horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Mamy Jednego Radnego w Powiecie!!!

Wszystko wskazuje na to, że mamy Radnego Powiatowego, jest nim oczywiście dr Marek Wiśniewski!!

Jeden rodzynek z gminy Horyniec w Radzie powiatu to bardzo dużo, zwłaszcza, że Pan Marek ma jasny cel działania i zapał do pracy. Na pewno teraz na Horyniec padnie więcej światła z powiatu!

15 Comments

 1. Gratulacje dla Pana Marka!! Miejmy nadzieję że będziemy mieć wójta który będzie się z nim porozumiewał bezproblemowo:P

 2. Panie Marku, muszę przyznać, że kamień spadł mi z serca, nawet głos na kandydata na wójta nie wydawał mi się tak ważny dla gminy Horyniec jak właśnie radny!

 3. Gratulację Panie Marku!!

 4. Nie piszcie mu ‚per pan’ bo to przecież doktor i tak bardzo się z tym odnosi że powinien mieć to wytatuowane na czole.
  Nie zmienia to jednak faktu, że należą się gratulacje 😀

 5. Uważam, że ktoś, kto zna swoją wartość, ma swoje osiągnięcia, jest warty dostąpienia władzy, tytuł naukowy tylko podkreśla jeszcze tę wartość, dlatego też na przykład nasz wójt mi się NIE podoba, on nie zna swojej wartości, zniża się do poziomu…

 6. Niezły pomysł z tą sondą 🙂

 7. a co zazdrościsz Panu markowi tytułu?? nie tytuł świadczy o człowieku a jego dokonania… ile ty publikacji napisałeś? byłeś w telewizji promując nasz region??

 8. Spoko rockman – nie mówię że nie ma osiągnięć w i ogóle – sam uważam go za mądrego człowieka ale bez przesady. A jeśli chodzi o publikacje to wieeele napisałem na wielu forach i w necie, w telewizji też byłem tylko że daleko w tyle i do mikrofonu się nie dopchałem 😛

 9. Gratulacje dla Pana Marka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 10. a to przepraszam-chyle czoło:) ja w telewizji też byłem na tylach – może w tym samym czasie co ty??

 11. MAM 18 LAT pierwszy raz glosowałam w tym roku.nie znam sie za bardzo na polityce ale znam sie na ludziach i może nawet jestem doroślejsza niż wiele starszych osób.Chce napisac że nikt nie zauwazył że kandydat pan Serkis był przewodniczącym starego wójta pana Rogali który jak kazdy pamięta nic nie zrobił dla horynca i okolicznych wiosek.Pan Serkis jako przewodniczacy powinien wtedy reagowac! twierdzi i obiecuje że pomoze miasteczku horyniec i okolicznym wioskom że chce i zawsze o tym marzył to dlaczego nie pouczał Pana Rogali żeby w koncu zaczął pomagać ludziom?!w koncu był przewodniczacym a wiec kims waznym i jego decyzje i racje tez sie dla starego wójta liczyły.no ale jak widac nie interesuje go pomoc ludziom czy wygląd horynca i wiosek!gdy weszłam pierwszy raz do gminy na kazdych drzwiach nazwisko serkis!gdy kandydat na wójta Pan Serkis zostanie nim to nire mamy na co liczyc że nam pomoże no w sumie pomoze ale swojej rodzinie i gdzie jeszcze ich nazwisko sie ukarze?!!!pan serkis pełno obiecuje a pan urban w sumie nic bo i tak duzo moim zdaniem zrobil i stara sie nadal robic to widac.nie znam go osobiscie ale ufam i czuje że on zrobi dla naszej gminy wiele.moze na spotkaniach przed glosowaniami nie obiecywal duzo ludziom tak jak pan serkis ale to raczej dobrze o nim znaczy bo po co ma cos obiecywac lepiej dzialac.popatrzcie tez na to ile zrobil dla horynca i okolic.na spotkaniach zauwazylam że zelezy mu na naszych wiskach i pisze to od serca wiec wiem że możemy i bedziemy mogli liczyc na pana urbana.przytocze fragment napisany wyżej przez wiolete „Za niedługo w gminie to będzie klan rodziny W….. jeśli obecny wójt będzie zwycięzcą i co wtedy bedziecie mówić? zawsze jest tak że jeśli sie ma znajomości to lepiej jest o posade… kiedyś klan S… a w przyszłości kto inny… tego nie zmieni nikt…”.i czy tylko ja tak uwazam?watpie. bylam juz kilka razy w gminie i zawsze slysze jak ludzie jak sie smieja że z każdej str serkis!bez urazy. naprawdę prosze choć jestem mloda troche znam sie na tych sprawach sprawach gminy głosujcie z mysla o tym co ja napisałam!
  moze nie powinnam pisac tego na tych str ale zalezy mi żeby Ryszard urban nadal pełnił swoja kadencje bo robił to dobrze.

 12. Słabo oceniasz inteligencję wyborców. Tekst powyżej to tania prowokacja i stara śpiewka (już zużyta) obliczona na najniższe instynkty ludzkie. Na te prostackie teksty już się chyba nikt nie nabierze (przynajmniej nikt rozsądny). Po co się tak produkować przecież każdy zna już te teksty na pamięć. Pomogę Ci tylko krócej:
  1. „Jak nie zagłosujecie przeciwko S to gminę opanuje rodzina S
  2. Jak zagłosujecie na S to będzie rządził R E
  3. Jak zagłosujecie na S to wróci Ż
  Przyznam że nowum jest podszywanie się pod 18-latkę. Jeśli to wszystko na co Cię stać to słabiutkooo! Może przynajmniej jakiś jeden konkretny zarzut?

 13. na prawdę mam 18 lat no ale ok… czy słabo oceniam inteligencje wyborców?szczerze tak-uzasadnienie zostawie dla siebie…

 14. No to trzeba było tak od razu 🙂

 15. Oj osiemnastko pojechałaś po bandzie. Jeśli masz te osiemnaście lat to za czym tak chodziłaś do gminy kiedy miałaś te 14-18 lat? I co Cię tak interesowało w poprzedniej kadencji pana ER kiedy miałaś 10-14 lat? Podszywasz się i to perfidnie. Jeśli masz te osiemnaście lat to muszę przyznać że komitet wyborczy Urbana zrobił Ci niezłe pranie mózgu – hehe 😀
  Jeśli mowimy już o nazwiskach w gminie – to widzisz, Urban nie zatrudnia Urbanów – ale gdybyś się troszkę zainteresowała sprawą przyjęć w jego kadencji to troszkę szerzej zobaczyłabyś powiązania z jego osobą i to tak duże że aż rarzące… może nie jest to rodzina ale znajomości, układy, i powiązania finansowe widać jak na dłoni. Nie chcę tutaj pisać kto, co i jak bo autor strony by to musiał skasować a mnie Urban pozwałby do sądu – ale ludzie – myślcie trzeźwo!!!
  Osiemnastko jeśli jesteś już pełnoletnia – to jeśli myślisz emocjami to szkoda było Cię wysyłać do urny… Może powinni podnieść wiek głosujących aby bardziej rozwinięci i zorientowani głosowali?
  A jeśli chcesz aby RU pełnił swoją kadencję dobrze to lepiej weź łopatę i idż kopać rowy, układać chodniki, wylewać asfalt ze swoich środków, budować park i układac rury pod gaz – on przypisze te osiągnięcia sobie i w następnych wyborach znowu będzie się chwalić czego to on nie zrobił. Zacznij rozmawiać ze starszymi osobami, jedź gdzieś poza Horyniec zobaczyć jak robią to inni – porozmawiaj z nimi i nie rób podniety z nazwisk(w każdej gminie tak jest, było i będzie – i kadencja RU nie odbiegała od ustalonych norm)… Przepraszam że tak ‚młodą’ osobę musiałem tak twardo sprowadzić na ziemię. Mnie już kiedyś sprowadzono więc kolej na Ciebie…

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑