9 odpowiedzi na “Horyniecki cmentarz nocą z drona”

 1. Nie tak dawno powstała nowa część cmentarza i kaplica cmentarna. A już tyle grobów. Coraz więcej znajomych już po tamtej stronie. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 2. brawo dla policji za porządek z samochodami przed cmentarzem, natomiast słowa krytyki dla naszych wspaniałych wójtów za parking na dole jak co roku plac wysypany kamieniem.panie wójcie to miało służyć mieszkańcom ,a nie firmom drogowym. widać jak pan szanuje swoich wyborców

  1. Od zawsze był problem z parkingiem przy cmentarzu. Chyba za bardzo nie ma pomysłu na rozwiązanie tego problemu ze względu na brak miejsca.

 3. sam wójt robi problem skoro pozwala kilka dni przed 1 listopada wysypać kamień na drogę w miejscu ,które ma służyć za parking. tak się rozwiązuje problem?

 4. Co to za wójt ludzie…
  Słyszało się podczas kampanii że młody, prężny, ambitny kreatywny i chu..a widać przez te dwie kadencje. Wstyd jak na uzdrowisko z potencjałem i i to wielki wstyd. Pół tej gminy na taczkach bym wywiózł.
  Proboszcz byłby dobrym i lepszym włodarzem coś mi się wydaje

  1. Odkąd żyję słyszę narzekania na władzę; pan Rogala był zły, pan Urban też, obecny wójt również …. Może tych narzekających wybrać na urzędy ? Wtedy gmina by cieszyła się rozkwitem.

 5. Tobie tak wszyscy pasowali? Przecież oni sami w sobie wszyscy nierozwojowi są a ty dziwisz się że ludzie narzekają bo nic sensownego na miarę uzdrowiskowej i turystycznej miejscowości nic nie zrobili przez tyle lat?

  1. Nie, nie wszystko mi pasowało. Ale widzę, że są osoby, które potrafią tylko krytykować i obojętnie kto będzie wójtem zawsze będą krytykować i będzie źle. Nikt nie jest nieomylny, ale czy nie trzeba też zobaczyć co dobrego każdy wójt zrobił? Skoro mówisz, że oni wszyscy są nierozwojowi to myślę, że masz wiele pomysłów i jesteś bardzo kreatywny. Więc zgłoś swoją kandydaturę, powiedz jakie masz pomysły. Nie zatrzymuj się na ocenianiu innych, ale sam wyjdź z inicjatywą i pokaż na co Ciebie stać. Dla niektórych chyba najważniejsze jest hasło starożytnych rzymian: chcemy chleba i igrzysk! I zupełnie nie zgadzam się z Twoją opinią, że nic sensownego w Horyńcu nie zostało zrobione. A może zbyt krótko żyjesz, by pamiętać jak Horyniec wyglądał kiedyś, przed wielu laty, a jak wygląda teraz.

 6. Miejsce postojowe przy ul Zielonej jest robione z funduszu sołeckiego za jego stan odpowiada sołtys który ma na nim władze bo to pieniądze nasze czyli podatników .Wójt jest organem wykonawczym co zatwierdzi zebranie wiejskie lub rada gminy .

Możliwość komentowania została wyłączona.