Przystanek Horyniec 2019 – czekamy na Wasze prace

Przystanek Horyniec 2019 – czyli wspólna inicjatywa Lokomotywy Stacji Northampton oraz Stowarzyszenia Przystanek Horyniec jest już na etapie zbierania prac konkursowych. W tym tygodniu został opublikowany drugi regulamin konkursu, wiemy już na jakich zasadach można zgłaszać prace w kategorii plastyczno-fotograficznej.

Jako patronat medialny zachęcamy wszystkich do udziału i zgłaszania swoich prac. Przypominamy jednocześnie że konkurs skierowany jest do dzieci zamieszkałych na terenie gminy Horyniec-Zdrój, oraz dorosłych z całego powiatu lubaczowskiego. Dla dzieci przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe które zaczniemy ujawniać już niedługo, a dla dorosłych nagrody pieniężne w wysokości 500zł za pierwsze miejsce, 300zł za drugie i 200zł za trzecie. Prace można zgłaszać w obu kategoriach: literackiej i fotograficzno-plastycznej. Dla niezwykle uzdolnionych osób jest więc szansa na wygranie aż 1000zł 🙂 Dodatkowym atutem jest przebieg oceny prac konkursowych – które zostają wysłane do oceny przez specjalne komisje w Wielkiej Brytanii – daje to gwarancję pełnego obiektywizmu.

Organizatorzy wciąż poszukują sponsorów którzy zechcieliby wesprzeć finansowo konkurs. Jak na razie swoje wsparcie jak i honorowy patronat  zadeklarował Wójt Gminy Horyniec-Zdrój Pan Robert Serkis. Pierwszym darczyńcą który wsparł konkurs na zasadzie darowizny został Michał Burdawłaściciel Firmy Handlowo-Usługowej MMB, który w ten weekend zajął trzecie miejsce w Plebiscycie na Przedsiębiorcę Roku Ziemi Lubaczowskiej 2018.

Regulaminy konkursów znajdziecie na stronie:

Możecie również śledzić profile facebookowe organizatorów:

Lokomotywa Stacja Northampton: https://www.facebook.com/lokomotywa.stacja.northampton/

Stowarzyszenie Przystanek Horyniec: https://www.facebook.com/przystanekhoryniec/

O konkursie można już było usłyszeć w zeszłotygodniowej audycji „Świat Młodych” na antenie Radia Rzeszów, posłuchajcie: