horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Warcaby i plebiscyt

Kilka dni temu ogłoszono wyniki z XIII Plebiscytu na Najlepszego Sportowca i Trenera Ziemi Lubaczowskiej 2013 roku.

warca

W kategorii najlepszy sportowiec zwyciężył kickboxer Mateusz Kubiszyn. Drugie miejsce zajęła Anna Szałańska, trenująca m.in. karate. Trzecie miejsce na podium przypadło pływakowi Hubertowi Goryckiemu, a kolejne jego bratu, również pływającemu Janowi Goryckiemu. Piąte miejsce zajęła warcabistka „LKS UNIA” Horyniec – Zdrój – Klaudia Zaborniak.

Najlepszym trenerem 2013 roku został Witold Zaborniak, nauczyciel w-f w PG nr 2 w Lubaczowie, trener piłkarzy w MOS w Lubaczowie. Drugie miejsce przypadło trenerowi pływackiemu z klubu „Delfin” w Horyńcu-Zdroju, Wojciechowi Grudowskiemu.

delphin

źródło fot i testu zlubaczowa.pl i lubaczow.powiat.pl

WARCABY

Może mówić o pechu nasz zawodnik Michał Szczybyło grający w półfinale MP w grupie B. Prowadził przez cały turniej ale w ostatnim meczu przegrywa partię z byłym mistrzem Polski, wychowawcą wielu medalistów MP – Stanisławem Urbankiem („Sudety” Kłodzko) spadł na 5 miejsce, które nie premiuje udziałem w ścisłym finale. Jest drugim rezerwowym i jest nikła szansa, że w dniach maja br. wystąpi w finale mistrzostw Polski również w Sępólnie Krajeńskim.
Oto strony internetowe obu półfinałów A i B:
http://www.chessarbiter.com/turnieje_warcaby/2014/f_1330/tournament_table_acc_places.html
B http://www.chessarbiter.com/turnieje_warcaby/2014/f_1507/tournament_table_acc_places.html
Wszystko o półfinałach (partie, film):
http://www.warcaby.pl/home/1185-polfinaly-38-imp-zakonczone

6 Comments

  1. Gdzie można poczytać o sukcesach pływaków. To sekcja prywatna czy współfinansowana ze środków społecznych? Czy ich nie obowiązuje informowanie społeczeństwa o wynikach. To ma być promocja naszej miejscowości.

  2. Grzegorz

    18 marca 2014 at 00:30

    Niby coś mają, ale nie ma tam żadnych informacji bieżących, zasadniczo to można by powiedzieć, że nie istnieje. Mają jakąś zamkniętą grupę na fb, a szkoda, bo to dla ogółu byłaby źródłem informacji i życia. Brakuje zinternetyzowanych grup społecznych w Horyńcu…

  3. Grzegorz zapomniałeś o chłopakach z LKSu, z tego co widzę na FB są co raz bardziej aktywni, powiedziałbym nawet że bardziej niż Horyniec.info na FB 🙂

  4. Zdrój to inna sprawa, godna podziwu.

  5. Fajnie że się coś dzieje , dzieciaki się rozwijają ,promocja Horyńca na arenie wojewódzkiej i Polski

  6. Strony nie ma tego klubu ale wyniki są , i to całkiem niekiepskie ! Wystarczy poklikać w internecie , dla chcącego nic trudnego:)coś się dzieje .A może mają stronę w budowie dopiero?

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑