Inwestycje w Uzdrowisku Horyniec bliskie ukończenia – konferencja

23 września 2019 r. był ważnym dniem dla Spółki. Do „Uzdrowiska Horyniec” zawitali wybitni przedstawiciele kadry medycznej, z prof. nadzw. dr hab. n. med Piotrem Majcherem i stałym doradcą sejmowej komisji polityki senioralnej, dr n. med. Rafałem Sapułą na czele, jak również wicemarszałek Piotr Pilch, z-ca dyr. do spraw służb mundurowych POW NFZ Violetta Tyczyńska oraz dyrektorzy kluczowych departamentów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego. Powodem wizyty była konferencja pn. „Uzdrowisko Horyniec” przykładem endogenicznego rozwoju regionu powiatu”.

Zaproszeni goście mieli okazję nie tylko dowiedzieć się o bieżącej działalności Spółki, ale mogli również poznać plany, zakres prac i stopień zaawansowania robót zadania inwestycyjnego, jakim jest budowa Klinicznego Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznego schorzeń narządu ruchu, neurologicznych i kardiologicznych.

więcej na stronie Uzdrowiska: uzdrowisko-horyniec.com.pl

 

4 odpowiedzi na “Inwestycje w Uzdrowisku Horyniec bliskie ukończenia – konferencja”

  1. A gdzie mowa o pracownikach ,którzy są zaniedbywani i traktowani nie tak jak powinni ? brak inwestycji w terażniejszą kadre pracownikow zaowocuje brakiem chetnych .. 'najniższa krajowa i jakoś sie popcha’ 🙂

  2. dyrekcja sanatorium chce błyszczeć tylko w tv przy wywiadach o inwestycjach które robi województwo a zapomina o pracownikach którzy pracują za psie pieniądze, za chwilę to Pani Dyrektor będzie jechała na mopie po korytarzach razem ze swoim kierownictwem, chwalą się inwestycjami za miliony a gówniane pieniądze płacą pracownikom, braki kadrowe są bardzo duże, dlaczego tym dyrekcja się nie chwali? Sanacja jest chyba tylko dla przyjezdnych bo miejscowy tam nie pójdzie zarabiając najniższą krajową a Pani Dyrektor zastanawia się dlaczego ludzie z Horyńca tam nie chodzą, no bo przecież za co mają tam chodzić ? Perłę Export wypiją 100 metrów wcześniej w centrum za 2,5 a nie za 7 zł za możliwość posiedzenia w pustym lokalu. Przewiduję że pierwszymi pacjentami będzie kadra rządząca sanatorium po pierwszych odciskach na dłoniach po mopach, miotłach, łopatach itd

  3. Po tych komentarzach nasuneła mi się refleksja, czy aby nie powstaje na terenie gminy największy obóz pracy za miskę ryżu ?

Możliwość komentowania została wyłączona.