Mistrzostwa Polski w Warcabach w Horyńcu – dzień I

Sportowe wydarzenie roku nie tylko w Horyńcu, ale i w naszym powiecie, czyli Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Warcabach, dziś mają swój początek. Każdy Horyńczanin wie, że nasz team warcabowy LKS „UNIA” jest jednym z mocniejszych w kraju. Zawodnik Unii, Jakub Gazda, w tym samym terminie co obecnie mistrzostwa, został powołany do reprezentacji Polski, na mecz z Francją. Tym razem Unia będzie musiała sobie poradzić bez Jakuba, dwukrotnego medalisty Mistrzostw Polski.

Pierwszy raz w historii będziemy śledzić przebieg mistrzostw. Na bieżąco, dzięki relacjom na stronie horyniec.info, a także powstającej stronie klubu: www.unia.horyniec.info – codziennie nowe informacje, a także cała otoczka tych mistrzostw. Patronat medialny nad imprezą ma także Życie Podkarpackie, oraz TV Lubaczów. Zawodnicy zostaną zakwaterowani w dwóch Horynieckich pensjonatach: Hetman i Hubertus. Rozgrywki będą się odbywać na hali sportowej.

Na dzisiejszy dzień harmonogram przedstawia się następująco:

16.00 – 19.00 – Przyjazd ekip

19.00 – 19.45 – Kolacja

20.00 – Odprawa dla ekip, sędziów i organizatorów

Już w piątek pierwsze rozgrywki

warc

2 odpowiedzi do “Mistrzostwa Polski w Warcabach w Horyńcu – dzień I”

  1. Panie Obserwatorze – na pewno znajdzie się odpowiednia tematyka newsa dla takich spraw. Pozwólmy sobie teraz na warcaby – dlatego postanowiłem ukryć komentarz. W następnym tygodniu będzie ku temu okazja.

Możliwość komentowania jest wyłączona.