Artfestiwal w Horyńcu będzie miał siedzibę w starym Zajeździe u Flisa!

W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem i oczekiwaniami ze strony odwiedzających Artfestiwal, w tegorocznej, trzeciej już edycji 👈👏🤩, zdecydowaliśmy się uczynić kolejny krok naprzód i stworzyć miejsce (za wyjątkiem Amfiteatru) do spotkań i rozmów wokół literatury, filmu, teatru i sztuki w jednym punkcie, które nazwaliśmy: „LETNISKO. W drodze do Radruża”.

Jest to dawny, owiany najlepszą sławą w Horyńcu-Zdroju, „Zajazd u Flisa”, który cieszył się ogromną popularnością za czasów swojej świetności.

W tym roku, zamierzamy zgromadzić tu WSZYSTKICH tych, którzy kochają dobrą książkę, muzykę, jedzenie i odpoczynek.

Już wkrótce oficjalna odsłona LETNISKA, a tymczasem pragniemy podzielić się efektami pracy, którą wykonujemy od świtu do nocy, aby Artfestiwal 2019 był zapamiętany na długo jako miejsce, w którym warto BYĆ!

Dziękujemy firmie LUXOR z Jarosławia za świeżość naszych pokoi oraz nienaganną czystość naszej kuchni, która wkrótce wydawać będzie najlepsze dania w okolicy 🤗‼️

Przypominamy, iż tegoroczny Artfestiwl potrwa od 6 lipca do 18 sierpnia. Przygotowaliśmy dla Państwa fantastyczny program, który udostępnimy w tym tygodniu! szukajcie informacji na fb festiwalu: facebook.com/artystycznyzdroj/