Nowy film o Roztoczu i Ziemi Lubaczowskiej

W piątek Krystian Kłysewicz oraz Stowarzyszenie Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec zapraszają na spotkanie autorskie. Nasz lokalny filmowiec zaprezentuje swoje dotychczasowe produkcje oraz premierowo na dużym ekranie pokaże swój najnowszy film z cyklu Dzień na Roztoczu: Ziemia Lubaczowska. Ujęcia, jakie Krystian gromadził przez dokładnie rok, ułożyły się w piękny obrazek przemijającego dnia, a nawet pór roku. Zobaczymy znane i mniej znane miejsca z terenów gminy Horyniec – Zdrój, Cieszanów i Narol. Film jest bardziej przyrodniczy, obraz ma zachwycać, skłaniać refleksji i przyciągać jak magnes do odwiedzenia naszych terenów. Główną rolę odgrywa światło i mgły a całość dopieszczone jest muzyką Marcina Kłysewicza.

Szykuje się bardzo ciekawy pokaz, zapraszamy serdecznie, 13 września o godzinie 19:30 w Cafe Sanacja w Parku Zdrojowym.

Film uzyskał wsparcie od Związku Międzygminnego Ziemia Lubaczowska oraz lokalnych władz gminy Horyniec-Zdrój oraz gminy Cieszanów, wsparły go również horynieckie sanatoria Uzdrowisko Horyniec sp. z o.o. oraz CRR KRUS Horyniec – Zdrój, jak również Bank Spółdzielczy w Lubaczowie.

Film będzie dostępny do obejrzenia w internecie kilka dni po spotkaniu w Cafe Sanacja i na pewno umieścimy go na naszej stronie. A tutaj mała zapowiedź:

 

2 odpowiedzi na “Nowy film o Roztoczu i Ziemi Lubaczowskiej”

  1. Tylko stojące bo wszystkie siedzące sie rozeszli zaraz po ogłoszeniu miejsca i terminu

Możliwość komentowania została wyłączona.