Weekend pełen spotkań

Ostatnie weekend obfitował w liczne atrakcje.

W sobotę w Pensjonacie HAGI odbył się klimatyczny koncert Pawła „Aldarona” Czekalskiego. Może nie przyciągnął on wielkich tłumów, ale definitywnie takie koncerty są wspaniałą okazją aby móc posłuchać dobrej muzyki w bardzo rodzinnej atmosferze.

Niedziela natomiast to spotkanie z Twórcami z pasją Ziemi Lubaczowskiej w Letnisku (były zajazd u Flisa). Liczne grono osób miało okazję wysłuchać recytacji wierszy Pana Furgały oraz obejrzenia wystawy rysunku i malarstwa lokalnych artystów. Wystawę można oglądać aż do 5 stycznia w każdy piątek, sobotę i niedzielę.

Ostatnim spotkanie to już „polityka”, czyli wizyta Pani Poseł Teresy Pamuły i spotkanie z mieszkańcami naszej gminy. Jest to pierwsze spotkanie z mieszkańcami Ziemi Lubaczowskiej dlatego było nam niezmiernie miło że jako mogliśmy przedstawić naszej posłance nasze bolączki oraz problemy, które mamy nadzieję uda się nam wspólnie rozwiązać. W spotkaniu uczestniczył również wójt naszej gminy Robert Serkis który wspólnie z Panią Poseł wsłuchiwał się w głosy mieszkańców oraz mógł ocenić w których przypadkach potrzebna jest pomoc Pani Pamuły. Wierzymy, że owocna współpraca tych dwóch szczebli władzy zaowocuje wspólnymi inicjatywami które wpłyną na nasze życie.