Finał #nieIDEALNI

1 marca w Szkole Podstawowej w Horyńcu-Zdroju odbył się finał projektu #nieIDEALNI.

Od 9 rano w klasach dla uczniów odbywały się warsztaty z psychologami i pedagogami, których tematem było kształtowanie pozytywnej samooceny wśród młodzieży. Kolejnym etapem był event na hali sportowej. Od godziny 11 do 15 ponad 300 uczestników z całego powiatu mogło wysłuchać 10 prelegentów, osób, które odniosły w swoim życiu sukces i mogły zainspirować młodzież do uwierzenia w swoje siły. Podczas prelekcji w specjalnej Strefie Inspiracji każdy uczestnik mógł porozmawiać z prelegentami, którzy byli wręcz oblegani przez młodych ludzi.

Wśród zaproszonych gości byli: Arkadiusz Nepelski, Joanna Roczniak, Kamil Kondziołka i Agnieszka Biały, Rafał Maciuła, Przemysław Górecki, Magdalena Skawińska, ks. Witek Bednarz, Michał Kurek, Przemysław Zaremba, Jagoda Łokczewska.

Trzymajmy kciuki za organizatorów, ponieważ cały projekt bierze udział w ogólnopolskiej olimpiadzie projektów społecznych na platformie Zwolnieni z Teorii. Sądząc po zainteresowaniu i wspaniałej organizacji można śmiało powiedzieć, że Mateusz Skibicki, Bartosz Szpond i Jakub Weber odnieśli wspaniały sukces, z którego mogą być dumni. Jako mieszkańcy Horyńca-Zdroju również powinniśmy się cieszyć, że nasi młodzi mieszkańcy realizują tak wspaniałe inicjatywy.

Obejrzyjcie video relację z piątkowego eventu, przygotowaną przez Krystiana Kłysewicza ze Stowarzyszenia Przystanek Horyniec: