horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Dementi od Edwarda Rogali

Poniżej list od Pana Edwarda Rogali dotyczący domniemanych plotek o powrocie do gminy w razie wyboru Roberta Serkisa na wójta gminy Horyniec.

Pragnę zdementować krążące po Horyńcu-Zdroju i nie tylko, plotki o moim powrocie do zarządzania Gminą Horyniec-Zdrój – jako „Zastępca Wójta Gminy”   w przypadku wygranej  w niedzielnej II turze przez p. Roberta Serkisa. Nie wiem komu zależy na tym aby zasiać w państwa umysłach obawy, a może i strach przed moim przyjściem do Urzędu, a równocześnie dopuszczeniem do zarządzania naszą gminą  p. Roberta. Być może chodzi o odwrócenie uwagi od innych spraw i osób? Przytoczę starą grecką maksymę „Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki”, której przestrzegam po doświadczeniu w 2006 r. Właśnie w roku 2002 wsłuchałem się w głosy, wydawało mi się wówczas przyjazne,  decydując się drugi raz wrócić do gminy. Dzisiaj z perspektywy czasu przyznaję, że nie powinienem tego robić. Bogatszy  o te doświadczenia zapewniam jeszcze raz, „że ani nie zamierzałem, ani gdyby mi ktoś to oferował nie zdecyduję się w jakikolwiek sposób wrócić do pracy  w Urzędzie Gminy Horyniec-Zdrój”.

Zatroskanych współmieszkańców mojej gminy szczerze zapewniam, że więcej mnie w Urzędzie Gminy nie spotkacie, chyba że jako interesanta. Powtarzam jeszcze raz, o takiej opcji, że będę zastępcą u p. Serkisa nie myślałem, nie zamierzałem oraz nikt mi nie proponował. Proszę zatem spokojnie spać, bez żadnych obaw iż nadal będę miał wpływ na sprawy naszej gminy, a p. Serkisa nie podejrzewać  o to, że bez mojej osoby czy podpowiedzi, nie potrafi normalnie funkcjonować, ponieważ o ile go znam, jest to człowiek o silnej osobowości, samodzielny i dobrze przygotowany do wypełniania obowiązków, o które się stara w obecnych wyborach na Wójta Gminy Horyniec-Zdrój.

Z wyrazami szacunku dla państwa

Edward Rogala

19 Comments

 1. na to czekaliśmy 🙂

 2. Od początku przecież widać że Robert jest otoczony młodymi ludzmi, którzy chcieliby coś zrobić w Horyńcu, a że ma poparcie ze strony „starych wyjadaczy „, którzy mają też kontakty i znajomości to chyba nic złego-sprostowanie Pana Rogali utwierdziło mnie w przekonaniu na kogo zagłosuję…

 3. nato – kogo masz na mysli pisząc „na to czekaliśmy”? Czy nie powinieneś raczej napisać:”na to czekałem”? Coś wiele osób na forum uzurpuje sobie przywilej wypowiadania się w imieniu wielu osób, a nawet wszystkich. Ja czekam na to, by nato zaczął pisać w liczbie pojedyńczej.

 4. Uff To dobrze. Już wiem kogo poprę.

 5. polak – ja i mój szwagier ;P bez nerwacji

 6. a no to dalej nic nie bedzie zrobione heh

 7. osiemnsatka – przedni skecz 😀

 8. Co do tego nie byłbym pewien bo dzieki komu kandydat dostał prace w urzedzie a potem teke wice a po przegranych wyborach prace od reki w Lubaczowie tylko slepy tego nie zauważy.

 9. inni latami szukaja pracy a tu gość skacze ze stołka na stolek i to na pewno bez poparcia ???

 10. Autorytet ze źródełka

  30 listopada 2010 at 11:06

  Szlag Cię trafia bo z twoimi kompetencjami to musisz bez przerwy brudne d… lizać i tak nic z tego 😀

 11. nie musze bo taka emeryture ja ja mam to malo kto tu zarabia

 12. @ obserwator – Z całą pewnością E. Rogala ma większe kompetencje do zajmowanych przez siebie stanowisk, aniżeli trolle wypisujący tutaj swoje żale, o tzw. układach.

 13. to po co ten list , stare powiedzenie mówi – winni się tłumaczą-

 14. siwy z rudy… haha

 15. @obserwator. Kiedyś we Lwowie najlepszym hasłem złodzieji-doliniarzy było ŁAPAJ ZŁODZIEJA dla odwrócenia uwagi np. pasażerów autobusu. Twoje komentarze wpisują się w tą retorykę.

 16. Coś w tym prawdy jest

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑