Poznajcie liderów Stowarzyszenia Polska 2050 powiatu lubaczowskiego

Polska 2050 to ruch tysięcy Polek i Polaków, którzy centymetr po centymetrze chcą zmieniać Polskę na pokolenie, nie kadencję! W taki właśnie sposób w powiecie lubaczowskim działa grupa wolontariuszy. Warto do nich dołączyć. Liderami są: Izabela Serkis z Horyńca-Zdroju i Jacek Zając z Cieszanowa. Poznajcie ich:

💛 Izabela Serkis – ukończyłam studia na kierunku politologia. Zaraz po studiach wyjechałam z Polski i podróżowałam po świecie. Zaangażowałam się w działalność humanitarną, dzięki której miałam możliwość mieszkać wśród Masajów w Kenii, z Majami Kaqchikel w Gwatemali i z Mnichami Tybetańskimi w Nepalu. Choć każde z tych miejsc skradło moje serce, moja miłość do mojej małej ojczyzny – Horyńca-Zdroju – nigdy nie zniknęła. Chciałabym wykorzystać moje doświadczenia i niespożyte pokłady energii na rozwój miejsca, które jest dla mnie Domem – Horyńca, Podkarpacia, Polski ❤

Dlaczego Polska 2050? Bo nie wiąże mi rąk, lecz daje narzędzia i mówi “rób swoje!”
Praca z Szymon Hołownia, Tomasz Zimoch, Jacek Bury, Bartosz Romowicz to wspaniała rzecz, ponieważ każdy nawet najmniejszy wolontariusz gdzieś na końcu świata to część drużyny.

💛 Jacek Zając (Cieszanów) – Szczęśliwy mąż i ojciec trzech córek, lokalny animator akcji pomocowych, jak również były radny rady miejskiej w Cieszanowie. Zawodowo troszczy się o bezpieczeństwo swoich Klientów (jako doradca ubezpieczeniowy), a w wolnych chwilach pomaga innym, organizując lokalne sztaby np. Szlachetnej Paczki, czy WOŚP. Resztki wolnego czasu spędza…biegając (nazwisko zobowiązuje 😁). A przede wszystkim wielki orędownik nowych standardów w polityce wyznaczanych przez Polska 2050.

W powiecie lubaczowskim jest 4 aktywnie działających wolontariuszy. POLSKA 2050 – powiat lubaczowski
Wspólnie pod szyldem Stowarzyszenia Polska 2050 przeprowadziliśmy 1 akcję ekologiczną i 2 akcje pomocowe.

___________________
Działamy wyłącznie dzięki Twojemu wsparciu! Pomóż nam zmieniać Polskę – centymetr po centymetrze https://wspieraj.polska2050.pl/