Uroczystość otwierająca mistrzostwa, rozpoczęła się już o godzinie 8:30 w piątek. Po części artystycznej, LKS „UNIA” odznaczyła za zasługi działaczy, a także przyjaciół klubu, którzy wspierali horynieckich warcabistów. Pełna lista odznaczonych po mistrzostwach, bowiem następni dostaną odznaczenia w niedzielę, na zakończenie mistrzostw.

mistrz

Po udekorowaniu odznaczeniami „przyjaciół klubu”, odbyło się oficjalne otwarcie Mistrzostw Polski w Warcabach 64-polowych. Po chwili przerwy ruszyły rozgrywki. Trwały do wieczora. Około 19:30 odbyło wręczanie medali dla zwycięzców dzisiejszych rozgrywek. Oczywiście wśród laureatów byli zawodnicy LKS „UNII” Horyniec-Zdrój. Mistrzem Polski w swojej kategorii została Klaudia Zaborniak i Skibicki Mateusz.

lksunia m

Szczegółowe informacje będzie można znaleźć na stronie internetowej horynieckiej Unii. Natomiast na stronie horyniec.info, przez okres trwania mistrzostw, krótkie relacje i fotogalerie. Jutro ciąg dalszy rozgrywek.

Fotorelacje z Mistrzostw robi fotograf Paweł Maksymiec. Pierwsze dwie fotogalerie na facebooku (kliknij na poniższe linki, lu powyższe fotografie, aby wejść na fotogalerie.

Otwarcie XVIII Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Warcabach

1 Runda XVIII Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Warcabach 64-polowych