Newsy,  Przestrzeń architektoniczna

Horynieckie przystanki

Lata temu, w Horyńcu istniał tuż przy Gliniańcu niezwykły architektoniczny cudak przystankowy, który chyba dla większości dzieci kiedyś był miejscem zabawy… chyba że okupował go jakiś żul, czy grupa. Dziś, już nie istnieje to dzieło sztuki przystankowej. Natomiast rodzą się inne pomysły na przystanki. Między innymi taki jak ten z drugiej fotografii (stan na rok 2009), gdzie całość zamalował swój graficiarz. I to dzieło nie przetrwało, bo inni też postanowili na tym malować, przypalać (niech się pukną w…).

2009 raczy mozee

2 komentarze

  • ted

    Jaki byl przystanek taki byl ale lepszy byl jak jest „SZOPA” wstyd ze w NASZYM ZDROJU brak konkretnego zabudowania na przystanek,WIOCHA !!!!!!!!

  • misza

    a świat teraz to wielce ambitny sie zrobił,wielce,mamy apiracje i szerokie plany i za tym idące osiagnięcia chcemy mieć i wszystko takie cacane byśmy chcieli i mieszkanka cacane i ubranka cacane i drogi cacane,a przy tych drogach takie cacane przystanki,bo my tu wielce ambitni jesteśmy,wielce……. a ta ambicja z tego sie w nas bierze,że krytyki nie lubimy tylko ,zeby nas wszedzie chwalono