Teresa Pamuła w gronie kandydatów, którzy są na czele wyścigu o mandat posła w naszym okręgu!

Najnowsze badania opinii publicznej opublikowane przez CEC Goverment Relations podają listę prawdopodobnych kandydatów, mających szansę wejść do sejmu. Wynika z niego, że w naszym okręgu, w którym wybieramy 11 posłów, na pewno 8 będzie mieć PiS i według badania, wśród tych 8 liderów listy jest Teresa Pamuła.

Potrzebuje ona jednak ogromnej mobilizacji głosujących, bowiem aż 4 przeciwników z listy PiS, ze względu na spore poparcie, ma szansę wygryźć ją z listy premiowanych miejscem w sejmie.

Co ciekawe, w tych badaniach SLD i Konfederacja nie będzie mieć posła. Istnieje też możliwość, że poparcie dla PiS, które teraz wynosi 61% na Podkarpaciu, będzie jeszcze większe, PiS wprowadzi 9 posłów. Wtedy albo PSL albo Koalicja Obywatelska straci swojego posła. Według tych badań (mających mieć 80% sprawdzalności), kandydaci z naszego powiatu, którzy startują z innych list, nie mają większych szans na mandat. Jedynie Łukasz Rydzik z SLD może wskoczyć, jeżeli bardzo mocno zmobilizuje swój elektorat i przeprowadzi dobrą kampanię wyborczą.

KW PiS (8-9)
1. Kuchciński Marek
2. Schmidt-Rodziewicz Anna
5. Piotrowicz Stanisław
3. Uruski Piotr
4. Babinetz Piotr
6. Śnieżek Adam
7. Pilch Piotr
8. Pamuła Teresa

Mają szanse wejść:
9. Pawluś Adam
10. Chrzan Tadeusz
11. Podhalicz Lucyna
12. Łukaszyk Dorota

KW Koalicja Obywatelska (1-2)
1. Joanna Frydrych
2. Marek Rząsa

KW PSL (0-1)
1. Kasprzak Mieczysław

fot. fb Teresa Pamuła, źródło info: gospodarkapodkarpacka.pl

4 odpowiedzi na “Teresa Pamuła w gronie kandydatów, którzy są na czele wyścigu o mandat posła w naszym okręgu!”

  1. Horyńczanie czy też powiat lubaczowski nie powinni dać się wygryźć, Trzeba mieć swojego człowieka w Warszawie.

  2. Ponieważ na obecną chwilę rozpoczęła się kampania wyborcza i wszelakie treści (bezpodstawne, czy też takie, które są przekoloryzowane) celujące w dobre imię kandydatów są prawie automatycznie zaskarżane do sądu, to… żeby nie mieć problemów, wszelakie głupie komentarze będą kasowane od razu. Jeżeli ktoś ma coś do kandydata o aspektach prywatywnych, niech się skontaktuje z kandydatem i zapyta go w twarz o np prywatne życie… a zaraz, kto ma prawo kogokolwiek pytać o jego prywatne życie??? Nikt. Szanujmy się, nawet mając różnice światopoglądowe.

  3. jaka tam kampania, no ludzie , no jaka kampania, że paru gości chodzi po wsi i ten, no jak co zmalują w nocy to potem w dzień wywieszają jakiś nowy baner i ogólnie to u nas mają chyba tylko jedną fotografię na wzór i nam się facebook coś jakby zwiesił na jednej stronie chyba, ale co mnie tam mówić o tym co nie rozumiem i konfederacja to u nas ma się dobrze sądząc po ilości banerów

Możliwość komentowania została wyłączona.