horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Sponsorzy Mistrzostw Polski w Warcabach w Horyńcu

Podczas gali finałowej, prezes LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój – Jerzy Zaborniak, bardzo wyraźnie zaznaczył, że Mistrzostwa Polski w Horyńcu w Warcabach nie odbyłyby się, gdyby nie sponsorzy. Te trzy dni rozgrywek, to taka wisienka na torcie, pod którą była masa działań organizacyjnych i zabiegów o sponsorów. Pieniądze nie tylko pozwoliły na załatwienie spraw organizacyjnych, ale także nagród dla zwycięzców. Nasi horynieccy zawodnicy zdobyli 12 medali, każdy z zawodników otrzymał oprócz trofeów, także nagrody. Nie tylko sportowa rywalizacja, ale też nagrody powodują, że zawodnicy dają z siebie wszystko. Między innymi dzięki temu warcaby się u nas rozwijają. Należą się duże podziękowania dla sponsorów Mistrzostw, oto oni:

Starostwo Powiatowe w Lubaczowie, Podkarpackie Zrzeszenie LZS, Urząd Gminy w Horyńcu-Zdroju, Hurtownia Spożywcza POLADEX, Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zroju, Ol Rem Rzeszów – Usługi Remontowo Wykończeniowo Budowlane, Gospodarstwo Agroturystyczne Wiśniowa Górka, Koło Łowieckie „Sokolik” w Horyńcu-Zdroju, Pan Grzegorz Woźny, Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Horyńcu-Zdroju, NZOL „Ostoja” Podemszczyzna, Apteka Prywatna mgr Jolanta Szwed, Uzdrowisko Horyniec.

Sponsorzy podczas Mistrzostw byli traktowani szczególnie. Przy okazji gali finałowej byli wymieniani, zorganizowano specjalną tablicę ze sponsorami, która stała na scenie w GOKu, gdzie wręczano medale i fotografowali się na jej tle zawodnicy. Na hali sportowej umieszczono także sponsorów w odpowiednim miejscu, gdzie stały medale. Podczas Mistrzostw wręczono też stałym sponsorom specjalne odznaczenia „przyjaciół klubu LKS „UNIA” Horyniec-Zdrój. Należy się cieszyć, że miejscowe firmy, a także prywatne osoby wspomagają takie inicjatywy, jest to bardzo duży krok w rozwoju naszego społeczeństwa.

spo

2 Comments

  1. Miłe jest, że taki artykuł powstaje. Organizatorzy jednak zawsze muszą mieć pewien takt…i nie za często prosić o taką pomoc. Klub powinien opracować taki KODEKS SPONSORA, a w nim zawrzeć sposób postępowania podczas pozyskiwania środków ale również sposoby zapłaty (wdzięczności) przez klub. Myślę, że klub już teraz powinien myśleć o środkach na 2015 rok. Taka mała wstępna umowa ze sponsorem, żeby on wiedział, że nie będą to wizyty cotygodniowe ale jednorazowa w danym roku. Działa to też w drugą stronę. Klub wie, że sponsor zadeklarował na 2015 rok określoną kwotę więc może planować jakieś ogólnopolskie zawody a nawet międzynarodowe. 🙂

  2. Grzegorz

    6 marca 2014 at 17:06

    Bój o popularyzację tej dyscypliny dopiero w Horyńcu i regionie się zaczyna. Można zauważyć, że niemal sami horyńczanie wspierali finansowo tę imprezę. Przed nami niejako otwierają się dopiero możliwości z powiatu i okolicy.

    Sądzę, że warcaby mają szansę stać się znakiem rozpoznawczym Horyńca.

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑