horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Ogłoszenie ze sztabu komitetu Roberta Serkisa

Komitet Wyborczy Roberta Serkisa wydał oświadczenie związane z nieodbyciem się debaty przedwyborczej. A także zapowiada swoje ostatnie spotkanie przedwyborcze, które odbędzie się w piątek 03 grudnia 2010 o godz. 18:00 w GOKu, odbędzie się ono w zamian za planowaną debatę. Gośćmi będą Pan Marszałek Województwa podkarpackiego Mirosław Karapyta, oraz burmistrz Cieszanowa Zdzisław Zadworny. Oto tekst ogłoszenia:

źródło: horyniec-zdroj2010.pl

21 Comments

 1. No no! Będziemy mieli świeżo upieczonego marszałka województwa w piątek w Horyńcu.

 2. I pojawi się burmistrz Cieszanowa – może wreszcie dowiemy się od ‚źródła’ jakie szanse zostały w tej kadencji zmarnowane. Nie mogę się doczekać – mam nadzieję że odbędzie się to na sali widowiskowej – przy pełnym stanie. I oby jak najwięcej ‚niedowiarków’ i niezdecydowanych przybyło i posłuchało co mają do powiedzenia mądrzy ludzie…

 3. No to może na spotkaniu powinien pojawić się, mający nadzieję na reelekcję Urban? Ma okazję powitać w Horyńcu nowomianowanego marszałka województwa!!! To sie potem będzie liczyć!!! Ale nie mam złudzeń, nasz wójt kolejny raz okaże się ignorantem. Jestem tego pewien!

 4. W Horyńcu nie słuchają mądrych ludzi! Wolą słuchać bajek o kłodach rzucanych pod nogi.

 5. buahahaha

 6. będe na pewno uczestniczyć w tym spotkaniu 😀 😀 😀

 7. przyjdę chociażby żeby posłuchać Pana Zadwornego-i innych też zachęcam-myślę że będzie miał dużo do powiedzenia:)

 8. Ktoś kto pracuje w Cieszanowie to na pewno jest ciekawy co Zadworny tutaj powie 😉

 9. nie wiem-jakoś bliżej mi do Cieszanowa niż do Horyńca-może powinnam się wstydzić ale ludzie tam jacyś inni:)

 10. Tylko widac jak PSL za wszelką cene chce dojśc ponownie do wladzy w Horyńcu dlatego pan Karapyta przyjezdza ponownie poprzeć kandydata swej partii.i niech mi ktos powieże pan S nie nalezy do tej partii ,jedynie moze jeszcze legitymacji nie zdążyli mu wyrobić.

 11. @ Obserwator.

  Dlaczego z taką namolnością próbujesz wywołać negatywne emocje u internautów posługując się nieprawdziwymi informacjami lub wręcz kłamstwem. Zrozumiem Cię jeśli to wynika z nieznajomości ustawy samorządowej, no bo chyba nie ze złej woli ;).

  Po pierwsze: Rada Gminy (czyli już wybrani radni) rządzi uchwalając uchwały, które wójt musi (!!!) realizować. W radzie gminy jest tylko jeden radny z listy PSL, więc już kłamiesz na samym początku.

  Po drugie: To że ktoś znaczący i decydujący o wielu ważnych dla Horyńca sprawach (nie zaprzeczysz?) chce wesprzeć i zagwarantować współpracę to chyba dobrze świadczy o tym kogo chce poprzeć! Nie stresuj się tak, tylko pomyśl kto chciałby wesprzeć swoim wizerunkiem Twojego kandydata i go zaproś.

  Po trzecie: Jaką krzywdę wyrządził Ci ten PSL że ciągle z tym PSL przymulasz? Wydaje mi się że na dzień dzisiejszy to jedyna licząca się partia polityczna która ma jakiś program dla takich małych miejscowości jak Horyniec.

  Po czwarte: Jaka realnie licząca się i decydująca siła polityczna lub gospodarcza według Ciebie wesprze lub wspiera Twojego Kandydata?

  A po czwarte….Po czwarte nie chce mi się już pisać bo szkoda czasu na pisanie o sprawach oczywistych dla każdego średnio wykształconego i orientującego się co nieco w świecie człowieka.

 12. miejscowo-zamiejscowy

  1 grudnia 2010 at 13:02

  Proszę zmienić nazwę tytułową strony na KWW „Horyniec-Zdrój 2010”, żygam już tymi wyborami, czy naprawdę nie masz do opisania czegokolwiek innego, np: zamieść zdjęcia Horyńca po opadach śniegu, zdecydowanie bardziej mnie to interesuje niż ta kiełbasa wyborcza i to że debata sie nie odbędzie, to było wiadome od początku. Piszesz jak Ci zagrają a to chyba nie o to chodzi, no chyba że jesteś w komitecie Pana Serkisa to zaznacz to że ta strona ma na celu jak najlepsze pokazanie jednego z kandydatów. Bacznie się będe temu przyglądał. Zapomniałeś napisać o tym że zima znów zaskoczyła drogowców i przez wójta znów sa nieodśnieżone drogi itp :]

 13. Hehe, miotasz się Kolego!

 14. miejscowo-zamiejscowy po co tu wogóle zaglądasz ?! nikt Cie nie zmusza do odwiedzin tej strony .. może zaglądnij na pogodynke i sprawdź czy aby jutro na pewno śnieg nie będzie padał ..

  a co do pana Karapyty to przyjedzie zapewne podziękować za oddane na niego głosy a nie siać propagande jak obserwator

  pozdrawiam słonecznie 🙂

 15. no właśnie wszędzie dookoła lód-kochana zima znowu zawitała do Horyńca ehhh

 16. miejscowo-zamiejscowy: z tego co pamiętam, chyba nie ma Cię teraz w Horyńcu, ale dla nas tutaj mieszkających news, że spadł śnieg może być nieco śmieszny, to jak informowanie, że właśnie spadł deszcz wczoraj… w całej Polsce śnieg i mróz, u nas też 🙂

  Co do debaty, to niepowetowana strata, że się nie odbyła, można było za jednym zamachem wszystkie plotki rozwiać, a tak nadal tkwimy w domysłach…

  Czy jestem w sztabie Roberta Serkisa?

  Jeszcze raz to zaznaczę, tego dnia, gdy miałem zamiar się kontaktować ze sztabami kandydatów, co wcześniej napisałem w artykule na stronie, skontaktował się ze mną wójt przy okazji pewnego incydentu i nasz kontakt się urwał na stałe na jego życzenie. Miałem taki zamysł, by stronę całkowicie przemienić na czas wyborów, by każdy chętny mógł wysłać swoja ulotkę, czy jakiś program, odezwę. Ale zrezygnowałem z tego, by chodzić po ludziach, po co kogoś na siłę uszczęśliwiać? I postanowiłem przyjąć postawę: zależy ci? przyślesz mi a ja z radością opublikuje 🙂 niektórzy pytali za ile, a ja prosto z mostu: za free 🙂 Ludzie Roberta Serkisa długo się ze mną nie kontaktowali, aż widząc, że się rozkręcam, parę razy coś tam mi wrzucili, czy zwrócili uwagę, że coś się na stronie ich komitetu ukarze i tak kontakt się nieco rozkręcił, ale kurcze o tym, że debaty nie będzie, to się dowiedziałem pół dnia później niż wielu innych. Jednak nie mam najświeższych newsów 😉
  Dlaczego jest tyle o Robercie Serkisie na stronie? Bo konkurencyjny sztab w ogóle nie ma nawet miejsca w sieci, by coś umieścić, nie kontaktują się z nikim, wygląda na to, że spotkania z wyborcami przed wyborami w Horyńcu nie będzie, albo jutro się dowiemy ze słupa parę godzin przed. I co tutaj pisać o ruchach sztabu obecnego wójta? Czasem docierają do mnie głosy, że na jakiejś wiosce było spotkanie z wójtem… ale co tam było?

  Niestety, pisze się o tych, co tego chcą.

  A dlaczego tylko o polityce? Odpowiedź jest prosta, są wybory i to bardzo ważne dla przyszłości gminy. Gdyby nie polityka, to może jeden, czy dwa newsy na tydzień by się na stronie pojawiły… bo o czym pisać w Horyńcu??? Faktycznie chyba zrobiłbym zdjęcia zaśnieżonemu Horyńcowi 😉 Ale wybory miną i gorączka wyborcza i … nawet zdjęć nie będę mógł opublikować, jeszcze kilka dni i po wyborach! I znów w Horyńcu nie będzie się nic dziać 🙂 będę pisał o bajce i dymiącym kominie, o bałaganie plakatowym po wyborach – ciekawe czy sztaby je usuną? Stare zdjęcia Horyńca, skargi i pochwały kuracjuszy… coś się znajdzie, ale teraz to przepadnie w fetorze wyborczym…

 17. co sie pan tak produkuje

 18. a coś taka ciekawa osiemnastko??

 19. Bo ja jestem świadomy politycznie i politycznych procesów, to jestem w stanie się produkować 🙂 na dodatek nie jestem emocjonalnie związany z żadnym kandydatem, z żadnym nie mam żadnych interesów… cóż za swoboda 🙂 Nie mam się czym denerwować 🙂

 20. Widzę że redaktor strony jest bardzo stronniczy a powinien obiektywny i apolityczny szkoda.

 21. przygadał kocioł garnkowi, hehe

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑