horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju

Fotogaleria z frontu!

Fotogaleria dotycząca postępów w budowie frontu Horynieckiego przejścia podziemnego (o którym już dziś pisałem o post niżej, szukając tego, kto załatwił ten remont) z widokami na zewnątrz i wewnątrz znajduje się pod tym linkiem: FOTOGALERIA PRZEJŚCIA (kliknij TU) – postępy są już znaczne, udało się zrobić schody z kostki i powstaje już zadaszenie. W fotogalerii można też zobaczyć jak radzą sobie kuracjusze bez przejścia!

Tymczasem boisko Orlik 2012 po woli wchodzi w decydującą fazę wykończeń (szperając w dokumentach przetargowych, widnieje data zakończenia 15 października, nieco się wydłuża), zapewne będzie gotowe przed nadchodzącą niedzielą. Oczywiście na otwarcie relacja.

10 Comments

 1. Chodzę tamtędy i czekam na dzień kiedy można będzie wreszcie przejść przez tunel. Fajnie że go robią, choć szkoda że tylko samo wyjście. Ale dobre i to. Ale z tego co widzę to w dalszym ciągu będzie trzeba rower targać po schodach. Poprzednia ekipa zaakceptowała projekt w którym miał być obok schodów podjazd bez schodów. I kicha- nie ma podjazdu! A szkoda! Ciekawe co się stało, że nastąpiła taka zmiana?

 2. zapewne uznali że dla rowerów też będzie winda wiec po co podjazd . . . nie ma to jak ominiecie kilku ważnych detali… bo przecież nikt nie jeździ rowerem do pracy do sanatorium tylko pieszo. . .

 3. Też chciałem napisać, że brak podjazdu jest karygodny. Kto dzisiaj tak buduje? A o poręczach chociaz pomysleli?

 4. no właśnie

 5. Fotogaleria przejścia! Gratulacje dla autora zdjęć! Przejaja!

 6. Grzegorz

  18 listopada 2010 at 20:21

  Dla Horyńczan, którzy mieszkają za granicą, czy w innych miastach taka fotogaleria to coś mniej jajowatego, a bardziej Ciekawego 😉

 7. Chyba Twój artykuł podziałał, na stronie urzędu gminy są już informacje na temat wszystkich projektów realizowanych z udziałem środków zewnętrznych

 8. Dziekujemy gminie Lubaczów że o nas nie zapomnieli-gdyby nie oni nie mielibyśmy nic-przynajmniej nasz wójt może spać spokojnie po nocach że coś się dzieje pod koniec kadencji i bedzie sie miał czym pochwalić wyborcom:)

 9. A wracając do podjazdu w tunelu, to nie rozumiem jak można ścieżkę rowerową, której częścią jest ten tunel, zrobić bez podjazdu dla rowerów właśnie. Toż to piramidalna głupota!!! I ciekaw jestem kto odpowiada za taki idiotyczny projekt.

 10. To będzie ścieżka rowerowa dla aktywnych ( z przeszkodami)

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑