horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Robert Serkis i jego ostatnie spotkanie wyborcze

Materiał komitetu wyborczego Horyniec 2010

6 Comments

  1. tak się przyglądam tej „FORMACJI” i jej struktura przypomina mi STARY BETON W NOWYM PAPIERKU- zaplecze jakie stoi za plecami, to nic innego jak ludzie którzy rządzili u nas chwile temu i efekty były marne!!!

  2. Ja napiszę tak: Lubię tego człowieka. Wydaje się miły, w miarę kompetenty, niekonfliktowy. Dość dobry kandydat. Mam jednak dwa „ale”. 1. czy nie będzie „taki nijaki”? 2. czy układy rodzinne nie będą przeszkadzały (a napewno nie pomogą) w rządzeniu Gminą?

  3. uważam że ludzie zbyt pochopnie oceniają jego powiedzmy układy rodzinne- dla nas społeczności horyńca najważniejsze jest by w końcu zrobić porządek i nieważne czy bedzie to robić sto Serkisów – najważniejsze żeby zrobili -myslę że popełniamy wielki błąd nie dając mu szansy skreślając go na starcie za nazwisko-mimo że nie będę głosować na tego pana to męczy już ta horyniecka zawiść – w innych miejscowościach w urzędach też są klany rodzinne i co? i jest wszystko tak jak ma być. Nie oceniajmy człowieka z zazdrości-dajcie szansę – jest mlody i doświadczony – nie bójcie się zaryzykować-chyba gorzej być już nie może….

  4. do rockmana: daleki jestem od zazdrości czy zawiści. Przeciez napisałem, że lubię Roberta Serkisa i uważam go za dość dobrego kandydata. Zastanawiam sie nawet czy na niego nie zagłosować (muszę wybrać jednego z dwóch, których widzę na tym urzędzie). Moje watpliwości to nie tyle zarzut, co moje głośne myslenie i podzielenie się wątpliwościami. I tyle.

  5. Kandydat pisze ze bezpartyjny , może legitymacji nie ma ale JEGO otacza sam PSL .I czy mogłbym sie dowiedziec co zrobił dla gminy gdy byl wicewójtem bo ja nic nie zauwazyłem moze cos przeoczylem.

  6. ludzie nie dajcie sie omamic to stary beton PZPR tatus stoi za jego plecami i oczywiscie rogala

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑