horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Alfabet Wiśniewskiego – głosujmy do Rady Powiatu

M – mam dla Was czas
A – apeluję o liczny udział w wyborach
R – razem mamy szanse wygrać
E – efekty zobaczymy niebawem
K – koniec z zastojem Gminy

W – wygrajmy te wybory
I – integracja – JEDEN DLA WSZYSTKICH
Ś – świadectwo IPN do wglądu – czysty :)
N – nie rozbijajmy głosów
I – Inspiracje – równajmy do najlepszych
E – ekologia – to się opłaca
W – wiedza i doświadczenie
S – silna osobowość
K – konsekwentny i skuteczny
I – interes mamy wspólny

Marek Wiśniewski to bardzo ciekawy kandydat, pod względem promocji siebie jako kandydata do Rady Powiatu, przypomnę, że w zeszłej kadencji nie mieliśmy radnego w powiecie, i szuka różnorodnych sposobów, by znaleźć poparcie, nie tylko jeździł po różnych miejscach i szukał poparcia w rozmowach z ludźmi, akcja plakatowa, ale i założył konto na Naszej Klasie, gdzie jego liczba znajomych z Horyńca i okolic jest bliska 400! Jego film o okolicach Horyńca w przeciągu kilkunastu dni wyświetlono ponad 500 razy! Sporo można go znaleźć też na stronie horyniec.info. Jest to kandydat, który pod różnymi względami się najbardziej udziela i może mieć największe poparcie w gminie Horyniec. Walczy o jeszcze większe, stawka jest wysoka, Horyniec musi mieć w tej kadencji choć jednego radnego, bez tego głosu możemy zapomnieć choćby o drogach. Albo dyscyplina wyborcza, albo 15 kandydatów z Horyńca rozproszy głosy na tyle skutecznie, że obejdziemy się smakiem i podwozia samochodów rozwalą się na dziurach do Nowin, Radruża, czy Brusna. Ilu wyborcom spodoba się ten kandydat? Zobaczymy w nadchodzących wyborach!

3 Comments

  1. Dziwny ten alfabet, ale popieram literkę N!! – ZDECYDOWANIE.

  2. Nie wiem jak wygląda świadectwo czystości z IPN – prosze zamieścić skan . co do litery „I” to interes ale raczej własny a nie gminy.

  3. Ciekawe jaki można mieć interes własny w Radzie Powiatu, gdzie jest kilkudziesięciu wrogich radnych z innych gmin, którzy chcą dla własnego interesu, czyli swoich stron inwestycji, by być wybranym w następnych wyborach? To nie wójt, który może machloić, radnemu patrzą na ręce inni by wygryźć i osłabić pozycję i wydymać, by jak ostatnio Horyniec nie miał radnego a od nich wchodzi swój.

    To nasz interes by mieć w ogóle jakiegoś radnego.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑