Horror na Roztoczu

Grupa pasjonatów z Roztocza, postanowiła napisać książkę grozy. To niezwykłe przedsiewzięcie może się udać tylko wtedy, jeżeli uzyska odpowiednie wsparcie. Pierwszy etap już udało się przejść, teraz czas na kolejne. Każdy kto jest zainteresowany zakupem takiej książki i wsparciem owej idei, powinien przeczytać poniższe wprowadzenie. Przedsięwzięcie jest prowadzone dzięki portalowi polakpotrafi.pl

Tylko do 11 kwietnia trwa nietypowe przedsięwzięcie – akcja tworzenia oraz przedsprzedaży książki o tytule „Horror na Roztoczu”. Jest to zbiór 17 opowiadań grozy, inspirowanych snami, których akcja dzieje się między innymi w Kraśniku, Zamościu, Krasnobrodzie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju czy Hrubieszowie (pojawia się tam też Horyniec).

W projekcie bierze udział 11 pisarzy, 13 ilustratorów oraz wiele innych osób.

Więcej informacji na www.horrornaroztoczu.pl

Projekt został już sfinansowany z pieniędzy twórców, aczkolwiek inicjator (Łukasz Kiełbasa) zapowiada:

„Wystarczy, aby naszą książką zainteresowało się 200 osób i kupiło po jednej sztuce. Wtedy natychmiast zaczynamy pracę nad drugim tomem, gdzie będzie jeszcze więcej mrocznych historii z Roztocza. Dlaczego? Bo to piękny region i uważamy, że promowanie go to nasza misja, a ponadto kochamy dobre książki, w szczególności horrory.”

Jak próbują zachęcić do zakupu książki autorzy?

Udostępniając liczne atrakcje, między innymi możliwość zasponsorowania opowiadania, strony w książce, a nawet wystąpienia w publikacji jako postać epizodyczna czy przeprowadzenie akcji jednej z historii przez wybraną miejscowość z Roztocza.

Projekt zapowiada się bardzo obiecująco, dlatego serdecznie polecamy zapoznanie się oraz udział. My już zakupiliśmy nasze egzemplarze.

Nabyć książkę oraz zdobyć więcej informacji można na

www.horrornaroztoczu.pl