Historyczna chwila dla Horyńca-Zdroju – Teresa Pamuła posłem na Sejm!!

Szósty wynik na liście PiS, 12 905 głosów, w tym 8947 w powiecie lubaczowskim i 43,86% wszystkich głosów z Horyńca-Zdroju zostało oddanych na Teresę Pamułę. Horyńczanie oczywiście w największym stopniu z naszego powiatu poparli Panią Poseł.

Jest to historyczna chwila, bowiem pierwszy raz w historii mamy posła, który pochodzi z Horyńca-Zdroju. To nie tylko kwestia prestiżu, ale także nowe możliwości, jakie daje „nasz głos” w Warszawie. Kampania wyborcza była teoretycznie nudna, bowiem z badań statystycznych wynikało, Teresa Pamuła była w stawce premiowanej mandatem. Należało tylko zadbać, by nie wypaść z tego wyścigu i codziennie zdobywać nowe głosy. Czy jako gmina wykorzystamy szansę, mając swojego człowieka w Warszawie, czy nie, zależeć będzie od naszych władz gminnych, które niestety do tej pory „idą inną drogą”.

8 odpowiedzi na “Historyczna chwila dla Horyńca-Zdroju – Teresa Pamuła posłem na Sejm!!”

  1. Pani Tereso, wreszcie może zobaczymy jakieś realne działania na rzecz naszej gminy i jej mieszkańców. Liczymy na Panią tak jak Pani liczyła na nasze głosy. Pani Schmidt sporo załatwiła dla Lubaczowa, Horyniec liczy na swoją posłankę.

  2. Zmarnowane głosy na kogoś kto ma w czterech literach gminę Horyniec .Gdyby nie czarna zaraza i moherowe glupole to nadal liczylaby krowy i świnie które umiejętnie omamila w celu oddania głosów .Niedługo się przekonacie co może pojedynczy poseł zaścianka w Warszawie !

    1. Niestety znów dałem się sprowokować prymitywowi o nicku weteran. Zorganizuj manifestację przed Sejmem i wyraź swój Jakże ważki protest przeciw Pani Poseł. Prawda jest taka, że jesteś nic nie znaczącym pieniaczem, a Pani Teresa posłem na Sejm. Może napisz wszystkim jak w wyborach skończył Twój idol towarzysz Mazguła. A Nysa, to naprawdę duże miasto, a zdobył ponad 9% głosów. Najmniej ze wszystkich.

  3. Pafnucy kościelni pseudointeligienci tacy jak ty mogą pocałować mnie w cztery litery. Nikt prostaku nie każe ci odpowiadać na moje oświadczenia a mój idol jeszcze nie złożył broni . Posłanka ciemnogrodu też za pierwszym razem nie została wybrana .

Możliwość komentowania została wyłączona.