horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

A jednak Ryszard Urban spotka się z wyborcami!

18 listopada o godzinie 17:00 odbędzie się spotkanie wyborcze Ryszarda Urbana w GOKu w sali w piwnicach. Trzy dni przed ciszą wyborczą będą pełne wrażeń. Niestety nadal nie ma żadnych informacji o spotkaniach Andrzeja Stasickiego, dziś już terminy są zajęte, czyżby promocja tego kandydata skończyła się na plakatach?

Dziś jeszcze o 17:00 spotkanie wyborcze urządza Ryszard Lewientowicz w budynku gimnazjum, a w piątek Robert Serkis w GOKu o godzinie 18:00.

6 Comments

  1. A jednak poleje się krew 😉 A tak na serio co pewnie cały dzień będzie miał sraczkę przed spotkaniem z przeciwnikami bo mam ogromną nadzieję że tacy się na spotkaniu pojawią… Ja będę i kitu sobie wciskać nie dam!

  2. I jak po zebraniu? Polało się?

  3. Będzie relacja, tylko trochę później, muszę napisać…

  4. Oj bolało bolało…..

  5. Jeśli jesteś taki Ciekawy to czemu sam nie przyszedłeś 🙂 Czekam na relację aby napisać szerszy koment do spotkania, Było ciekawie, ckliwie, śmiesznie…

  6. Oj polało się, polało. Parę hektolitrów wody, ze sto tubek wazeliny na to poszło! Umieją niektórzy włazić! A przedstawienie było przednie! Mało co się wójt nie popłakał – biedaczek!
    Tyle tylko że ani słowa nie było o tym co ma być. To był tylko festiwał usprawiedliwiania się. Zenada!

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑