Rusza kampania wyborcza 2018

Podczas okresu promocyjnego, szczególnie dwa tygodnie przed wyborami, kandydaci do różnych funkcji będą szukać możliwości reklamy. Coraz popularniejsze są internetowe promocje, stąd takie strony jak horyniec.info są naturalnym kierunkiem dla osób chcących zaistnieć. Zgodnie z regulaminem strony:

W przypadku wyborów – ogłoszenia i reklamy wyborcze będą selekcjonowane. Głównym czynnikiem selekcji będzie też jakość materiałów. Jeżeli komuś nie chce się zrobić porządnego materiału promocyjnego, to nie powinien nawet szukać miejsca na reklamę. Wszelkie ogłoszenia i reklamy oceniane będą do publikacji pod kątem ESTETYKI. Jeszcze raz tu zaznaczę, jeżeli ktoś nie chce robić porządnej promocji, niech sobie odpuści, szkoda czasu i pieniędzy. Tutaj też ważny jest czynnik społeczny, ludzie, którzy nigdy nic dla społeczeństwa nie zrobili, od społeczeństwa (ode mnie jako administratora też) nic nie dostaną.

Strona ma charakter społeczny i przestawia głównie pożyteczne informacje, dlatego też nie ma na niej żadnych wypadków i innych śmieciowych informacji żerujących na emocjach i ludzkich tragediach. Dlatego też promować będzie głównie ludzi z jakimś dorobkiem społecznym i prezentującymi sobą jakiś poziom kulturalny.

Niedługo więcej informacji.