horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Mistrzowie parkowania w Horyńcu

parkowanie

Są w Horyńcu tacy „kierowcy”, którzy uważają, że im wolno więcej. Takie zachowanie należy piętnować. Zwłaszcza, że często jest to związane z łamaniem prawa. Na zdjęciu powyżej, które nadesłał czytelnik, widać niezwykły zabieg, otóż dwa! samochody zaparkowały za znakiem zakazującym wjazd. Żeby było jeszcze ciekawiej, ta część deptaka jest chodnikiem dla pieszych.

Nie tylko w tym miejscu łamane jest prawo. Są kierowcy, którzy mimo tego, że mają parking do dyspozycji, MUSZĄ zaparkować na drodze i to jak najbliżej skrzyżowania, koło kościoła zdrojowego. Blokuje to często pojazdom możliwość bezpiecznego wyjechania z tej drogi.

Trudno przemówić niektórym kierowcom do rozumu, dlatego znajdziemy inny sposób na nich 😉

6 Comments

 1. to sa auta dostawcze wiec moga

 2. Jak sama nazwa mówi, auta dostawcze dostarczają towar do sklepów. Czyż nie powinny stać pod sklepami, a nie na chodniku? Poza tym auta dostawcze wyglądają trochę inaczej.

 3. jak wygladaja auta dostawcze ?

 4. Ta „renówka” po prawej jest szczególnie dostawcza stoi
  codziennie od 9-17 he he

 5. Tu chodzi o przyzwoitość. To parzcież deptak nie parking. NIE WOLNO TAM PARKOWAĆ, tylko wjechać na chwilę z towarem.

  Wedle definicji:

  Strefa piesza, deptak – ulica, skwer, aleja lub plac wyłączone całkowicie (lub prawie całkowicie) z ruchu kołowego. Najczęściej położona w śródmieściu, spełnia funkcje centrum handlowego i gastronomicznego, niekiedy kulturalnego. Strefy piesze lokalizuje się też w związku ze wzmożonym ruchem turystycznym.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑