40 lat horynieckiego klubu piłkarskiego KS ZDRÓJ Horyniec-Zdrój

W niedzielę odbyło się Święto Sportu w Horyńcu-Zdroju, okazją do zorganizowania tej imprezy było 40 lecie Klubu Sportowego ZDRÓJ Horyniec-Zdrój. Uhonorowani zostali wszyscy ważni działacze i zawodnicy klubu, którzy przyczynili się do rozwoju futbolu w Horyńcu. Nagrody i odznaczenia wręczane były przez Mieczysława Golbę – Prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu, Wójta Gminy Horyniec-Zdrój Roberta Serkisa i prezesa KS ZDRÓJ Horyniec-Zdrój Pawła Maksymca. Szczególną okazją było też 25 lecie największego sukcesu horynieckiej piłki w turnieju „Piłkarska Kadra Czeka”.

Dzięki panu Stanisławowi Zagrobelnemu Nadleśniczemu Nadleśnictwa Oleszyce klub dostał w prezencie komplet jubileuszowych strojów (fot). Tego dnia rozegrany został także mecz, niestety ZDRÓJ przegrał 1:2 z Gwiazdą Wielkie Oczy.

 

Zobaczcie obszerną fotogalerię z tego wydarzenia od ziemialubaczowska.pl – 

11 odpowiedzi na “40 lat horynieckiego klubu piłkarskiego KS ZDRÓJ Horyniec-Zdrój”

 1. Ha……………ha wielki show wyborczy z posłem , który nic nie zrobił dla LKS Horyniec ! Po co ten pajac przyjechał do Horyńca ? Ludzie ten cały cyrk na stadionie to jakieś jaja w klubie , który przez lata nic nie osiągnął z wyjątkiem jego działaczy ! Oczywiście nie zabrakło zasłużonych kandydatów do sejmu i ubiegłorocznej liderki sportu . Naprawdę nie macie na co wydawać pieniędzy podatników ???

 2. Weteran Twoje wiedza jest na poziomie dziecka ze szkoły podstawowej, to nie poseł tylko senator, a po za tym to najważniejsza postać w piłce nożnej na podkarpaciu, jest prezesem ZPN i prezesem OZPN, tkwij dalej w swojej niewiedzy, potrafisz tylko krytykować, chwała chłopakom za to że ożywili ten klub po latach gdzie wszystko niszczało, w końcu zaczęło się tam coś dziać, i nie chodzi tu o wyniki a o krzewienie kultury fizycznej, spotkania z rówieśnikami, wspólne spędzanie czasie i tak dalej. Cyrk to ty robisz na tej stronie zaspokajając swoje chore fantazje o tym że twój głos się gdzieś liczy. Zamilcz na zawsze.

  1. Co ta najważniejsza postać zrobiła dla horynieckiej piłki ? U nas się przyjęło że najważniejsi są działacze. Coś tam słyszałem jaki burdel był w tym klubie jak pewien działacz zdefraudował pieniądze na działalność sportową ! Wzorem Korei Północnej cieszycie się bezwartościowymi blaszkami ! Wynik meczu w dniu jubileuszu jest odzwierciedleniem stanu sportu w Horyńcu ! Nadleśniczy Oleszyc kupuje stroje zawodnikom i wy macie powód do samozadowolenia i świętowania . Pytam się co świętujecie i to tuż przed wyborami ?

   1. A Ty się szczycisz jakąś wojskową blaszką i mianem weterana? A co Ty zrobiłeś dla horynieckiej społeczności? A co zrobiłeś dla Polski? Niewiele. Tylko żerowałeś na podatnikach i zarabiałeś jako najemnik.

    1. Uważaj z tym najemnikiem bo Cię pozwie do sądu 🙂 wszak głosił to wielokrotnie. Mazguła na bramie więziennej już czeka na Ciebie.

     1. Definicja najemnika z Wikipedii: (podkreślenia są moje): Wojsko najemne (także: najemnicy, żołnierze najemni, kondotierzy, żołnierze fortuny) – FORMACJA WOJSKOWA SKŁADAJĄCA SIĘ Z OCHOTNIKÓW WALCZĄCYCH ZA PIENIĄDZE, najczęściej w służbie obcego wojska dla danego państwa, miasta, władcy lub jakiejś organizacji, a nawet osoby prywatnej. Wojska te można wynająć do walki w praktycznie dowolnej sprawie, ponieważ te formacje nie kierują się idealizmem. W tym kontekście najemnicy to ludzie, dla których wojna jest zawodem, z którego czerpią środki do życia (żołd) i wzbogacenia się (łup). Ważną rzeczą jest, aby daną formację określić mianem najemników, ZASADA DOBROWOLNOŚCI SŁUŻBY I POBIERANIA ŻOŁDU przez żołnierzy służących w takich oddziałach. Uważam, że te warunki zostały spełnione: pojechał tam dobrowolnie i pobierał żołd.

   2. burdel był i choćby to trzeba świętować że wyprowadzili to młodzi na prostą i własnymi rękami odświeżyli ten stadion co widać na pierwszy rzut oka, byłem na meczach jesienią ub. r. i w tym roku i różnica w wyglądzie całego otoczenia jest kolosalna. Odznaczenia niech mają, trzeba mobilizować ludzi do działania w tych trudnych czasach, a za stan sportu w horyńcu winna jest też szkoła i nauczyciele WF a nie działacze, to nauczyciele muszą zaszczepić w młodych ducha sportu a potem mogą oni to kontynuować w klubach, ale nasi nauczyciele są jacy są …

    1. a rodzice nic tylko laurki wypisywać za to, jak mobilizują swoje pociechy do pracy i pomagają gronu nauczycielskiemu swoimi ambicjami, ale to chyba nic nowego, rodzice bowiem najlepiej widzą, czego potrzeba ich dzieciom, a nauczyciele i różni działacze to czasami tylko przeszkadzają po prostu, ale to chyba zawsze tak było, że młodzież mamy zdolną tylko otumanią tymi programami nauczania

 3. a ktoś z Lubaczowa był i z sąsiednich klubów i jedno chyba może cieszyć, że rośnie nam nowe pokolenie wychowane na działalności naszego klubu i oprócz takich tam kilku panów na stanowiskach to były też dzieci i dać takim piłkę niech pograją to można na chwilkę zapomnieć, że może jest jeszcze coś ważniejszego

 4. i tak ogólnie to można tu sobie popytać o to i owo i czasem niechcący zahaczyć o swoje tematy, które przy niemal każdej okazji wyłażą i teraz znowu przy okazji piwka z okazji gali sportu to myśmy doszli do tego, że taki piłkarz to tak w sumie to jak najemnik taki w tej współczesnej kulturze fizycznej piłki nożnej i na dodatek jeszcze chyba doszliśmy do tego , że wygląda na , że to całe najemnictwo to już się zaczyna w szkole pod kierunkiem nauczycieli i rodziców i tu aż strach nawet dalej mówić dokąd to jeszcze dojdziemy z tymi kolorowymi sztandarami w szkołach i z tym politycznym zadęciem przy niemal każdej okazji i jak długo tu żyję to starosty to jeszcze nie mieliśmy na gminnej gali sportu i tak czasem człowiek coś powie i nawet nie zauważy, że komuś błotnik się telepie i tak w sumie to nic nie słychać, że władzy się błotnik telepie, a władza jedzie z tym telepiącym się błotnikiem i mówi do nas, że to nam się błotnik telepie, a z przodu, czy z tyłu się nam telepie niech nam władza powie, bo my nie rozróżniamy strony prawej od lewej i jedno co wiemy, że przód mamy na przodzie, a tył jak zawsze z tyłu mamy i jeszcze co mogę uzupełnić to o pion mogę tu uzupełnić, że górę to my mamy na karku, a dół to zwykle tam gdzie są nogi i ogólnie dyskusja z władzą sprowadza się do tego, że władza znowu nam order przypnie i nam tę nawiązkę kwiatów dołączy, żeby nam się zwróciło za posuchę i inne klęski żywiołowe

Możliwość komentowania została wyłączona.