PiS z 61% poparcia na Podkarpaciu – Teresa Pamuła i Łukasz Rydzik bliscy mandatu posła!

Według wrześniowego wyborczego sondażu na Podkarpaciu, w naszym okręgu politycy PiS wezmą 8 mandatów, Koalicja Obywatelska 2, a 1 mandat trafi do Lewicy. Patrząc pod kątem szans kandydatów z powiatu lubaczowskiego, bardzo duże szanse na mandat mają Teresa Pamuła (8 na liście PiS) i Łukasz Rydzik, który jest liderem listy Lewicy.

Tak potężne poparcie PiS powoduje, że nawet mimo przekroczenia progu wyborczego PSL i Konfederacja nie będzie mieć swojego posła. Podział mandatów został zaczerpnięty ze strony esanok.pl – gdzie znajdziemy sondaż dla naszego okręgu wyborczego. Poniżej mapa poparcia z uwzględnieniem województw, bez podziału na okręgi.

  • 61.00%
  • – 19.00%
  • (Lewica) – 6.00%
  • – 6.00%
  • – 5.00%

 

źródło info: nowiny24.pl i esanok.pl

3 odpowiedzi na “PiS z 61% poparcia na Podkarpaciu – Teresa Pamuła i Łukasz Rydzik bliscy mandatu posła!”

  1. Kupili nas i teraz robią to ponownie a później lament że źle że drogo wszystko i wszędzie… dopuki coś tutaj w tej Polsce nie pierdo…nie to my się nigdy nie obudzimy

    1. Dlatego jedyna alternatywa w tej chwili to Konfederacja, której boją się jak ognia, ominają w rankingach, nie zapraszają do studia, bo kto ma choć ciutkę oleju w głowie to rozumie że tylko Oni dobrze gadają. Inni rządzili przez 30 lat i gówno z tego wyszło. Teraz skończyli z obietnicami i rozdają moje pieniądze na lewo i prawo. Na człowieka głosuje się w lokalnych wyborach – teraz głosujemy na partię, piękny „ryjek” z banera nic nie wskóra jeśli samiec alfa i tak decyduje o wszystkim. Tyle w temacie!

  2. Apollo – a nie jest tak, że po prostu mało kto uważa Konfederację za grupę poważnych ludzi?

Możliwość komentowania została wyłączona.