horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Lewientowicz nie odpuszcza!

Ryszard Lewientowicz ustalił już termin swojego spotkania wyborczego w Horyńcu, odbędzie się ono w środę 17 listopada o godzinie 17:00 w gimnazjum (GOK jest niedostępny w tym terminie).

W sobotę Ryszard Lewientowicz udał się do Przemyśla, tam odbyła się konwencja wyborcza Platformy Obywatelskiej, gdzie miał zaszczyt poznać osobiście przewodniczącego Parlamentu Europejskiego Jerzego Buzka, oraz bardzo ważną osobistość, jaką jest Elżbieta Bieńkowska, Minister Rozwoju Regionalnego, kompetencje resortu skupiają się też na bardzo ważnym dla Horyńca punkcie jakim jest rozwój turystyki i dziedzictwa kulturowego oraz infrastruktura. Już sama obecność kandydata  w takim gronie to dobra promocja Horyńca i rysujące się możliwości. Poniżej zdjęcia z konwencji, warto obejrzeć:

Ryszard Lewientowicz i Jerzy Buzek

Ryszard Lewientowicz i Elżbieta Bieńkowska

Więcej zdjęć w zakładce kandydata, KLIKNIJ TU

źródło zdjęć: sztab Ryszarda Lewientowicza

9 Comments

 1. miejscowo-zamiejscowy

  15 listopada 2010 at 13:16

  „Celem strony jest informacja o wydarzeniach z obszaru jaki zajmuje gmina Horyniec, oraz promocja w sieci walorów miejscowości pod względem uzdrowiskowym jak i turystycznym.”

  Zmień cel strony bo póki co ni jak ma się to do zamierzonych celów przy jej zakładaniu, za DUŻO polityki, nie tylko samymi wyborami człowiek żyje, Ty widocznie tak.

  Pozdrawiam

 2. To co będzie dalej w Horyńcu zależy od polityki. Na razie nic oprócz polityki ciekawego niestety nie ma…
  Proszę o wytrzymanie jeszcze kilka dni 🙂 I polityka będzie znów marginalna.

 3. podzielam zdanie Grzegorza, zaczynam dzień od informacji co nowego w ramach wyborów, nawet jeśli są inne wydarzenia na terenie gminy to kwestia wyborów jest w chwili obecnej NAJWAŻNIEJSZA i absolutnie mieści się w ramach statusu strony

 4. miejscowo-zamiejscowy

  15 listopada 2010 at 20:33

  Fajnie by było gdybyś zamieścił jakieś informacje na temat postępów prac budowy orlika i tunelu, mieszkam po za Horyńcem i interesuje mnie bardziej to jak zmieni się Horyniec gdy znów go odwiedzę niż to jakie gęby będę oglądał w gminie. Mam nadzieje że tak samo jak interesujecie się obietnicami kandydatów tak samo będziecie ich z tego rozliczać w trakcie „rządzenia”. Proponuję jakąś listę „marzeń” sporządzić każdego z kandydatów i sprawdzić w trakcie kadencji jak im to wychodzi.

 5. Jutro będzie artykuł o tunelu i nie tylko, ale niestety o politycznym zabarwieniu, właśnie zbieram materiały 🙂 Orlik niedługo będzie oddany do użytku, lada dzień – wtedy obszerna relacja, szkoda przed finiszem, lepiej na mecie 🙂

 6. Stare czasy! Kto sobie zrobił zdjęcie z Wałęsą ten wygrywał. Teraz tez tak będzie?

 7. Mój znajomy ma zdjecie z papieżem ale nie startuje, bo na pewno by wygrał 🙂

 8. W trakcie kadencji to już nie jest tak pieknie..rozliczanie przyszłego wójta bedzie dopiero za 4 lata, niestety..

 9. a żebyś ty wiedział kto już Horyniec oglądał z tej frakcji i jakie wrażenie nanim zrobił, to byś o Walesie nie wspominał 😉

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑