Taneczna Majówka Charytatywna

Długi weekend majowy zbliża się wielkimi krokami. W okolicy jest kilka imprez w których można wziąć udział, ale mamy też naszą! 3 maja w Parku Zdrojowym organizowana jest przez Gminę Horyniec-Zdrój, Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu-Zdroju oraz Stowarzyszenie Przystanek Horyniec Taneczna Majówka Charytatywna. W programie jest występ aż pięciu zespołów: Discoboys, Miglanc, Pozytywni Albo Wcale, Menelaos oraz Coco Jumbo. 

Usłyszymy między innymi popularny kawałek Discoboys „Złap mnie za rękę” który ma prawie 6 milionów wyświetleń:

Będą również atrakcje dla dzieci, a lokalne Koła Gospodyń Wiejskich sprzedawać będą swoje wypieki.  Wszystko w szczytnym celu, będziemy pomagać Łukaszowi Czarnemu który uległ wypadkowi, jest sparaliżowany i wymaga stałej rehabilitacji. Zbiórka publiczna prowadzona będzie przez Stowarzyszenie Przystanek Horyniec które do tej pory prowadziło na ten cel zbiórkę na portalu zrzutka.pl. Zebrane do tej pory prawie 11tyś złotych pozwoliło zapewnić Łukaszowi stałą opiekę rehabilitanta oraz zakup wózka elektrycznego, reszta pieniędzy zostanie wykorzystana na specjalistyczny turnus rehabilitacyjny który pomoże Łukaszowi stanąć na nogi.

Jeśli ktokolwiek chciałby przekazać jakieś „fanty” na licytacje, proszony jest o kontakt z organizatorami zbiórki telefonicznie 666-634-934 lub mailowo: przystanekhoryniec@onet.pl

Materiał o Łukaszu został wyemitowany na antenie TVP3 Rzeszów w Interwencji Aktualności:

https://rzeszow.tvp.pl/41956204/lukasz-czarny-z-polanki-horynieckiej