horyniec.info

przyjazna strona Horyńca-Zdroju :-)

Lista PSLu znów liderem w tych wyborach?

Cztery lata temu lista PSLu zdeklasowała przeciwników wynikiem 34% głosów. Teraz też wygląda na mocną, dwa najwyższe miejsca okupowane przez Dorotę i Zbigniewa Wróblów mogą być niemal pewne wejścia do rady, chyba że z drugiego miejsca dostanie się ktoś z Horyńca. Poprzednio Grzegorz Chmielowiec był bliski wejścia, zabrakło niewiele głosów, ale teraz zaufanie do niego może spaść, naturalnie wyłania się następny z kolei kandydat z gminy Horynieckiej jakim jest Witold Gimlewicz usytuowany na pozycji numer 4. Zazwyczaj kolejność na liście jest brana pod uwagę przez wyborców, warto zauważyć, że w poprzednich wyborach weszły wszystkie osoby usytuowane na pozycji numer jeden i jedna z trzeciej oraz z czwórki.

Rodzi się więc pytanie, czy wystarczy sama popularność jaką ma Edward Rogala, a usytuowany jest na końcu listy, by wskoczyć do liderów, czy jednak głosy zyska Witold Gimlewicz, który jest wyżej na liście i zapewne nie odpuści łatwo takiej szansy, gdzie głosy same przyjdą a przy dodatkowej promocji może wydatnie zagrozić drugiemu miejscu na liście, jakie teoretycznie zajmie Pani Dorota Wróbel. Niedługo analiza nadchodzących wyborów do rady powiatu, teraz warto zapoznać się z tym co ma do zaproponowania Witold Gimlewicz:

21 Comments

 1. *********************************. Był w tylu instytucjach i zawsze wysyłali go dalej bo wszystko paprał. Popytajcie się pracowników CRR KRUS co teraz tam wyprawia – ludzie boją się pierdnąć bez jego zgody (no może oprócz uprzywilejowanych kilku osób). Zapomniano też dodać o *****************

  (adminnie odpowiada za treść komentarzy, ale proszę w życie osobiste nie wkraczać, jest to niezgodne z prawem i muszę to moderować, a także nie używać wyrazów obraźliwych, dziękuję :))

 2. co za brednie, „bufona” – anonimko chyba nie wiesz co to znaczy, (przegięcie) a kto załatwił wszystkie inwestycje gdy gmina była jeszcze zadłużona? Własnie Pan Gimlewicz gdy prawie rok był wójtem społecznym ( i nie wziął ani grosza za pomoc ), kto doprowadził do poprawy wizerunku Horynca, choc obecnie znowu spadla przez nieudolnosc rządzących; z czyjej inicjatywy powstał basen?, właśnie z jego – dzieki niemu mamy pływalnie; kto odłużył szpital?, bedąc dyrektorem 7 lat stworzył szpital, o którym śnili poprzedni dyrektorzy, Horyniec nawet teraz nie ma gazyfikacji ( co Pan Gimlewicz stworzył jeszcze pod koniec lat 80. jako Naczelnik gminy w Wilekich Oczach); jest to tylko mała część tego czego dokonał dla społeczeństwa, a niestety nikt tego nie docenia, bo chyba nie chce o tym wiedzieć. Czyli to pewnie zazdrośc…. A i jeszcze jedno nikt nikomu w życie prywatne nie zagląda i jesli nie jest sie dobrze poinformowanym, najlepiej trzymac jęzor! za zębami, chociaż dla PLOTKAR to najlepszy temat, bo najlepiej obsmarowac uczciwego czlowieka!!

 3. popieram „wyborcę” w tym co napisał, wpis anonimki to potwarz, szkoda że kampania wzbudza takie ilości jadu szkoda że nie pomyśli anonimka co czują członkowie jego rodziny (ja nie jestem) kampania dotyczy ludzi którzy chcą dobrze i potrafią coś zrobić – to fakt – inna rzecz że rozbite na 15 kandydatów głosy zabiorą nam przedstawiciela do rady powiatu

  każdy sukces ma wielu ojców – pan Rogala też przypisuje sobie basen, gazyfikację Horyńca to inwestycja opóźniona o 20 lat ( bo POWINNA PRZEBIEGAĆ W CZASIE GAZYFIKACJI WIELKICH OCZU), inna rzecz to kwestia kontrowersyjnej polityki kadrowej szpitala o której swego czasu się mówiło dość głośno no i nie mogę się zgodzić co do kwestii non profit w ramach wójta społecznego (tzn uważam że za pracę wójta należy się wynagrodzenie bo to widzę MOŻE być ciężka praca ale korzyści to nie tylko pieniądze więc nie afiszowałbym tego „non profit wójta społecznego”) pozdrawiam

 4. Jeśli wszędzie narobił tyle dobrych rzeczy to dlaczego pełnił tyle różnych funkcji a nie jedną od początku do końca – może i zrobił coś dobrego, może i ma wtyki, ale ja zagłosuję na niego za to jakim jest teraz człwoekiem a nie kilkanaście lat temu. CRR Krus chyli się ku upadkowi – nie ma pieniędzy na nic a gabinet dla swojej lubej się robi – usuwa się pokoje socjalne, zakłada się monitoring a na nic innego nie ma kasy. Szczerze? Dwa lata – nie więcej jeszcze będzie CRR Krus istniał. A wszelkie mocne inwestycje jakie się teraz robi to tylko przygotowanie tego obiektu do prywatyzacji. ŚP Pan Styczeń nie musiał robić monitoringu aby wszyscy dobrze pracowali – były nagrody dla pacowników i każdy był zadowolony – zróbcie sobie anonimową ankietę wśród jego obecnych pracowników a dowiecie się jakim jest człowiekiem.
  Jak dla mnie jest miły – może dlatego że jestem kobietą ale widziałam jakim *********** człowiekiem może być, nie dla wszystkich – bo to przecież ‚zacny’ człowiek, ale skutecznie potrafi zniszczyć ludziom życie. Słyszałam nie jedną rozmowę po której odsłuchaniu wielu z Was zmieniłoby o nim zdanie.
  Jeśli chcecie, noście go na rękach – ja bym go pogoniła, ale widłami 😉

  (admin — proszę o nieużywanie wulgarnych słów)

 5. Jeżeli chodzi o CRR KRUS – to mam dziwne wrażenie, że ewentualny nabywca tego sanatorium nie będzie się patrzył na dobro pracowników, tylko na wynik ekonomiczny, Pan Gimlewicz zapewne przygotowuje i kadrę i obiekt do prywatyzacji i nie jemu trzeba mieć za złe, ale tym wyżej, oni już nie będą bajecznych kwot ładować w ten obiekt, tylko trzeba się przygotować na wyciskanie cytryny…
  Pracownicy Rolnika chyba jeszcze nie zasmakowali w tak zwanych certyfikatach i ciągłego doskonalenia, kontroli nad każdym aspektem, dążącym do przyznania każdemu pracownikowi karty magnetycznej, na której wszystko będzie zapisywanie i kontrolowane. I nie jest to przeciw pracownikom, ale przed ciągle zwiększającą się drapieżnością klientów, skarżących do sądu za co popadnie.
  W USA już tak jest, u nas będzie niedługo.

 6. Kto tego pana/panią anonimkę/ima tak skrzywdził, że wylewa swoje żale pod przykrywką anonimowości? Po co się wypowiadać na tematy o których się nie ma zielonego pojecia? (Vide prywatyzacja 🙂 ) Buhahahaa! Mylą ci się sanatoria 🙂

 7. OOOO – dla tak wielkiego człowieka, co tyle wszędzie zrobił co tam posada radnego powiatu-Na prezydenta go!!

 8. „Głos ludu” ma zdecydowanie racje, ale najwidoczniej „anonimka” ma jakieś chyba uprzedzenie do kandydata.

 9. Prywatyzacja sanatorium Uzdrowisko Horyniec nastąpi w ciągu roku, ministerstwo finansów ustaliło datę na przełom 2011 roku. Natomiast prywatyzacja CRR KRUS to kwestia czasu. Nie da się sprywatyzować obiektu, który nie spełnia norm pewnego rodzaju, i papierkowych przeszkód, ich wprowadzenie trwa, zatem i prywatyzacja się odwlecze. Możliwe będzie to już nawet za trzy lata, to tylko kwestia czasu. Reforma KRUSu już się dokonuje.

 10. Absolutnie zgadzam się z anonimką. Doskonale opisała sytuację w CRR KRUS. Nie użyła jednak właściwego słowa na oddanie atmosfery panującej w tymże. A słowo to, to mobbing- w najczystszej postaci. Można by powieść napisać (horror), o stosunkach tam panujących. I oczywiście jest to niewątpliwą zasługą Gimlewicza! Monitoring, zastraszenie, lizusowstwo, donosicielstwo i wszechobecna podejżliwość- to nieodłączne atrybuty sprawowania władzy przez tamtejszego dyrektora. Wręcz legendarny też jest, kompletny brak kultury wspomnianego! I nic tego nie usprawiedliwia.
  A te pozytywne głosy na jego temat (tutejszy i wyborca), to albo efekt właśnie lizusowstwa (wspomnianego wyżej), albo napisał to sam kandydat, bo nie wierzę w dobrowolne takie oceny!

 11. Nie rozumiem podejścia narzekających, przecież osoby powiązane z rolnikiem powinny chwalić Gimlewicza, ba! nawet na niego głosować by się dostał, a nóż odejdzie z rolnika! Takim sposobem smarowania tylko sprawiacie, że na pewno dyrektor zostanie i jak się dowie, że go w sieci smarują, będzie myślał, ciekawe który to… trzeba być chytrym i chcieć jak najlepiej dla dyrektora! by awansował! On będzie szczęśliwy i Wy 🙂

 12. Na to wygląda, że anonimka oraz zorientowany bardzo nie lubią Pana Gimlewicza, gdyż może skrócił ich samowole w pracy, a z tego co się orientuje to monitoring w obecnych czasach to podstawa, a jak widać niektórzy ludzie są sporo zacofani, po prostu ludzie nie robią sobie prywaty, a informacje, które zamieściłem to nie są od Pana Gimlewicza, tylko od osób, które go znają i szanują i mają o nim pozytywne zdanie, ale społecznośc horyniecka jest tak zacofana, iż NIGDY nie będzie mieć kandydata w radzie powiatu, gdyż potrafi tylko krytykować i zmyślać, szkoda że tak się dzieje. Aha i myśle, że awansem raczej nie jest dostanie się do rady powiatu tylko ciężka praca dla ludzi. Jest wielu kandydatów, ale dlaczego właśnie o tym ludzi piszą najwięcej, niby taki nieznany jak pisze administrator..
  ;/

 13. A jeśli chodzi o mobbing to człowieku…nie wiesz co to znaczy w rzeczywistości i ja jestem tego pewien!!

 14. Rewelacji plotkarsko-obyczajowych nawet komentować szkoda. Ale jak się czyta „informacje” o prywatyzacji to się nóż w kieszeni otwiera na prymitywizm piszących. Od Admina wymaga się nieco więcej: „Nie da się prywatyzować obiektu który nie spełnia norm pewnego rodzaju i papierkowych przeszkód.Możliwe będzie to już nawet za trzy lata, to tylko kwestia czasu” . Panie Grzegorzu. Jeśli tak Pan komentujesz poważne sprawy publicznie to podważasz wiarygodność i powagę tej strony. To wszystko idzie w świat. A stronka chyba ma jakieś ambicje. Życząc umiaru w laniu wody.
  Fan Dody

 15. Nie każdy Grzegorz to administrator 😉 Każdy kto tylko zechce, może się tak podpisać…

 16. Ale jeśli jedna osoba,[juz teraz dwie…(..)] która obraża powaznego czlowieka mowi o prywatyzacji to kazdy sądzi ze juz do tego dochodzi? Ja myśle że chyba nie, jest przyklad szpitali mialy byc prywatyzowane, a sprawa ucichła; póki co jak widac KRUS stoi w całej okazałości, także jest chyba wszystko OK, a reszta to nie nasza sprawa;)

 17. Jak nie masz pojęcia wyborco o czym piszesz to lepiej nie zabieraj głosu! Włazić w …… bez wazeliny, to ty sobie możesz, ale rób to na własny rachunek, i nieoficjalnie. Wszystko co napisałem i nie tylko ja, jest prawdą i wystarczy popytać, ludzi żeby się o tym przekonać. Chociaż niewiele jest takich, kórzy by się dowa,zyli choćby słowo psnąć przeciwko Gimlewiczowi. Należy też odróżniać dyscyplinę w pracy od terroru jaki w CRR panuje. I zapamiętaj, wyborco – prawda nigdy nie powinna obrażać uczciwych. A napisałem tylko prawdę

 18. No tak, terror to był w Oświęcimiu,,, to trochę za duże słowo.

 19. Chyba ty nie masz pojecia, nadawac kazdy potrafi negatywnie, zorientowany jestes po prostu człowiekiem, który musiał robic szwindle, a zeby utrzymac obecnie duży ośrodek pracy nalezy utrzymywac porządek, a nie samowole ( w twoim przypadku ), żeby rządzić trzeba nałożyc z góry wysokie wymagania, sorry, ale ty kompletnie sie na tym nie znasz,a to co wyzej napisales a propo mnie to mi wisi i powiewa:) ale ze mnie wazeliniarz…hohoho..

 20. Nie ma sensu z wami dyskutować. Jak nie wiecie jak tam jest i co to za rządy, to i tak mi nie uwierzycie. Wasza sprawa. Ja się zmywam bo nie ma sensu nikogo przekonywać. Wiem swoje. A Gimlewicz i tak nie przejdzie! Przekonacie się! Zraził do siebie tylu ludzi, że wynik będzie marniutki. I szczerze mówiąc właśnie tego mu życzę.

 21. Nie zapomnij zabrać swoich zabawek!

Comments are closed.

© 2018 horyniec.info

Theme by Anders NorenUp ↑