Stowarzyszenie z Horyńca wydało książkę „Od Zamościa po Lwów”

W sobotę odbyła się w Narolu premiera książki „Od Zamościa po Lwów”. Wydawcą tej publikacji jest stowarzyszenie z Horyńca-Zdroju „Tegit et Protegit”. Zobaczcie galerię zdjęć na facebooku z wydarzenia i materiał wideo z TVP Rzeszów. Książka do nabycia między innymi w punkcie informacji turystycznej koło tunelu w Horyńcu-Zdroju.

Materiał w TVP Rzeszów. Kliknij na obrazek, by przenieść się na stronę TVP:

4 odpowiedzi na “Stowarzyszenie z Horyńca wydało książkę „Od Zamościa po Lwów””

  1. Jakim cudem stowarzyszenie zwykłe sprzedaje książki z zyskiem?

  2. Działania stowarzyszeń mają to do siebie, że nie przynoszą zysków, tylko często straty. Są to działania mające co innego na celu niż zysk finansowy, a zysk dla kultury i wiedzy społeczeństwa. Ogólnie Macieju, ekipa związana z wydawnictwem dokłada do tego „biznesu” w szczytnym celu. Zejdź na ziemię, 500 egzemplarzy nie daje żadnej możliwości zysku, duża część została przekazana do bibliotek (ZERO ZYSKU), sponsorów, autorów i część udostępniona w sprzedaży dla pasjonatów regionu. Zanim coś chlapniesz, pomyśl, jak na koniec po zbilansowaniu wygląda rachunek, będzie super jeżeli wyjdzie na 0, praktycznie przesądzone jest, że będzie na –
    Wiem, że większość ludzi nie rozumie pojęcia praca społeczna, ale… to ich sprawa. Życie nie kręci się wokół robienia kasy, są też inne, niematerialne zyski, w tym ten najcenniejszy, nie do kupienia, satysfakcja.

  3. wasze stowarzyszenie opiera sie na pomysłach jednej osoby – bez niej by nie istniało, wy byście nie istnieli – doceńcie to…

  4. Na obecną chwilę stowarzyszenie jest podzielone na dwie główne ekipy – ekipa wydawnicza i ekipa związana z projektami artystycznymi. Jest przy tym tyle pracy, że było by fajnie, gdyby to wszystko robiła jedna osoba. Tak się niestety nie da.

Możliwość komentowania została wyłączona.