Schetyna, Urban, Kwaśniewski, Miller, Cimoszewicz, sami ruscy agenci a Ty będziesz mnie Polaka pouczał. Wiesz kto szeroko w Polsce popiera tych ludzi? Banderowcy. Może jesteś jednym z nich? Na naszej Horynieckiej ziemi przesiąkniętej niewinną polską krwią. Możesz teraz wylać swoje żale ile chcesz. Boli pupa? I ma boleć. I naszykuj się na kolejne lata że będzie rządził PIS właśnie przez takich jak Ty, bo dla Was ludzie nie mają alternatywy. Twój płacz będzie głośny jeszcze przez dłuugie lata. Ciesz się że społeczeństwo robi na Twoją emeryturę bo produktywny jak widać nie jesteś. Byle wg zasady: „Nie matura lecz chęć szczera….”

     1. Ciemnogrodzianin pokaż mi w Horyńcu sukienkowego, który jest w stanie napisać taką odezwę do narodu jak Pułkownik MAZGUŁA ! Większość tych miernot nawet nie potrafi odprawić mszy a jeden z nich był tak bezczelny że podczas kazania nakazał owieczkom zweryfikować plotki na jego temat u źródła . Niby co miałem weryfikować ! Kretyna w sutannie uciekającego po krzakach po seksie z dobroczynnymi parafiankami ! TO TAK SIĘ GŁOSI EWANGELIĘ PO HORYNIECKU !!!

     2. Do weterana. A skąd wiesz, że nie potrafią odprawić Mszy? To Ty chodzisz do kościoła, że wiesz takie rzeczy? i łazisz po krzakach? Myslę, że na miejscu horynieckich Ojców, za takie pomówienia, wkroczyłbym na drogę sądową. Gdybyś zapłacił za zniesławianie ludzi to może byś wcześniej zamknął usta.

    2. Ile składek odprowadziłeś na służbę zdrowia? Z czego to było? Wyprodukowałeś coś? Chyba bąka z doopy. Nigdzie nie przepracowałeś uczciwie tylko na garnuszku państwowym i biadolisz o pieniądzach? Sam jesteś hipokryta i wrzód

     1. Wojsko jest opłacane z odrębnego fundusz i w odróżnieniu od twoich kolegów pedofili w sukienkach uczciwie płaci podatki. Żołnierze też są oskarżani za swoje występki a hipokryta papież wydał dekret o ukrywaniu ZBRODNII PEDOFILII pod rygorem ekskomuniki. I to według ciebie jest w porządku . Dlaczego księża nie są traktowani jak każdy obywatel tego kraju ??? Dlaczego prymas HLOND zwiał do Watykanu w 1939 r i wrócił w 1945 r TO SĄ TWOI PATRIOCI WALCZĄCY O DOBRO POLAKÓW. Pochwal się coś ty takiego zrobił w swoim życiu skoro potrafisz mnie tylko obrażać . Sam jesteś prostakiem i zwykłym chamem bo na jad odpowiadasz jadem i zakłamujesz historię zboczeńców w sutannach !!!

     2. Ciemnogrodzianin daj spokój. Weteran ma tylko jeden temat i to trzyma go przy życiu: zboki w sutannach. On Tylko to widzi w swoim życiu. I chyba to się nie zmieni. Tak obie myslę, że weteran nawet gdy otwiera lodówkę widzi sukienkowych; nawet gdy z żoną idzie do łóżka (już coraz rzadziej) to sprawdza czy ksiądz mu tam nie wlazł. Gdy ma portfel w kieszeni to sprawdza czy księdza nie ma w pobliżu bo może mu cos ukradnie. To dopiero jest zboczenie.

     3. I do weterana. Gdy czytam Twoje słowa to przypomina mi się Twój Tata – dobry i szlachetny człowiek i religijny. Byłem na Jego pogrzebie. Ciekawe czy byłby dumny czytając Twoje wypociny.

     4. Weteran weź koło i się dobrze puknij w czoło. Z tego jadu i tej żółci to Cię szybko szlag trafi. Będzie mniej CO2 w atmosferze. Miłego dnia. Przejdź się gdzieś i ochłoń.

 8. Pafnucy ja wiem że prawda boli i każdy ma prawo być idiotą. Chodzi mi tylko o traktowanie księży KK na równi ze wszystkimi obywatelami tego państwa skoro są na jego garnuszku. Mam nadzieję że wzorem Irlandii większość zdrowo myślących pogoni tych nierobów !!!

  1. Nie nazywaj Mazguły pułkownikiem. Tą odezwę to sobie w życi możesz wsadzić. Odezwa do SB-ków, też mi przykład. Tobie się wszystko z doopą i księdzem kojarzy. Lecz się chłopie, lecz.

  1. O tym razem krytyka polityczna. Źródło pedalstwa i innego shitu. Ty weź poczytaj Pana Tadeusza, Lalkę, Chłopów, ogłady wtedy dostaniesz. No ale jak się we wojsku czyta GW to później tak to jest. Polak, ale półgłówek, wie tyle ile mu Fakty I Mity, Nie, Krytyka Polityczna i SB-ek Mazguła nawalą kopy do głowy. Oj fajny z Ciebie przypadek.

   1. Ciemnogrodzianin widzę że film braci Sekielskich też jest dla ciebie herezją i atakiem na kościół a biskup flaszka oficerem i wzorem do naśladowania zwłaszcza za jego pijaństwo. GRATULUJĘ WYBORU !!!

  1. Ten post napisałem powyżej, ale mam wątpliwości czy go czytałeś, więc wklejam g tutaj. Weteran mojego dziadka zabili Niemcy w czasie okupacji. Dlatego, że wykonywali rozkazy. Naziści tłumaczyli się w Norymberdze, że nic złego nie zrobili. „My tylko wykonywaliśmy rozkazy”. Polscy oficerowie zginęli w Katyniu z rąk morderców, którzy tylko wykonali rozkaz Stalina. Oficerowie LWP i ZOMO też tylko wykonywali rozkazy. Ja w czasie studiów byłem zatrzymany i przesłuchiwany przez super grzecznych milicjantów bo oni dostali rozkaz, by „grzecznie” przesłuchiwać złapanych w czasie demonstracji studentów w Krakowie. Widzę, że masz podobne (komunistyczne i poddańcze myślenie) tylko wykonujesz rozkazy. Może byłbyś zdolny strzelać do robotników i studentów, bo taki byłby rozkaz.

   1. Pafnucy do śmierci będę żołnierzem a nie ZBRODNIARZEM . Służba w wojsku polega przede wszystkim na wykonywaniu rozkazów kierowanych od polityków . Odmowa wykonania rozkazu to anarchia karana z całą surowością. Księża też składają śluby czystości a później gwałcą dzieci. Oczywiście nikt nie zwalnia nas z logicznego myślenia i odstępstw od tej reguły. Nikogo nigdy nie zabiłem i nie strzelałem do robotników jak to robili inni. W czasie stanu wojennego było takie zamieszanie ze nie wiadomo kto i do kogo strzelał. W każdym środowisku byli szuje i donosiciele a ich oceną niech się zajmą zbawcy narodu

    1. W czasie stanu wojennego było takie zamieszanie ze nie wiadomo kto i do kogo strzelał. Weź przestań pisać brednie. Może to robotnicy strzelali do zomowców? Bierzesz przykład z Mazguły.

     1. Nie tłumacz głupkowi. Wystarczy tego pisania do chorej osoby. Chorej z nienawiści. Gdybym szedł jego tropem to każdego trepa nazwał bym pedałem bo jest ich tam multum i damskim bokserem bo to większość. Ale w przeciwieństwie do tego gościa mam rozum. Co można powiedzieć o człowieku dla którego idolem jest Mazguła? Nie znam tego tzw weterana ale chyba srał w gacie jak SB-cja się na nas czaiła za komuny i prała ludzi za byle co. Dla niego jest ok, że zamordowano Popiełuszkę i Suchowolca Przemyka i wielu innych. Czyli popiera te zbrodnie i to dyskwalifikuje go jako człowieka do rozmowy. Ty go znasz to powiedz mi czasem czy nie jest to banderowiec jakiś? Bo pachnie mi V kolumną z za rzeki.

     2. Nie wiem skąd o niego taka złość. Może wojsko go urobiło, skoro miał takie autorytety jak Mazguła. A może po prostu zaczął czytać brednie GW, Newsweeka, Krytyki Politycznej czy FiM i mu się pomieszało w głowie? Znam Jego rodzinę w Horyńcu i są ok. On jeden taki „mondry”.

 9. Pafnucy wyobraź sobie że kiedyś chodziłem do kościoła i przestałem po serii oskarżeń księży za pedofilię i nie podoba mi się działalność ojca dyrektora . Mój wybór i nikomu nic do tego. Osobiście byłem na tej mszy i na znak protestu wyszedłem z kościoła jak usłyszałem słowa księdza o weryfikację u źródła jego postępków, Niestety Horyniec to mała ojczyzna i wszystkie krętactwa wychodzą natychmiast na jaw . Koledzy ze straży granicznej mogliby napisać książkę o wyczynach naszych ojców duchowych !!!

  1. Gdy czytam Twoje słowa to przypomina mi się Twój Tata – dobry i szlachetny człowiek i religijny. Byłem na Jego pogrzebie. Ciekawe czy byłby dumny czytając Twoje wypociny.

 10. Ha ha ha:
  chttpss://niezalezna.pl/239945-afera-korupcyjna-w-strazy-granicznej
  chttpss://pk.gov.pl/aktualnosci/aktualnosci-prokuratury-krajowej/akt-oskarzenia-przeciwko-funkcjonariuszom-strazy-granicznej-za-przyjmowanie-korzysci-majatkowych/
  chttpp://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/1,34962,2021858.html
  Ciekawe czy Sekielscy nakręcą film o kręceniu wałków w SG. Może pokażą w jakich domach mieszkają, jakimi furami niektórzy jeżdżą.
  Ale znam też wspaniałych ludzi z SG i dlatego nie mierzę ich Twoją miarą.
  I oni mają mówić złe rzeczy o księżach z Horyńca? W czoło się stuknij, albo nie bo jeszcze ten jeden pofałdowany zwój który masz między uszami, a służy CI do tego abyś w czasie defekacji nie zjadał własnego łajna, zepsuje się i dopiero będzie katastrofa.
  PS
  Jak dzisiaj będziesz szedł ulicą to uważaj czy jakiś ksiądz nie rzuci się na Ciebie i nie zacznie gwałcić.
  A tak na serio to służby powinny się Tobą zająć, bo jesteś niebezpieczny i możesz zrobić komuś krzywdę, bo tak posranego gościa z nienawiści do innych to nie znam. Mam nadzieję że nie dano Ci zostać oficerem i nie masz dostępu do broni bo jesteś skrajnie niebezpieczny. Ciebie trzeba leczyć w Tworkach lub w podobnym przybytku.

  1. Ciemnogrodzianin TWOJA głupota osiągnęła ekstremum funkcji choroby psychicznej i rozmowa z CIOTĄ taka jak TY mnie nie interesuje !!!

   1. Próżnoś repliki się spodziewał.
    Nie dam ci prztyczka ani klapsa.
    Nie powiem nawet pies cię jeeebał
    bo to mezalians byłby dla psa.

    1. Ciemnogrodzianin jak chirurdzy odtworzą Ci kilka zwojów na mózgu to możemy rozmawiać . Na razie jesteś czarną CIOTĄ żyjącą w ich świecie do czego oczywiście masz prawo !!!

     1. A ja będę się za Ciebie modlił. Musisz być bardzo nieszczęśliwy.

     2. Cóż jak widać zostały Ci tylko inwektywy i wyzwiska. Argumentów brak.
      Jak widzę trochę Ci czasu zajęło zrozumienie słów: replika, mezalians, a teraz szybko do Wikipedii i sprawdź co to znaczy inwektywa. Co do cioty, to słowo często powtarzasz, zapewne było ci szeptane do ucha w koszarach pomiędzy capstrzykiem a godziną piątą minut trzydzieści kiedy pobudka zagrała.

 11. Pafnucy dlaczego sądzisz że jestem nieszczęśliwy ? Wspomniałeś o moim ojcu , który był prostym człowiekiem. Ciężko pracował , chodził do kościoła bo tak wypadało i tak był wychowany. Ja też myślałem że tak będzie ale jak pojechałem w świat i przeczytałem kilka książek to zmienił się mój punkt widzenia na kościół katolicki. Nie mam zastrzeżenia do wiary chociaż im dłużej czytam BIBLIE tym bardziej ją tracę . Przede wszystkim chodzi mi o jego urzędników i skandali , które na przestrzeni wieków były tolerowane przez kolejnych papieży a naród jak barany lgnie do nich i nic z tym nie robi. PYTAM SIĘ jeszcze raz jakim prawem głowa kościoła wydaje dekret o zmowie milczenia w sprawie ZBRODNI PEDOFILII wśród księży pod karą ekskomuniki ? Odpowiedz mi w prostych słowach czy to ja zwariowałem czy świat już jest aż tak zakłamany !!! Modlitwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła za co z góry BÓG ZAPŁAĆ .

  1. Jest takie powiedzenie: „Jesteś tym czym się karmisz”. Skoro karmisz się tekstami, które pokazują Kościół i księży tylko w złym świetle, to normalne, że będziesz nienawidził Boga, Kościół i księży. Czytanie takich rzeczy zabiło w Tobie zdolność krytycyzmu i widzenia dobra w Kościele. Gdybym ja patrzył tylko na złych uczniów i na ich zachowanie to byłbym za tym, by zamknąć wszystkie szkoły i uczniów wybatożyć.

   1. Pafnucy chodzi mi o to ze teksty BIBLIJNE nie zgadzają się z postępowaniem kościoła. To w końcu komu mam wierzyć autorom BIBLII czy papierzom , którzy dopasowali katechizm KK do swoich potrzeb zmieniając jej zasady na takie misz masz starego i nowego testamentu.Według BIBLII nie może być prawa BOSKIEGO i KOŚCIELNEGO . Naród wybrany wierzy w stary testament i rządzi światem a wiara katolicka kombinuje jak zastraszyć ludzi piekłem w drodze do wiecznego szczęścia. Ktoś tu zakłamuje rzeczywistość !!!

    1. Wiesz czym się różni np. WKM-B 12,7 mm od Beryla 5,56 mm? Takie przykładowe pytanie?

     1. Pafnucy nie zmieniaj tematu rozmowy który jak widać cię irytuje a takie pytania zadawaj żołnierzom na szkoleniu przygotowawczym a nie wiarusowi po 30 latach służby w SZRP !!!

     2. Moje pytanie nie jest bezzasadne. Tak jak nie wszyscy są żołnierzami zawodowymi i nie znają się na uzbrojeniu. Tak samo jest z Biblią, Katechizmem i nauką Kościoła. Jeżeli ktoś ma wiedzę religijną na poziomie dzieci pierwszokomunijnych i się nie dokształca to trudno mu zrozumieć Biblię i ją interpretować.

     3. Pafnucy przeczytaj to:
      chttpss://wpolityce.pl/polityka/449808-obled-obronca-stanu-wojennego-walczy-z-wojennym-rezimem-pis

      Idol Mazguła.

     4. Znam poglądy tego gościa Mazguły bardzo dobrze. To jakiś schizofrenik.

    2. i może i dyskusja na temat Biblii i kościoła jest ważna i tylko, że z punktu widzenia wyników wyborów to tu jakoś na siłę chyba tylko można się dopatrywać jakichkolwiek przesłanek, żeby w tym miejscu dyskutować o kościele , bo księża ani zakonnicy nie mają prawa biernego wyborczego, czyli nie mogą być posłami, senatorami, ani sołtysami, czy pracować na stanowiskach urzędniczych i może niektórzy nie za bardzo rozumieją jakiekolwiek prawa, czy to kościelne, czy też inne, bo gdyby tak było to nie było tu żadnej dyskusji i można też zapytać, czy przepisy prawa zakłamują rzeczywistość, zakłamują, bo stanowione według subiektywnego kryterium i jak pokazuje praktyka mogą stać narzędziem do zastraszania mniejszości politycznych lub jakichś grup zawodowych, na przykład kleru

 12. Ciemnogrodzianin sam mnie obrażasz jak zwykły prostak i jeszcze masz o to pretensje. Nie odpowiedziałeś na moje proste pytania tylko idziesz w zaparte broniąc swoich prostackich racji jak zwykły TROLL internetowy na usługach chorych ludzi !!!

  1. Po co odwracasz kota ogonem? Nagle się zrobiłeś taki elokwentny? Obrażałeś i naubliżałeś i mi i innym i nagle co?
   Twoje słowa:

   obłudnicy w sutannach
   zaściankowy ciemnogród
   głupole
   sukienkowymi dewiantami
   gnojowi z Rzeszowa
   Banda żłobów
   jak świnia
   jesteś zwykłym prowokatorem
   szumowiny społeczne
   sukienkowym mieszaczem w ludzkich sumieniach
   wieszałbym was
   toruńskiego naciągacza
   stare zboki
   każdą szują
   PUSTAKU
   dewiantach w sukienkach
   obłudnikami w sutannach
   obłudnego KK
   takich frajerów jak Ty i cały ten PISowsko kościelny katotaliban
   czarnej mafii
   WATYKAŃSKIE ZBOKI
   obłudnego kościoła
   żałosnymi zbokami
   garnuszku ciemnogrodu
   watykańskie zboki
   chorymi psychicznie zbokami
   pajacami
   katotalibanu
   wypasionych zboków w dziwacznych sukienkach
   toruńskiego przekręta
   kościelne miernoty
   głęboko w czarnej dupie
   takich głupoli jak ty
   Kretyna w sutannie uciekającego po krzakach po seksie z dobroczynnymi parafiankami
   pedofili w sukienkach
   hipokryta papież
   jesteś prostakiem i zwykłym chamem
   zboczeńców w sutannach
   pogoni tych nierobów
   rozmowa z CIOTĄ taka jak TY
   jesteś czarną CIOTĄ
   naród jak barany
   zwykły TROLL

   To są Twoje słowa. Ja uważam Ciebie za ogłupionego człowieka, bo nie potrafisz dyskutować i strasznie ziejesz jadem. I powiem Ci że udało Ci się sprowadzić mnie prawie do swojego poziomu. Zadawałeś mi pytania w oparciu o najgorsze szmatławce prasowe i internetowe, lewackie w dodatku. Nie będę na nie odpowiadał bo to nie jest na to miejsce. I nie da się obalić wszystkich Twoich chorych tez w dyskusji internetowej. Poszerz swoje horyzonty i czytaj innych autorów. Na temat inkwizycji masz blade pojęcie. Nie przeczytałeś w tym temacie żadnej książki. Glempowi przypisałeś słowa których nie wypowiedział. Oskarżasz ludzi choć nie masz dowodów. Na temat stanu wojennego to mnie załamałeś. Widać jak młody jesteś i nie znasz faktów, a w dodatku posługujesz się stwierdzeniami godnymi pożałowania. Popierasz morderców z okresu stanu wojennego. Bo księży można mordować, przecież to używając Twojego słownictwa, sukienkowe zboki. Często używasz wielkich liter w komentarzach co świadczy o poziomie emocjonalnym i psychicznym. Poczytaj o tym. Tak samo jak zbyt częste używanie znaków interpunkcyjnych i ich zwielokrotnianie. Panuj nad sobą.
   Ani ja ani inni w tej dyskusji nie kryją zboczeńców, natomiast Ty uogólniasz to na całą grupę społeczną i Ty stygmatyzujesz tą grupę społeczną. To co uprawiasz to faszyzm i szowinizm w czystej postaci. Niczym nie różnisz się od niemieckich faszystowskich organizacji i ich postępowania wobec żydów w latach 30-tych ubiegłego wieku.
   Tym tekstem kończę jakąkolwiek dyskusję z Tobą w tym wątku. Możesz sobie odpisywać ale to już mnie kompletnie nie interesuje. Możesz mnie nazywać ciotą a mi to zwisa. Nie uważaj się za lepszego bo nim nie jesteś, kilka osób miało z Tobą do czynienia i raczej mają podobny pogląd na Ciebie do mojego, który wyrobiłem sobie o Tobie w tej dyskusji. Dowiedziałem się sporo o Tobie. Idź na ryby, wyluzuj szorty i zajmij się czymś pożytecznym.

   1. Ciemnogrodzianin trafiłem że jesteś tępym TROLLEM i mam w dupie twoje komentarze na mój temat. Widać ze masz doświadczenie w donoszeniu i kontroli internetu żałosny prostaku !!!

 13. Pafnucy dzieci pierwszo komunijne nie mają żadnej wiedzy BIBLIJNEJ tylko są szkolone ze świerszczyka pt. Katechizm KK w którym prawo BOSKIE jest wymieszane z głupotami kościelnymi. Po drugie jak rozumie i interpretuje religię dziecko w wieku 9 lat ? BIBLIJNY Chrystus pierwszy raz poszedł do kościoła w wieku 12 lat a chrzczony dopiero jak miał 30 lat . Człowiek powinien najpierw poznać religię i odpowiednim wieku ją przyjąć a nie jak to za niego robią rodzice chrzcząc w wieku niemowlęcym. Po co to uszczęśliwianie na siłę ? Ponadto BIBLIĘ wystarczy kilka razy przeczytać samemu bo komentarze przemyskiego cudaka co to twierdzi że dzieci same księżom wskakują do łóżka są jego domysłami na korzyść kościoła ( 10 letnie dziecko ma rozum 40 letniego byczka w sutannie ) .Odnośnie Pułkownika Mazguły to przeczytaj wszystkie jego odezwy do narodu a nie tylko jedną to wtedy zrozumiesz jego interpretację polskiej demokracji opartej na nauce kościoła bez naukowych dowodów. Przyznasz że swoistym kabaretem jest dogmat nieomylności papieża. Jak w wieku 80 lat można zdrowo myśleć i kierować instytucją bez pomyłek. To jest dopiero ciekawy przypadek schizofrenii wyznawców !

  1. Weteran wykazujesz się kompletną nieznajomością tematu, co pokazuje pomieszanie pojęć i przedziwne wnioski z Twojego zindoktrynowanego myślenia. Tak tylko zapytam czy słyszałeś o gatunkach literackich? Czytając kryminał uważasz, że można go czytać jak kronikę policyjną? albo czytając powieść uważasz, że masz do czynienia kroniką historyczną? albo jak czytasz poezję czy przypowieści to jak je należy odczytywać? Uważasz, że znasz Biblię lepiej niż księża? To tak jakbym ja twierdził, że ksiądz zna się lepiej na uzbrojeniu wojska niż Ty. Stąd moje wcześniejsze pytanie.

   1. Pafnucy codziennie czytam BIBLIĘ i śmiem twierdzić że księża gdyby ją znali to nie dochodziłoby do takich skandali jak pedofilia księży, która jest dla mnie większą zbrodnią od zbrodni komunistów których tak krytykujesz. Nie wiem czego ich uczą w seminariach ? Postępowanie niektórych hierarchów kościelnych nie ma nic wspólnego z życiem ich mistrza Jezusa Chrystusa . Papież dowolnie zmienia życiowe nakazy BIBLII, których pod żadnym pozorem nie można dowolnie interpretować. Wydaje dziwne dekrety dla wygodnictwa kościoła. Jakim prawem zmieniono dzień święty z soboty na niedzielę i gdzie w wersach pisma świętego jest mowa o spowiedzi dousznej ? Stwórca rozgrzesza nasze grzeszne postępowanie czynieniem dobrych uczynków bliźniemu. To po co ten cyrk ze spowiedzią skoro ksiądz i tak nas nie rozgrzesza tylko jest pośrednikiem a w BIBLII jest napisane że nie będzie żadnych pośredników między nim a ludem ! Gdzie tu jest mowa o myleniu pojęć w mojej interpretacji BIBLII ?

    1. Skoro wszystko lepiej wiesz i na wszystko masz jedną odpowiedź – to wina sukienkowych pedofili – uważam, że dalsza dyskusja nie ma większego sensu.

     1. Pafnucy jeżeli twierdzisz że pedofilia księży to wina komunistów to rzeczywiście nie ma o czym rozmawiać !

     2. Jednak miałem rację! Nic tylko pedofilia księży. TY naprawdę nie potrafisz rozmawiać na inne tematy. Nawet trzęsienia ziemi, podwyżki cen, zmian klimatu, porażka Polski w siatkówce, strajki nauczycieli i loty w kosmos to wszystko wina Kościoła i pedofilii.

 14. a jeżeli chodzi o wyniki wyborów na to tak w zasadzie może tu bardziej chodzi o to, że jeżeli jakaś płaszczyzna porusza się z określoną prędkością to, żeby zakrzywić tę płaszczyznę to trzeba jej nadać przyspieszenie do kwadratu jej prędkości i wtedy chyba można bez żadnych przeszkód dojechać w końcu do celu rozmowy i po prostu dojść do tego, że istnieją proste zależności, które niektórzy potrafią zagmatwać do kwadratu i tak w zasadzie to chyba o to chodzi, że niektórym się wydaje, że jak coś zobaczą przez dziurkę od klucza to mają szerokie horyzonty i mało kto rozumie ile lat trzeba, żeby zrozumieć o co chodzi Albertowi Einsteinowi i paru lekarzom, którym chyba się mylą granice między własną korzyścią, a dobrem pacjenta i tu w tym kontekście wyniki wyborów to zupełnie sprawa dalszego planu

 15. Pafnucy jeżeli nasz przewodnik życiowy na ziemi okazuje się zwykłym zboczeńcem chorym psychicznie gwałcicielem dzieci to jak żyć zgodnie z BOGIEM i wierzyć w niego ? Przypominam że tematem tego postu jest wynik wyborów słusznej partii, która funkcjonuje dzięki temu zakłamanemu kościołowi i stąd moja krytyka tego środowiska !!!

   1. Pafnucy, Uważaj bo wszędzie możesz spotkać sukienkowego zboka, gwałciciela dzieci który przeszkadza normalnym ludziom w Boga wierzyć, a że jest gorąco to pod sukienką nic zapewne nie ma i może być gorąco.
    I przy okazji dowiedziałeś się, że jak się zniszczy kościół to PIS przestanie istnieć. Pokraczna logika, ale… przed wczoraj na marszu weteran odprawiał pedalską „mszę”. Zresztą LGBT to też wiadomo co to jest a ten + to są m.in. koziojebce czy pedofile z KOD i Obywateli RP oraz POKO.

    1. Ciemnogrodzianin kupiłem na promocji pas cnoty. Nikt mi nic nie zrobi. I nasmaruję się olejkiem o nazwie „pisolej”, który kupiłem w kościele, więc i weteran do mnie nie podejdzie.

 16. i jeżeli chodzi o wyniki wyborów to pis nie wszędzie zwyciężył i tu by chyba można zakończyć dyskusję i zapytać, co mają pod sutannami pod rządami koalicji obywatelskiej i różni kościołowi bezsutannowi pracownicy, którzy chodzą i węszą niczym psy myśliwskie i kocimi ruchami dają do zrozumienia, że znają różne numery do służb specjalnych i chętnie pomogą dofinansować w ramach pokuty i za niewielką przysługę założenia sobie pasa cnoty, żeby w książkach meldunkowych mieć zaktualizowane dane co do preferencji i orientacji i uuu, ale panowie tu nanieśli pluskiew, chyba trzeba będzie przenieść się do innego pokoju w ramach pokojowej misji błękitnych beretów i nic tylko użalić się nad losem różnych biedaczyn jak to się im pomaga w ramach pokojowej misji na kresach

 17. i chyba raczej trudno tu będzie powiedzieć , że na tym można by zakończyć wątek pt.: wyniki wyborów z jednego zaledwie powodu i tu chyba każdy może podać dowolny powód i sobie dalej ciągnąć swoje, bo tak w sumie mało komu zależy, żeby cokolwiek wyjaśnić i wręcz odwrotnie chyba nawet, wręcz zaciemnić tę całą jasność światłowodu, a szczególnie własnego światłowodu i do tej swojej rutyny włączyć nietypowy ruch swojego komputera, żeby komputer zdezorientowany zapytał, czy ty jesteś robotem może, a my bez namysłu klikamy, żeby nie stracić łączności z innymi robotami i można zapytać, a jaki to ma wpływ na wynik wyborów i chyba jeszcze ciągle badania na ten temat trwają i niezadługo komputer nam wyliczy nowe słupki wyborcze na nowe wybory według swojego komputerowego widzimisię i co ma do tego kościół , że przecież kler nie jest zatrudniony w roli informatyków i jedno, co można powiedzieć o księżach, że nie są z tego świata i czasami tylko ktoś zapyta , a co to znaczy, nie z tego świata, no to z jakiego to świata jest kościół i to takie z pozoru proste pytanie, a może wiele wyjaśnić i może niektórzy przewertowali Biblię, ale z czytania Biblii nie da się zrozumieć, gdzie jest ten świat, nie z tego świata

 18. i może warto tu uzupełnić, że mogę się mylić i, że może moje opinie i argumentacja nie jest właściwa , bowiem opieranie swoich opinii na tym, co prezentują media może nas zmylić, może ktoś zapomniał nam coś dodać i może przedstawione dane nie są miarodajne i na dowód tego dać przykład jednego redaktora, który ogłosił triumf przyrostu naturalnego dla Rzeszowa i faktycznie może i przyrost naturalny jest duży i tylko, że dane liczby ludności dla Rzeszowa mogą być mylące, bowiem władze tego miasta sukcesywnie przyłączają do miasta sąsiednie gminy i z tego powodu przyrost ludności jest większy niż gdzie indziej i może zapytam jeszcze, czy to widział na Pałacu Ponińskich herb Janina i bowiem jeden z kustoszy muzeum z Lubaczowa widział i napisał na ten temat krótka notatkę na stronie pałacu w Wialnowie

Możliwość komentowania została wyłączona.