Promocja Horyńca-Zdroju

Jeśli oglądacie regionalną TVP Rzeszów to w sobotę mieliście okazję zobaczyć naszego mieszkańca w Aktualnościach. Krystian Kłysewicz bo o nim mowa od lat swoimi zdjęciami i filmami stara się promować naszą Ziemie Lubaczowska a przede wszystkim naszą gminę. Jak widać jego działania są skuteczne, ponieważ zostały dostrzeżone przez redaktorów TVP. Jeśli jeszcze nie śledzicie jego profilu na Facebooku to zapraszamy serdecznie do podlajkowania: https://www.facebook.com/RoztoczeHD/

A materiał z TVP do obejrzenia tutaj (dla niecierpliwych 17 minuta 30 sekunda): https://rzeszow.tvp.pl/43589583/20072019?fbclid=IwAR0LKRlQC1bRoQ-wJpaGj9sJXm2-V2XMrhEVgGvZrb2Ey-yQNaM0Njt5vDQ

Przy okazji możecie obejrzeć video Krystiana z nadciągającej niedzielnej burzy która pomimo groźnego wyglądu przyniosła tylko upragniony deszcz:

 

28 odpowiedzi na “Promocja Horyńca-Zdroju”

 1. To nie jest możliwe, to kłamstwo chyba. To chyba gość z pisu, albo złodziej co nie płaci podatków. Przecież Weteran twierdzi że tu nic nie da się zrobić, że to zadupie jest. To chyba jakiś w dodatku katolik co mu Rydzyk piniędze dał na promocję.

  1. Ciemnogrodzianin przecież Pan Krystian jest szefem propagandy wójta i w obowiązkach ma promocję gminy. Dawaj dalej kasę Rydzykowi i nie marudź że jesteś frajerem pedofili w sukienkach zbawców Boga , którego nikt nie widział . Ustawę podatkową PIS zrobił dla złodzieji a nie młodych inwestorów.

   1. Tęczowy cwaniaczku, ordynansie Mazguły. Możesz mi naskoczyć. Ja w przeciwieństwie do Ciebie nieudaczniku nie marudzę i nie narzekam.

    1. Ciemnogrodzianin lepiej być ordynansem Mazguły niż ciotą Rydzyka zakłamany obrońco pedofili w sukienkach !!!

     1. Słuchaj banderowski pomiocie. Ja mam szacunek do ludzi myślących, Ty się do nich nie kwalifikujesz. Plonk ordynansie mazguły.
      Sam jesteś pedofilem i nie zwalaj grzechów na innych.

  2. Ciemnogrodzianin jak chcesz posłuchać prawdy o biznesmenach gminy Horyniec to proponuję porozmawiać z pracownikami jak terminowo i uczciwie wypłacane jest wynagrodzenie za pracę i jak działa gospodarstwo agroturystyczne w Radrużu powstałe za rządu solidarnościowego może wtedy przestaniesz mnie obrażać !

   1. Ja Ciebie obrażam? Chyba odwrotnie. Skoro masz tak dużo złych informacji, to dlaczego nie pochwalisz się nimi przed sądem? Paplać w klawiaturę każdy potrafi. Jesteś wiarygodny jak żołdak ślepowrona, Mazguła.

 2. Admin proponuję następne programy z TV Rzeszów zrealizować na temat sukcesów gminnych biznesmenów . Jak to uczciwie płacą podatki i na etat (nie na czarno ) zatrudniają miejscowych pracowników za godne wynagrodzenie bo niektórzy pseudo inteligenci żyją w realiach z kosmosu i bezczelnie mnie obrażają !!!

  1. Weteran kierowanie takich oskarżeń powinno mieć konsekwencje. Proponuję Ci złożyć doniesienie do prokuratury na „naszych gminnych biznesmenów” albo się zamknij i nie oskarżaj ich. Myslę, że za takie wypisywanie oskarżeń na forum ktoś wreszcie powinien wkroczyć na drogę prawną. Wszystkich oskarżasz i oczerniasz: władze gminne, biznesmenów, księży, działaczy politycznych. Albo poprzyj to faktami i kieruj oskarżenia do sądu, albo wreszcie się zamknij.

   1. Pafnucy nikt ci nie każe komentować mojej prawdy, która nie dotyczy przede wszystkim ciebie. Chyba że sam oszukujesz skarb państwa po katolicku nie płacąc należnych składek i podatków. Jak ci coś nie pasuje konfidencie to zrób sam doniesienie bo tylko to potrafisz.Wtedy skonfrontujemy kto mówi prawdę a kto jest zwykłą szują podpuszczającą innych . Jesteś tak samo uczciwy jak ojciec dyrektor sprawiedliwy gminny zbawco świata !!!

    1. No cóż. Widzę, że jęzor masz większy od mózgu. I tylko żałuje, że Ci odpisałem, bo już kiedyś sobie postanowiłem, że nie będę się zniżał do Twojego poziomu i zaprzestaję wszelkiej konwersacji z Tobą.

    2. Tęczowy cwaniaczku, sam nie płacisz uczciwie podatków. Mogę sprawdzić czy płacisz abonament RTV. Podać do wiadomości?

     1. Ciemnogrodzianin ja nie mam nic do ukrycia a ty jak chcesz stanąć przed sądem za obrazę weterana to jestem gotów na prawdę .

 3. , bo w tym spełniającym się naszym promocyjnym marzeniu to widać już niebezpieczeństwo, że opcja jakiejś tam naszej gminnej partyjki może sobie wręcz uzurpować ten nasz sukces za swój sukces i nas zwyzywać od świń, które nic tylko siedzą w kinie i filmy oglądają w promocyjnym paśmie dla hodowców i innych rolników, którzy tylko patrzą na swoje pole i czekają na sianokosy i potem jest problem , gdzie jest problem, bo przecież tyle było problemów w naszej gminie i TV przyjechało i problemy wszystkie znikły i tyle lat my tu właśnie na ten sukces czekaliśmy i teraz już tak nagle koniec wszystkich trudnych spraw jakby za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i ja tu od lat stukam w tę klawiaturkę i teraz mi się mówi, że poziom to my tu już osiągnęliśmy i może telewizja jeszcze nie wie, że z perspektywy pionu to jeszcze mamy całe mnóstwo pracy do przerobienia i niech nam TV tu nie miesza porządnym ludziom w programie , bo ludzie trójki to nie przepadają oglądać i wolą patrzeć na swoje ulubione seriale i stamtąd czerpać swój poziom do życia na poziomie i my tu gadu, gadu, a tu kolejna atrakcja programu się zbliża i może to pora na dobranoc, a może to dzieńdobry wieczór nas zaskoczył

 4. i w kwestii promocji to chyba u nas jeszcze niezbyt sobie radzimy i taki ogólny tylko wniosek ot , tak sobie można luźno sformułować jako punkt wyjścia do dyskusji i jakby z tego punktu wyjścia wystartować w czerwonej koszulce to istnieje niebezpieczeństwo takie, że nas będą ściągać z anteny za różne takie tam zbyt szybko wypowiedziane na zbyt wysokich obrotach silnika i wszystkie wskaźniki w aucie podkręcone na full i tylko co jedno zdumiewa silnik ryczy i obroty skaczą od dolnej do górnej kreski, bo to jest właśnie ten moment spotu promocyjnego i wywiadu do takiej tam telewizji samorządowej i tak ogólnie to raczej mało kto daje radę powiedzieć to, co by chciał powiedzieć i wysłowić się składnie i bez sęków coś z siebie wypowiedzieć i telewizja latami czeka na osoby, które potrafią wydobyć z siebie i z innych tych kierowców rajdowych, dla których jazda bolidem formuły pierwszej to codzienność , panie Krystianie, czy mógłby nam pan jeszcze powiedzieć co tak właściwe się stało, że promocja u nas ciągle jakby nie taka była jak byśmy sobie o tym marzyli, a może to jednak to już jest ten moment kiedy należy sobie składać gratulacje za dobrze wykonaną robótkę i może to już jest ten czas, kiedy warto zawalczyć o produkt lokalny, który pozwoli na zmianę jakości promocji Horyńca-Zdroju i zaraz , zaraz, ale tego pytania nie było w ankiecie, no nie było, ale chyba to już pora na pierwsze kółko po Hungaro Ring

  1. MILUSIA co się zastanawiasz że taka promocja a nie inna. Krystian sam wszystkiego nie zmieni. Jakich mamy ludzi w Horyńcu sami wiemy, jeden człowiek betonu nie rozwali. oglądam jego zdjęcia i to jak ludzie na nie reagują, jakby nie on to dalej byłby ciemnogród – teraz jest ciemnogród z jedną świecącą lampeczką.

   1. i jakich mamy ludzi w Horyńcu to sami wiemy i wszyscy wiemy, że nie jesteśmy monolitem betonu i tak jak nie jesteśmy wszyscy katolikami i nikt od nikogo nie wymaga, aby każdy był katolikiem uczęszczającym do kościoła w taki czy inny dzień tygodnia i chyba raczej nikt nikogo nie przymusza do przyjmowania księdza po kolędzie i jednak zasady dobrego sąsiedztwa czasami wymagają, żeby zamienić z księdzem parę zdań kurtuazyjnej rozmowy i nikt od nikogo nie wymaga zmiany swoich przekonań religijnych, żeby przyjąć księdza w czasie wizyty kolędowej i chyba działalność misyjna kościoła to raczej dowód na to, że chyba kościół katolicki z nikim obecnie nie prowadzi wojen i słuchania radia ojca Rydzyka nie ma w obowiązkach chyba żaden przeciętny wierny kościoła i stąd moje nieco zaskoczenie, że u nas żyją ludzie, którzy atakują nasz kościół, nasz horyniecki kościół i tak sobie można do głowy czasem nabić, że kościół katolicki zagraża tym tylko, że istnieje i to jedyny zarzut, jaki niektórzy mają przeciw naszemu kościołowi i aż strach pomyśleć, że wierni naszego kościoła mogą, którą trzeba tępić

 5. Głos Rydzyka masz rację na temat działalności człowieka , który chce coś zmienić i w końcu rozpocznie wojnę z miejscowym betonem bo Horyniecka pseudo inteligencja już chce mnie zamykać za prawdę która jest oczywista. Była władza tyle razy wszystko spieprzyła że aż włosy dęba stają na widok tego żałosnego rządzenia. Po co było sprzedawać za grosze byłą SKR , której budynki teraz straszą przechodniów a właściciel nie bardzo wie jak je zagospodarować . Trzeba było rozwalić te ruiny i wybudować parking dla odwiedzających cmentarz . Dzisiaj w czasie świąt i nie tylko samochody stoją na drodze aż do centrum Horyńca zagrażając bezpieczeństwu użytkownikom drogi powiatowej . Były PGR też straszy mieszkańców osiedla starymi budynkami z bandą szczurów i wszystko jest OK. Takie przykłady trzeba napiętnować i w końcu rozliczać włodarzy, którzy robią wszystko żeby nikomu się nie narazić i przetrwać kolejną kadencję !!!

  1. i jedno co mogę to tu uzupełnić to, że my wszyscy , którzy myślimy, że jesteśmy wolnymi ludźmi żyjącymi w wolnym kraju to, że nie rozumieją, że obojętnie jaka władza to może zrobić z nami, obywatelami naszego kraju co chce, może nam w każdej chwili pozmieniać wszystkie przepisy, łącznie z Konstytucją i wytłumaczyć po raz kolejny każdemu z nas ile mamy wolności i jeżeli władza teraz mi pozwoli to pójdę do sklepu i jeżeli jest jeszcze ten sklep to jeżeli władza pozwoli to może wystarczy mi pieniędzy, żeby po zapłaceniu rachunków za prąd i inne media kupić sobie coś do jedzenia i ubrania i jak władza pozwoli to póki jeszcze istnieje kościół u nas to jeszcze wstąpię do kościoła, bo może w przyszłym roku władza zabierze nam kościół na dom kultury i jak władza mi pozwoli to pójdę do lekarza, póki jeszcze nfz płaci za moje porady lekarskie, a z biletów zagranicznych to to chyba nie skorzystam nawet jakby władza mi dopłacała do wyjazdu grube pieniądze i jak każdy przeciętny obywatel rozumiem tyle ile muszę rozumieć i jak władza zażąda w spec ustawie to pod groźbą kary pójdę oddać swój głos w wyborach, a póki co to nie skorzystam z tego przywileju i jedno chciałoby się tu jeszcze powiedzieć, że to tylko sen i może nawet senny koszmar i niektórzy wmawiają nam, że sen mara Bóg wiara i ciągle wyciągają nam jakieś pamiątki z historii tych ziem, a tam jasno widać, że niektórzy to mają jako miejsce urodzenia trzy państwa, najpierw Polskę, potem ZSRR , a teraz Ukrainę i to chyba jakiś żart historii i wielkiej polityki, która z nas maluczkich może w każdej chwili sobie zakpić

 6. i to, co może warto dostrzec to, że w promocji naszej miejscowości ważne są różne składniki, które po połączeniu wykreują nas jako ludzi, którzy dbają o wizerunek nie tylko swoich czterech ścian, ale także widzą co jeszcze trzeba, aby zgrać pojedyncze elementy układanki w całość, która tworzy jasny przekaz dla każdego, kto do nas przyjeżdża, bo raczej chyba chodzi, że nie chcemy tu narażać kuracjusza na akcję piętnowania poszczególnych osób, personalnie wymieniając osoby, które tu już miały miejsce na tej stronie internetowej, które można by uznać jako podżeganie może nawet nienawiści do osób z naszego środowiska i w każdym razie do wywoływania nieprzychylnego nastawienia do mieszkańców naszej miejscowości i taka promocja tonie jest w stylu jakim tu do tej pory się rozmawiało i można by nawet zaryzykować, że to nowa świecka tradycja u nas tu rośnie i czegoś takiego to u nas naszych horynieckich stronach internetowych do tej pory nikt nie śmiał robić, a wręcz odwrotnie i można ty zaryzykować stwierdzenie, że jacyś ludzie nie stąd budują tu atmosferę antypromocyjną naszego Zdroju

 7. i tak ogólnie to łatwo powiedzieć, a trudniej wykonać, bo tak właściwe to kto by zrozumiał turystów i to czego im tak właściwe potrzeba i czasami starczy łóżko i stół i jedno krzesło, a czasami to ten cały współczesny full wypas to za mało i kultura i owszem, i tylko gdzie w tej kulturze szukać wypoczynku w tym hałasie i rzępolą, że aż coś się robi i dudnią te megabity i aż słuchać hadko to, o czym tam gadają te artystyczne kombinacje literacko- muzyczne i niestety promocja u nas jakby rozmijała się z tym, czego tu od nas oczekują i jedno może tylko może to wszystko uratować, że wyrzekniecie się tej całej nadbudowy i na bazie takiego fundamentu zbudujecie wszystko od początku i ktoś zapyta, a o co chodzi i tu nic tylko się uśmiechnąć i spokojnie wyjaśnić, że przepraszam bardzo , ale ja jestem na diecie i o tu jest cztery pozycje czekolada, pszenica, jęczmień i żyto, a może nawet i owies i ta cała baza żywieniowa przechodzi do nadbudowy i oczywiście można to jaśniej powiedzieć i tylko, że to niewiele zmieni, bo są sprawy, których nie chcemy rozumieć i są rzeczy, których nie kupimy i są ludzie, których nie tolerujemy jak ludzie na diecie nie tolerują różnych potraw i przepraszam , ale mam alergię na niektóre osoby i tylko za pośrednictwem telewizji, prasy i radia mogę to wszystko jakoś przetrawić i dalej to może będziemy rozmawiać poprzez biuro adwokackie lub inne pośrednictwo prawne mediacyjne i jedno czego można by sobie życzyć to udanych połowów cokolwiek kto by tu miał na myśli i cokolwiek kto by tu chciał insynuować mnie lub innym osobom z naszej horynieckiej społeczności, to warto by … dali nam wszystkim adres do biura prawnego, z którego korzystają przekazując do publicznej wiadomości swoje widzimisię

 8. no cóż komu ma zależeć na promocji? Nam szarakom czy władzy żeby ludzie tu przyjeżdzali i zostawiali kasę ? U nas myśli się w kategorii zróbmy sobie dobrze i naszym rodzinom bez względu na to czy sie do czegoś nadają czy nie? Świetny przykład nowa pracownica centrum informacji turystycznej – szkoda że żadnego konkursu na stanowisko nie było…

  1. Wiesław sycylijskim wzorem jak należysz do rodziny to jesteś nasz a pozostali paszli WON. Ciemnogród nie rozumie tego betonowego kręgu i jak barany w dalszym ciągu popiera nepotyzm i kolesiostwo !!!

   1. Nie o take Polske walczyłem nie? Lepiej jak poprzednia ekipa okradała, ale Tobie to nie przeszkadzało bo państwo płaciło Ci za pracę. Teraz też Ci płaci za leniuchowanie, więc miej szacunek do władzy hipokryto. Nic nie zarobiłeś własnymi rękoma a na innych nawalasz ile wlezie. Hipokryta jesteś po stokroć hipokryta
    Tęczowy żołdaku, powyżej grozisz mi sadem w sprawie obrazy weteranów, do których wg mnie się nie zaliczasz. Proszę, jestem gotów stanąć przed sadem którym mi grozisz. Bo ja weteranów nie obrażam. Nie masz dowodów. Polemizuję tylko z jednym głupkiem, co to uważa że jak był na płatnych wczasach na koszt podatnika poza granicami kraju to ma prawo mówić o sobie weteran. Miej trochę pokory cwaniaczku, szczególnie wobec tych którzy własna piersią bronili ojczyzny żeby takie kanalie jak Ty mogli sobie besztać innych ludzi ile wlezie w naszej wolnej Polsce. To są prawdziwi weterani, a Ty Jesteś małym człowieczkiem, cwaniaczkiem niedowartościowanym z przerośniętym ego i małym wackiem. Weteran to ktoś, ty jesteś nikt. Zwykła mała gnida co ją wszystko boli. A jak tam opłata abonamentu RTV? Kiedy uregulujesz zaległości?

    1. Ciemnogrodzianin zobaczymy kto i z kogo będzie się śmiał . Twój iloraz inteligencji pokazuje kim jesteś i jak tak bardzo chcesz spotkania w sądzie to przyjdzie czas że się doczekasz . To mogę ci obiecać jako ordynans Pułkownika Mazguły .któremu nie jesteś godzien nawet wyczyścić buty bo na ordynansów też wybierali ludzi z fałdami na mózgu których ty nigdy nie miałeś. Pochwal się kim ty jesteś marna gnido , która potrafi tylko obrażać. Przed taką miernotą nie mam zamiaru się tłumaczyć z niczego bo nigdy niczego nie zrozumiesz !!!

     1. Dyskusja z kimś takim jak Ty nie ma sensu. Jesteś biedny i głupiutki. Tak chce spotkania w sądzie. Ciekawe za co mnie pozwiesz i co to ma wspólnego z „weteranami”? Myślisz ze jak jesteś emerytowanym żołnierzem to masz monopol na wiedzę, prawdę i jedynie słuszny światopogląd? I skoro nim jesteś to tylko Twoja jest racja i każdy kto wytyka Twoja głupotę to obraża weteranów? Będziesz się za nimi krył? Ot chojrak się znalazł. Znam kilku dzisiejszych „weteranów” i nie podzielają Twoich poglądów nawet w 1%.
      Poza tym co ma piernik do wiatraka? To pokazuje też jak małym i pustym człowieczkiem jesteś, jak ubogi jesteś intelektualnie. Wszystkich i wszystko obrażasz. Nawet Twój nick mówi ze jesteś zakompleksiony. Weteran. Ha ha ha. Idź się lecz na nogi bo na głowę już za późno.
      Czekam na wezwanie do sądu. Będzie wesoło. Już się trzęsę ze strachu.
      Pozdrawiam. Plonk!

Możliwość komentowania została wyłączona.