Przystanek Horyniec – zostało niewiele czasu!

W tym tygodniu kończy się termin nadsyłania prac do konkursu Przystanek Horyniec. Organizatorami jest Lokomotywa Stacja Northampton oraz Stowarzyszenie Przystanek Horyniec. Do tej pory mogliśmy oglądać zaproszenia do konkursu ze strony polaków będących w komisjach konkursowych w Wielkiej Brytanii, teraz mamy również  zaproszenie nagrane przez Grupę Teatralną „Bez Nazwy” która już w czerwcu udaje się do Wielkiej Brytanii na finał i wręczenie nagród. Wystawią tam swoją sztukę „Słynny najazd niedźwiedzi na Horyniec” oraz zaprezentują tam swoją nową sztukę „Wirtualna śmierć”, będzie to ich premierowy występ.

Kolejne zaproszenie przesyła Krystian Kłysewicz będący przedstawicielem Stowarzyszenia Przystanek Horyniec, organizatora konkursu a jednocześnie juror w częsci fotograficzno-literackiej. Zdjęcia Krystiana możecie oglądać na jego profilu Facebookowym Krystian Kłysewicz – Imagine Pictures.

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy Horyniec-Zdrój do wzięcia udziału w konkursie. Prace mogą zgłaszać dzieci od lat 10, oraz dorośli. Szczegóły dotyczące terminów, regulamin jak i tematy prac możecie sprawdzić pod linkami:

Przystanek Horyniec 2019 konkurs literacki”Co w sercu, to na papierze”
Przystanek Horyniec 2019 konkurs plastyczno-fotograficzny”Where is your home?With my loved ones”

Konkurs objęty jest patronatem Wójta Gminy Horyniec-Zdrój Roberta Serkisa oraz Starosty Powiatowego Zenona Swatka.