Teresa Pamuła z 8 miejsca na liście PiS rozpoczyna walkę o posła dla Ziemi Lubaczowskiej

Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie zaprezentowało swoich kandydatów do sejmu. W naszym okręgu o mandat starać się będzie ponownie pochodząca z Horyńca-Zdroju Teresa Pamuła.

Obecnie Pani Teresa Pamuła jest najlepiej rozpoznawalną twarzą naszego regionu. Starty w kolejnych wyborach spowodowały, że jej popularność cały czas rośnie. Na dodatek według sondaży, PiS powinien rozbić bank w naszym powiecie. Jeżeli wyborcy skoncentrują swoje głosy na „swoją” kandydatkę, to można być praktycznie pewnym awansu do parlamentu NASZEGO posła. Kandydatka już rozpoczęła kampanię i chce między innymi zmobilizować mieszkańców powiatu do głosowania na swojego kandydata. Tym razem pojawiła się szansa, musimy ją wykorzystać! Na horyniec.info będą się pojawiać różne informacje z kampanii Pani Teresy, powodem takiej promocji jest nasz wspólny interes. PiS tak czy tak zbierze ponad 50% głosów w naszym regionie, tylko niektórzy zamiast głosować na 8 Teresę Pamułę, zagłosują na nr. 1 a nawet nr. 5 – czyli ludzi, którzy NIC dla nas wielkiego nie zrobią, a mają dość dziwną historię. Oczywiście nie oznacza to, że osoba mająca lewicowe poglądy musi głosować na Teresę Pamułę, to niemożliwe, nie oszukujmy się. Każdy, kto ma inne poglądy, warto by wybrał kandydata innej partii… ale też z naszego regionu! O tym więcej niedługo. Głosujmy TYLKO na swoich!

fot: facebook.com/teresapamula/

12 odpowiedzi na “Teresa Pamuła z 8 miejsca na liście PiS rozpoczyna walkę o posła dla Ziemi Lubaczowskiej”

 1. Admin napisałeś że nasza kandydatka do sejmu jest najbardziej rozpoznawaną twarzą w regionie. Ponawiam pytanie CO ZROBIŁA DLA NASZEGO REGIONU ? To jest poważny wybór na reprezentanta naszych interesów w państwie a nie wybory MISS POLONIA i kto finansuje kampanię wyborczą tej pani bo na tak zadane pytanie w poprzedniej kampanii redaktorowi TV Rzeszów nie odpowiedziała ???

 2. Jeżeli nie Ona, to kto z naszego powiatu ma jakiekolwiek szanse na mandat? Lepsza na pewno Pani Teresa niż Piotrowicz 😉

  1. Admin jeżeli mamy tylko taki wybór to wcale się nie dziwię że ludzie nie chcą chodzić na wybory ! Z tego co widać w relacjach z dziejów gminy to ta pani potrafi tylko ładnie składać wiązanki kwiatów w miejscach pamięci. Pana z PSL nie znam , ale sadzę że po kompromitacji jego partyjnych kolegów, którzy do tej pory walczą z wymiarem sprawiedliwości większych szans na wybór nie ma . Jeżeli tylko po to chcemy posła z naszej gminy że jest rozpoznawaną twarzą to w dalszym ciągu będziemy zaściankiem wschodu. Dobry poseł powinien mieć mocną pozycję w partii lub zasługi w rozwoju swojej małej ojczyzny !

   1. Ja tę Panią popieram i może ja finansuję Jej kampanię. Jak coś Ci się nie podoba to poproś tow. Mazgułę by był Twoim kandydatem. On na pewno wiele zrobi dla naszego regionu.

    1. W PIS macie towarzysza Piotrowicza obrońcę księdza pedofila przez którego zboki KK w Polsce mają się dobrze ! Twój wybór i twoje szczęście. Może jeszcze sfinansujesz budowę drogi do Lubaczowa , którą ta pani obiecała w poprzedniej kampanii ! Ponadto zobacz ja zostały wykonane wjazdy na posesje na drogach gminnych w Horyńcu na których rosną kwiatki ! Złe przygotowanie i fuszerka firmy. Jak polityków nie będziemy rozliczać z obietnic wyborczych to zostaną tylko partyjnymi maszynkami do głosowania w imię swoich interesów !

     1. Polacy właśnie rozliczyli z obietnic wyborczych PO, SLD, PSL i innej maści „polityków”. Wyniki wyborów mówią same za siebie. Przekonasz się jak Polacy podziękuję za władzę Twoim poplecznikom.

   2. Twój tok myślenia jest nieodpowiedni , za bardzo idealizujesz. Mamy bardzo mały wybór i kierujemy się myśleniem typu – albo lepszy somsiad, bo niby fajniejszy, albo swój, co jest po prostu roztropniejsze, logiczniejsze i oczywiście zgodne z interesem regionu. Ktokolwiek spoza regionu będzie miał nas głęboko w .. a ktoś stąd czuje oddech swoich na plecach, bo wie, że tylko dzięki nim awansował i przy kolejnych wyborach musi się wykazać, inaczej zostanie ścięty.

    1. Admin mój tok myślenia zmierza do informacji o szeregu zasługach kandydatów a nie programu ,który jest ich fikcją wyborczą ! Gdyby każdego polityka rozliczono z jego obietnic to nie byłoby z kogo wybierać ! Ja tylko ostrzegam i daję pod rozwagę wyborcy , który i tak zrobi co będzie chciał !!!

     1. Sprawa prosta. Nie masz na kogo głosować? To sam zostań kandydatem, może kogoś przekonasz. A najlepiej nie głosuj.

 3. bo ja tu tak tylko zapytam, a to zdjęcie to kandydatka to ma w Lubaczowie robione, bo tak jakoś nie poznaję na tym zdjęciu naszego miasteczka, a może to w Cieszanowie, ale też chyba niezbyt podobne, bo w Horyńcu to raczej tak nie jest, jak na tym tu ujęciu tematu wyborczego, ale tak ogólnie to mi się tu nawet reszta podoba i ludzie tacy uśmiechnięci i tak widać, że robią co w swojej mocy, żeby wyborca rozumiał, że raczej najważniejsze w życiu to życzliwi ludzie, którzy gdy tylko trzeba wyciągną pomocną dłoń i nawet opozycji pomogą najlepiej jak umieją, żeby opozycji nie męczyć tyle tym rządzeniem i dać im odpocząć troszeńkę gdzieś tam na ławach sądowych różnych szczebli

 4. i tu jeszcze tak trochę o naszym Horyńcu, że ogólnie to u nas to nawet może być i są oczywiście drobne sprawy, które czasem zdają się nie pasować do obrazka i tak na przykład , że kolejny sklep podaje się u nas do dymisji, to przecież nic takiego, bo przecież tyle sklepów u nas jest, ze jeden mniej, czy jeden więcej przy tylu sklepach to detalek taki, o którym chyba nawet nikt nie zauważa i nawet jakby jeszcze dwa sklepy pozamykał to też mało kto zauważy i mało kto też zauważy jak zniknie stragan uliczny z warzywami i nawet dwa jakby tak znienacka zniknęły to też przy tylu sklepach to nawet nie przeszkadza , bo wszędzie tyle wszystkiego i nikt nie narzeka na zaopatrzenie i wręcz przeciwnie nawet wszyscy sobie chwalą sobie u nas zdrową konkurencję między sklepami i walkę o klienta i jak trzeba to przecież można pojechać tu i tam nawet jakby czegoś mogło u nas brakować i wszędzie widać tłum wczasowiczów, którzy jak to kuracjusze chodzą sobie tu i tam i przyglądają się jak my tu na tym końcu świata niemal, sobie tu pomieszkujemy i oczywiście sezon letni powoli dobiega się kończy i nie ma co liczyć na cuda i trzeba pakować walizy samemu wyjechać chyba najlepiej na zagraniczny pobyt dla poratowania sił, żeby tu wrócić i ponarzekać tu sobie u nas na nas i na horyniecką nudę i horynieckie zarobki i na horynieckich pracodawców i na co jeszcze i jeszcze na obsługę sklepów i jeszcze na łóżko i na jedzenie i na wszystko i jeszcze na dobitkę na kulturę jeszcze i tylko na wielokulturowość już nie da się ponarzekać i to od wielu lat i cerkwie u nas to tylko zabytki do zwiedzania,a synagoga to teraz dom seniora i jeszcze kilka kościołów mamy i jeszcze kilku turystów zagranicznych przyjedzie to i tego nie będziemy mieli, bo nam na kino- teatr przemianują, czy cóś takiego i na te standardy zagraniczne u nas duży ciąg jest przy tylu turystach , żeby my tu u nas mieliśmy tak jak na tym zdjęciu wyborczym i z Horyńca nam tu metropolię czekamy, że nam tu zrobią i jakby komu nie pasowało to krzyżyk na drogę

 5. i chyba jedno co my, mieszkańcy naszej małej ojczyzny możemy sobie powiedzieć, ze mamy co chcieliśmy i zagłosowaliśmy niemal jakby nawet może chyba jednogłośnie na jedną partię i teraz mamy co chcieliśmy i za to należy nam się standing ovation, że my tu tak konsekwentni jesteśmy w popieraniu swojego ugrupowania i może nie wszystko jest tak, jak sobie niektórzy wymarzyli, ale przecież przed nami kolejne wybory i kolejna szansa na nową kadencję w nowym Sejmie i jak dobrze pójdzie to teraz to już na pewno będzie tak jak ma być i nasza kandydatka z naszego regionu to tylko dowód na to, że z tak małego środowiska jak się chęci do pracy to można wysoko zajść

Możliwość komentowania została wyłączona.