Trzynastu kandydatów walczy już o tytuł „Przedsiębiorcy Roku 2019 Ziemi Lubaczowskiej”

Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu” już po raz trzeci organizuje plebiscyt „Przedsiębiorca Roku 2019 Ziemi Lubaczowskiej”. W 2017 roku wygrał Krzysztof Kopeć, a rok później Leszek Żukowicz. W kolejnej edycji plebiscytu, o tytuł najlepszego przedsiębiorcy ubiega się 13 kandydatów, wśród nich ciekawa inicjatywa z Horyńca-Zdroju, którą można porównać do startupu. Jej główną osią działalności jest turystyka, a narzędziem aplikacja mobilna „Ziemia Lubaczowska”. Śmiało można powiedzieć, że dzięki tej niezwykłej inicjatywie, Ziemia Lubaczowska stoi na równi w innowacyjnym podejściu do rozwoju turystyki z najlepszymi graczami na tym polu w naszym kraju. Wiele miast, czy krain turystycznych ma o wiele gorsze rozwiązania innowacyjności niż Ziemia Lubaczowska. Warto wspierać tę inicjatywę.

Aby zagłosować na przedsiębiorcę, należy wysłać wiadomość SMS na numer 72480 o treści: TYP.PZL.[NUMER KANDYDATA]. (numery znajdują się na stronie www.bizneslubaczow.pl/plebiscyt). Koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT. Z jednego numeru telefonu można wysłać jedną wiadomość na jednego przedsiębiorcę przez cały okres głosowania. Głosowanie potrwa do 31 stycznia 2020 r. do godziny 15:00. Poniżej lista kandydatów biorących udział w plebiscycie:

– „ZIEMIA LUBACZOWSKA” Bożena Mróz
– „GEOS” Szymon Ozimek
– „MISZ-MASZ” Sklep Sportowy Angelika Bryl
– „HYDRO-BUD” Usługi Sanitarne Tomasz Furgała
– „DOTYK PIĘKNA” Dominika Cich
– „BODY CLINIC SPA” Adriana Horodko
– „AUTO-TOM” Tomasz Czołacz Usługi Mechaniczno-Blacharskie
– „PRACOWNIA WIZAŻU” Anna Juźko
– „CHUTOR GORAJEC” Agroturystyka Marina i Marcin Piotrowscy
– „JAREMKIEWICZ” Biuro Rachunkowe Damian Jaremkiewicz
– „TARGET” Catering Alina Skoczyńska
– „SMOLIN FISH” Zarząd Dóbr Smolin S.C.
– „SAPSZ” Zakład Usług Krawieckich Agnieszka Szczepanik

Zwycięzcę poznamy podczas uroczystej gali 8 lutego w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Nagrodą dla zwycięzcy plebiscytu będzie prestiżowy tytuł „Przedsiębiorcy Roku Ziemi Lubaczowskiej” oraz  3-dniowy pobyt w Zakopanem dla 2 osób (nocleg i wyżywienie) oraz statuetka.