Jednak machina wyborcza ruszyła, przyjmowane są zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta RP

Urząd Gminy Horyniec-Zdrój informuje: że z uwagi na epidemię koronawirusa SARS-CoV-2 i związane z tym ograniczenie pracy Urzędu Gminy w Horyńcu-Zdroju, zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta RP zarządzonych na dzień 10 maja 2020 r. mogą zostać przesłane (najpóźniej do 10 kwietnia 2020 r. do godziny 15.30) w formie skanu, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres ug@horyniec-zdroj.pl. Nie jest przy tym wymagany podpis elektroniczny. W takim przypadku, oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu gminy tradycyjną pocztą (oryginały nie muszą zostać doręczone do 10 kwietnia 2020 r.).

W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą lub skanem za pośrednictwem poczty elektronicznej dopuszczalne jest:
a) uwierzytelnienie kopii upoważnienia pełnomocnika wyborczego do zgłoszenia kandydatów przez osobę zgłaszającą kandydatów, a nie przez pełnomocnika wyborczego,
b) potwierdzenie doręczenia do urzędu gminy zgłoszenia przez osobę przyjmującą zgłoszenie (urzędnik wyborczy, pracownik urzędu gminy) za pośrednictwem poczty elektronicznej (nie jest wymagany podpis elektroniczny).

Informacje dot. zgłaszania kandydatów na członków komisji:

Joanna Styczeń
tel. 16 631-34-55
ug@horyniec-zdroj.pl
Urząd Gminy Horyniec-Zdrój
Al. Przyjaźni 5
37-620 Horyniec-Zdrój

info: horyniec-zdroj.pl

Jedna odpowiedź do “Jednak machina wyborcza ruszyła, przyjmowane są zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta RP”

  1. Po co i dla kogo ten komunikat ?I tak cały czas jest ten sam rodzinny skład a ponadto takie komunikaty powinni być conajmiej dwa tygodnie przed terminem !!!

Możliwość komentowania została wyłączona.