Kalendarz autorski Krystiana Kłysewicza

Mój autorski KALENDARZ 2023 – Roztocze Wschodnie oficjalnie dostępny od ręki! 12 pięknych zdjęć może od stycznia zdobić Twój dom lub biuro. Powieś na ścianie okno na Roztocze Wschodnie!
To już czwarta edycja mojego autorskiego kalendarza i powiem Wam, że jakościowo najlepsza! Format A3, matowa okładka, grube karty zadrukowane dwustronnie offsetowo, gruba podkładka, zgrzewane folią. Za rok możecie sobie wyciąć obrazki, oprawić i powiesić na ścianie w ramce 🙂
Dla Was to piękna ozdoba lub prezent, dla mnie to kilka groszy na paliwo. Niestety inflacyjne zawirowania sprawiły, że w tym roku cena kalendarza to 40 zł + koszty wysyłki (InPost paczkomat-paczkomat w bąbelkowej kopercie) 20 zł.
Nie dajcie się prosić 😉 Zamawiajcie już dziś! Edycja z racji drogiego wydruku jest limitowana i może się szybko skończyć!
W sprawie zakupu kontaktujcie się przez Facebooka.
Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie dał Wam kilku egzemplarzy za darmo 🙂
Udostępnijcie ten post, w komentarzu napiszcie który miesiąc podoba się Wam najbardziej, lub oznaczcie znajomych, którym polecacie zakup, a ja w poniedziałek wylosuję 3 osoby, które dostaną darmowe egzemplarze.
P.S. Na jednej z kart jest dodatkowe święto – pozwoliłem sobie zaznaczyć moje urodziny, w końcu to mój kalendarz 😃
Krystian Kłysewicz