Cały czas zbierane są dary dla uchodźców!

Tak wyglądał wczoraj nasz punkt zbiórki w Świetlicy Wiejskiej, Wasza pomoc jest nieoceniona. Część z tego co uzbieraliśmy wywieziono wczoraj do Lubyczy Królewskiej, gdzie są większe braki niż w Budomierzu. Przygotowujemy kolejne transporty. Nasza prośba jest następująca. Jeśli macie w domach termosy to bardzo o nie prosimy, potrzeba również CIEPŁYCH skarpet wszelkich rozmiarów, małe koce dla dzieci, folie termiczne, bandaże, opaski uciskowe, kremy na odparzenia dla dzieci, oraz wszystko to, co przynosiliście do tej pory – czyli żywność, słodycze, środki higieny, koce i śpiwory.
Szykujemy się również na nasz dyżur na granicy w Budomierzu, dlatego możecie dzisiaj przynosić produkty na kanapki: masło, konserwy, pasztety, wędlinę pakowaną hermetycznie.
Jeśli znacie kogoś – również za granicą – kto chciałby pomóc finansowo, to możecie wpłacać środki na konto stowarzyszenia Przystanek Horyniec, pierwsze przelewy z zagranicy już do nas idą. Za zgromadzone środki pieniężne zakupimy potrzebne artykuły pomocowe lub wesprzemy zakupionymi artykułami lokalnych przedsiębiorców, którzy wzięli na siebie ciężar zakwaterowania i wyżywienia ludzi którzy uciekają.
Numer konta do przelewów międzynarodowych (przelewając z Polski wystarczy wpisać tylko cyferki):
PL 53 9101 1039 2002 2502 3183 0001 POLUPLPR