Rusza kolejny plebiscyt na Przedsiębiorcę Roku Ziemi Lubaczowskiej

Do 12 stycznia można zgłaszać kandydatów na Przedsiębiorcę Roku 2019 Ziemi Lubaczowskiej. Czy tym razem znajdzie się jakiś przedsiębiorca z terenu gminy Horyniec-Zdrój? Organizatorzy czekają na nominacje.

Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu” już po raz trzeci organizuje plebiscyt „Przedsiębiorca Roku 2019”. Obie poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem. W 2017 roku wygrał Krzysztof Kopeć, a rok później Leszek Żukowicz.

https://www.facebook.com/LubaczowskieForumBiznesu/videos/453367541900193/

 

Plebiscyt tak jak wcześniej jest prowadzony w kilku etapach. Pierwszym jest zgłaszanie kandydatów, które potrwa do 12 stycznia. Pamiętajcie, że kandydaci muszą mięć siedzibę w powiecie lubaczowskim oraz co najmniej rok prowadzić firmę. 15 stycznia na stronie internetowej www.bizneslubaczow.pl/plebiscyt poznamy wszystkich nominowanych przedsiębiorców, na których będzie można głosować poprzez wysyłanie SMS. Swoje głosy będzie można oddawać do 31 stycznia do godz. 15:00. Wyniki Plebiscytu poznamy podczas uroczystej gali 8 lutego w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. Nagrodą dla zwycięzcy plebiscytu będzie 3-dniowy pobyt w Zakopanem dla 2 osób (nocleg i wyżywienie) oraz statuetka.

Organizatorem plebiscytu jest Stowarzyszenie Przedsiębiorców „Lubaczowskie Forum Biznesu”

Celem plebiscytu jest m.in. promocja przedsiębiorczości i aktywności biznesowej na terenie Ziemi Lubaczowskiej, a także pobudzenie aktywności w kierunku zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej na terenie powiatu lubaczowskiego. Szczegóły na stronie: www.bizneslubaczow.pl/plebiscyt

Retransmisję z gali, na której poznaliśmy Przedsiębiorcy Roku 2018 Ziemi Lubaczowskiej możecie zobaczyć tutaj:

info i foto Lubaczowskie Forum Biznesu