Motoserce zabije w Świetlicy Wiejskiej w Horyńcu-Zdroju

Motoserce zabije w Świetlicy Wiejskiej w Horyńcu-Zdroju (ul. Lipowa 13) już 23 maja 2020r.! Po raz drugi w Horyńcu-Zdroju, wspólnie z Czarną Brygadą organizujemy tą wspaniałą akcję! Od godziny 9 do 13 będziemy rejestrową dawców według zasad obowiązujących w dobie zagrożenia wirusem: wstępna kwalifikacja odbędzie się w namiocie przed Świetlicą, następnie rejestracja i donacja już w środku.

Ponieważ sytuacja jest nietypowa musimy ograniczyć się jedynie do oddawania krwi, pomijając imprezy towarzyszące. Oddając krew możemy pomóc, i to „jedynie” w poprzednim zdaniu powinno być zastąpione słowem „aż”, lepiej by zabrzmiało… Aby zachować wszelkie standardy bezpieczeństwa i nie tworzyć kolejki (choć krwiodawstwo jako wolontariat i działanie związane z walką z koronawirusem) będziemy prowadzić zapisy osób chętnych do oddania krwi, tak, aby każdy dawca mógł otrzymać powiadomienie o której godzinie powinien stawić się w punkcie pobrań. Powinno to ograniczyć „tłok” przy rejestracji. O sposobie rejestracji poinformujemy niebawem. Od dzisiaj można zgłaszać się wysyłając SMS z imieniem i nazwiskiem i miejscowością zamieszkania na nr 690131317. Przed akcją dostaniesz SMS z informacją o której godzinie stawić się przy Świetlicy. Jeśli międzyczasie będziesz musiał zrezygnować z udziału, prosimy i informację. TO BARDZO WAŻNE!
Jeśli chodzi o RODO:
Dane osobowe zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celu organizacji pobrania krwi i po akcji zostaną skasowane. Wysyłając SMS zgadzasz się na przetwarzanie udostępnionych danych w celu organizacji akcji. Danymi zarządza SHDK „Ratownik” w Horyńcu-Zdroju.