Podsumowanie III Rajd Pieszy Spacerkiem Po Zdrowie

III Rajd Pieszy „Spacerkiem po zdrowie” za nami. Pogoda dopisała, więc start po raz pierwszy w historii Rajdu odbył się w blasku słońca. Oczywiście tradycji stało się zadość i deszcz był, nawet burza z piorunami, ale to dopiero po zakończeniu części spacerowej Rajdu.

Zarejestrowaliśmy ponad 40 uczestników i mogliśmy ruszyć na trasę. Wólka Horyniecka, nieistniejąca już wioska Kuczery, Radruż i z powrotem do Horyńca-Zdroju. Około 13 km spaceru, który każdy z uczestników pokonał o własnych siłach lub z pomocą pchających wózki rodziców. Przedział wiekowy uczestników od 2 do niemal 70 lat i każdy zadowolony, choć nieco zmęczony. Po drodze prowadzący przygotowali kilka atrakcji w postaci konkursów, tak aby nawet krótkie odpoczynki na trasie spędzić aktywnie. W Radrużu podczas dłuższego odpoczynku zjedliśmy gulasz z kuchni polowej, był czas na zwiedzenie zabytków i podziwianie pięknej radruskiej przyrody. Rajd zakończył się w Remizie OSP w Horyńcu-Zdroju, gdzie przy ognisku i kiełbasie z rożna bawiliśmy się do późnych godzin wieczornych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dobrą zabawę w rodzinnej atmosferze i już dzisiaj zapraszamy na Poprawiny Rajdu jesienią i na kolejną IV edycję w przyszłym roku.

Dziękujemy współorganizatorom i sponsorom, bez których pomocy Rajd nie mógłby się odbyć:

Powiat Lubaczowski

Nadleśnictwo Lubaczów

CRR KRUS w Horyńcu-Zdroju

Pan Wieńczysław Szwed

Bank Spółdzielczy w Lubaczowie

Apteka Prywatna Jolanta Szwed

Fotorelacja:
 

źródło: materiał organizatorów

Jedna odpowiedź do “Podsumowanie III Rajd Pieszy Spacerkiem Po Zdrowie”

Możliwość komentowania została wyłączona.